Γ’ Εθνική: Αναλυτικά το πρόγραμμα του 8ου ομίλου- Τα ντέρμπι της Μαύρης Θύελλας

Εντός έδρας θα υποδεχτεί η Μαύρη Θύελλα στον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος τα ντέρμπι με Παναργειακό (21/10 4η αγωνιστική) και Ασπρόπυργο (1η αγων. 9/12) ενώ το Μεσσηνιακό ντέρμπι Πάμισος -Καλαμάτα θα γίνει την 8η αγωνιστική στις 18 Νοεμβρίου (15:00)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 8ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας

Πάμισος-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισος

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Πάμισος-Καλαμάτα

ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισος

ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισος-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

 

 

482 views
Top