Αθλητικές μεταδόσεις (Πέμπτη, 22/2)

Ο κρίσιμος επαναληπτικός της ΑΕΚ στο Κιέβο απέναντι στην Ντιναμό, για τη φάση των 32 του Europa League και ο εντός έδρας αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στη Βαλένθια, για την Euroleague, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης.

Αναλυτικά το σημερινό (22/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

12:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
500μ ανδρών, 1000μ γυναικών, 5000μ σκυταλοδρομία ανδρών

12:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Βορινό σύνθετο
Ομαδικό Gundersen – Τελικός

13:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
Σκυταλοδρομία γυναικών

14:15
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Άνδρες – Ημιτελικά

14:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Άνδρες – Ημιτελικά

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λοκομοτίβ Μόσχας – Νις
Europa League

19:00
Novasports 2HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια
Turkish Airlines EuroLeague

19:45
Novasports 3HD
Φενέρμπαχτσε – Αρμάνι Μιλάνο
Turkish Airlines EuroLeague

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Βικτόρια Πλζεν – Παρτίζαν
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ – Σέλτικ
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Λάτσιο – Στεάουα
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Κοπεγχάγη
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Βιγιαρεάλ – Λιόν
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Νάπολι
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ντινάμο Κιέβου – ΑΕΚ
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Europa League
Λεπτό προς λεπτό

21:00
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Βαλένθια
Turkish Airlines EuroLeague

21:00
Eurosport 2
World Grand Prix
Ηνωμένο Βασίλειο

21:00
FOX Sports
Premier League

21:45
Novasports 2HD
Ουνικάχα – Μακάμπι Τελ Αβίβ
Turkish Airlines EuroLeague

22:05
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Rio Open

22:05
COSMOTE SPORT 7 HD
Άρσεναλ – Έστερσουντ
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 3 HD
Αταλάντα – Ντόρτμουντ
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράγκα – Μαρσέιγ
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Μίλαν – Λουντογκόρετς
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζάλτσμπουργκ – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Europa League

02:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Big Air γυναικών

03:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

04:00
FOX Sports
Oregon State – Arizona
NCAA

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Κατάβαση γυναικών

05:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

05:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA

663 views
Top