Νίκος Κοζομπόλης

Νίκος Κοζομπόλης

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σάββατο, 17 Οκτώβριος 2015 23:21

«Καθαρό διπλό» για τον ΑΟΚ

Παίζοντας συγκροτημένα, έξυπνα και παθιασμένα, ο ΑΟ Κυπαρισσίας επικράτησε εκτός έδρας του Μεσσηνιακού ΓΣ με σκορ 2-0 για την 6η αγωνιστική, παραμένοντας στα... ψηλά μονοπάτια του βαθμολογικού πίνακα.

Ο εντυπωσιακός για ακόμη μία φορά, Διονύσης Γεωργιόπουλος, πέτυχε το 0-1 στο 19', με εντυπωσιακό σουτ μέσα από την περιοχή και στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, ο Χρήστος Παπαγεωργίου εκμεταλλεύτηκε την ασίστ του Νίκου Κόλλια, δαμορφώνοντας το τελικό σκορ (0-2).

Στα αρνητικά της αναμέτρησης οι τραυματισμοί των Άρη Σταματελόπουλου (29') και Φώτη Παναγόπουλου (37'), απόρροια του κακού αγωνιστικού χώρου του «Σταύρος Παπαδόπουλος». Μάλιστα, ο... κίλλερ της ομάδας της Κυπαρισσίας, διεκομήσθη από παράγοντες στο Νοσοκομείο Καλαμάτας και όλα δείχνουν ότι θα μείνει εκτός για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Εύκολο έργο είχε ο Μπλάνας και οι βοηθοί του Λάμιας, Ζαρακοβίτης.

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ (Τάσος Χατζηαγγελής): Κ. Γαβράς, Σταματελόπουλος (30' λ. τρ. Χ. Εμμανουήλ), Πετρόγιαννης, Αρβανίτης, Κουλουράς, Μανιάτης, Μανωλόπουλος (74' Γιαννακόπουλος), Παυλέας, Μπεγέτης, Ν. Εμμανουήλ, Μερκούρης (66' Δημόπουλος.

ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ (Νίκος Φρούσος): Αντωνόπουλος, Ανδρουτσής, Γιαννόπουλος, Μιτρόφ, Γαργαρώνης, Δημητρουλόπουλος, Αργυρόπουλος, Γεωργιόπουλος, Παναγόπουλος (40' λ. τρ. Κόλλιας), Παπαγεωργίου (75' Κωνσταντόπουλος), Μιλοσέσκι (68' Μανδραπήλιας).

Σάββατο, 17 Οκτώβριος 2015 09:41

Εντός έδρας ο Πάμισος, εκτός ο ΑΟΚ

Εντός έδρας δοκιμασία περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΜ για τον πρωτοπόρο και αήττητο, Πάμισο Μεσσήνης. Επικίνδυνη έξοδο στο «Σταύρος Παπαδόπουλος» έχει ο ΑΟ Κυπαρισσίας.

Με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 17-18/10 το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΜ. Η «αυλαία» ανοίγει το Σάββατο με τέσσερις αναμετρήσεις.

Στην Μεσσήνη, ο  πρωτοπόρος και αήττητος Πάμισος αγωνίζεται και πάλι εντός έδρας, έπειτα από τις 23 Σεπτεμβρίου με αντίπαλο τον Μιλτιάδη Πύργου Τριφυλίας (5-0), λόγω εργασιών βελτίωσης που πραγματοποιήθηκαν το προηγούμενο διάστημα στον χλοοτάπητα  του γηπέδου της Μεσσήνης.

Η επιστροφή των «Νησιωτών» στο… σπίτι τους, φέρνει τον Αντώνη Μαυρέα αντιμέτωπο με την πρώην ομάδα του, τον Τέλλο Άγρα Γαργαλιάνων.

Επικίνδυνη έξοδο έχει ο πρωταθλητής ΑΟ Κυπαρισσίας, ο οποίος θα αντιμετωπίσει στο «Σταύρος Παπαδόπουλος» τον Μεσσηνιακό ΓΣ.

Ο Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας , με ανεβασμένη ψυχολογία έπειτα από τις δύο συνεχόμενες νίκες με Ολυμπιακό Καλαμάτας (1-0) και ΑΟ Διαβολιτσίου (2-1 εκτός), θα φιλοξενήσει τον ΑΣ Ανδρούσης που «ψάχνει» επειγόντως βαθμό ή βαθμούς.

Τέλος, στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Μεσσηνίας στον Κορδία, ο ΑΣ Πανθουριακός υποδέχεται τον ΑΟ Σπερχογείας, που προέρχεται από την παρθενική του νίκη στο πρωτάθλημα επί του Ολυμπιακού Καλαμάτας με 2-1 και θέλει να επιστρέψει στις νίκες έπειτα από δύο αγωνιστικές.

ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΤΕΛΛΟΣ ΆΓΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

Ευχάριστος «πονοκέφαλος» για τον Αντώνη Μαυρέα, ο οποίος είναι σε θέση να παρατάξει ιδανικό σχήμα.

Με τρεις απουσίες θα ταξιδέψει στην Μεσσήνη για το ματς κόντρα στον Πάμισο η αποστολή του Τέλλου Άγρα Γαργαλιάνων.

Συγκεκριμένα, ο Θανάσης Λακριντής δεν θα έχει στην διάθεσή του, τον τιμωρημένο Μάρκο Φίλαι, τον Βαντίμ Κολεσνιτσένκο που βρίσκεται στην Μολδαβία, προκειμένου να διευθετήσει προσωπικές του υποθέσεις, αλλά και τον στρατευμένο Γιώργο Παπανδρεόπουλο.

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε στον Μεσσηνιακό ΓΣ, αφού ο Ανδρέας Σκαλαίος ένιωσε ενοχλήσεις στον ώμο και έτσι την θέση του κάτω από τα δοκάρια θα πάρει ο 18χρονος Κώστας Γαβράς.

Ο Τάσος Χατζηαγγελής θα στερηθεί επίσης τις υπηρεσίες του τιμωρημένου Σταύρου Γαβρά και του τραυματία Ηλία Μπιζίμη (θλάση στον δικέφαλο). Όσο για τον Ηλία Μερκούρη (ταλαιπωρήθηκε από τράβηγμα στον προσαγωγό), έχει πιθανότητες να αγωνιστεί.

Με τις δύο γνωστές απουσίες θα παραταχθεί ο ΑΟ Κυπαρισσίας στην αναμέτρηση του «Σταύρος Παπαδόπουλος» με τον Μεσσηνιακό ΓΣ, καθώς οι Γιάννης Καμποσιώρης και Σίντι Μπάρα Ντιόπ είναι εκτός αποστολής.

Ο πρώτος πονάει στους λεμφαδένες, ενώ ο δεύτερος αντιμετωπίζει ακόμη πρόβλημα με την άδεια παραμονής του.

Αντίθετα, επιστρέφει ο Γιώργος Γαργαρώνης, ο οποίος εξέτισε την ποινή του.

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΗΣ

Μοναδικός απόντας για τον Κώστα Λαμπρόπουλο θα είναι ο μεγάλος άτυχος της χρονιάς, Ντίνος Γαλάνης, αφού υπέστη κάταγμα κνήμης στον αγώνα με τον ΑΟ Διαβολιτσίου.

Στο παιχνίδι με τον Πάμισο Μεσσήνης ο Ηλίας Μαραγκούλιας έπεσε άτσαλα στον αγωνιστικό χώρο, σε μια διεκδίκηση της μπάλας με τον Άγγελο Σαραντόπουλο, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί στον αυχένα και να μεταφέρεται με ασθενοφόρο στο Νοσοκομείο Καλαμάτας.

Εκεί οι γιατροί του συνέστησαν  να παραμείνει εκτός δράσης για 10 περίπου ημέρες, ενώ του τοποθετήθηκε κολάρο και ως εκ τούτου δεν υπολογίζεται για την εκτός έδρας αναμέτρηση του ΑΣ Ανδρούσης με τον Μιλτιάδη Πύργου Τριφυλίας.

Στον αντίποδα, στην διάθεση του Μιχάλη Φασουλή τέθηκαν οι Νίκος Κατσίποδας και Νίκος Πατσιώτης, που ξεπέρασαν τους τραυματισμούς τους στον δικέφαλο.

ΑΣ ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

Ο Δημήτρης Παπαδημητρίου αποθεραπεύτηκε (πρόβλημα στην μέση) και έτσι με εξαίρεση τον τιμωρημένο Νίκο Βιδάκη, όλοι οι παίκτες βρίσκονται στην διάθεση του Γιώργου Αργυρόπουλου.

Ο Ηλίας Μαστορέας μπορεί να υπολογίζει στον Αντώνη Χριστόπουλο που απουσίαζε κόντρα στον Ολυμπιακό Καλαμάτας, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων στην Αθήνα, όχι όμως και στον Χρήστο Ζουμπόπουλο που ταλαιπωρείται ακόμη από τενοντίτιδα στο γόνατο.

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:

Σάββατο 17/10, 15:30

Πάμισος Μεσσήνης - Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων (Μεσσήνης)
Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Β. Βρυώνης, Φ. Κασκάνης

Μεσσηνιακός ΓΣ - ΑΟ Κυπαρισσίας («Σταύρος Παπαδόπουλος»)
Γ. Μπλάνας, Σ. Λάμιας, Ε. Ζαρακοβίτης

Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας - ΑΣ Ανδρούσης (Πύργου Τριφυλίας)
Η. Νικολόπουλος, Ε. Παναγιωτόπουλος, Χ. Τσοπανάκης

ΑΣ Πανθουριακός - ΑΟ Σπερχογείας (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Μεσσηνίας)
Δ. Πλακογιάννης, Ι. Γιαννέτσος, Ν. Τσίρμπας

Κυριακή 18/10, 15:30

Τσικλητήρας Πύλου - Απόλλωνας Καλαμάτας (Πύλου)
Γ. Μπλάνα, Π. Σερεμέτης, Η. Ρέκκας

Δωριέας Δωρίου - Αστέρας Αρφαρών (Δωρίου)
Δ. Γιαννόπουλος, Ε. Παναγιωτόπουλος, Α. Καυκάς

Εθνικός Μελιγαλά - ΑΟ Φαραί (Μελιγαλά)
Σ. Λάμιας, Χ. Καστανάς, Φ. Κασκάνης

Ολυμπιακός Καλαμάτας - ΑΟ Διαβολιτσίου («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Μ. Καρβούνης, Δ. Γιαννακλής, Η. Σκόρδος

Ο πρωτοπόρος Χανδριναϊκός ΠΣ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΑΟ Ασπροχώματος στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής, ενώ η Ομόνοια Καλαμάτας φιλοξενεί στο «Γεώργιος Λουκαρέας» τον Νέο Άρι.


Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββάτου (17/10), με το οποίο ανοίγει η «αυλαία» της 4ης αγωνιστικής.

Ο πρωτοπόρος Χανδριναϊκός ΠΣ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΑΟ Ασπροχώματος, ενώ η Ομόνοια Καλαμάτας φιλοξενεί στο «Γεώργιος Λουκαρέας» το Νέο Άρι, με τις δύο ομάδες να θέλουν τη νίκη για διαφορετικούς λόγους.

ΑΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ ΠΣ

Ο Παναγιώτης Βούτσας δεν θα έχει στην διάθεσή του, τους Δημήτρη Πετσόπουλο (θλάση στον προσαγωγό), Δημήτρη Αναστασόπουλου (διάταση έσω πλαγίου) και Νίκο Δημητρίου(στο στάδιο της αποθεραπείας).

Στον αντίποδα, τα δελτία των Σταύρου και Παναγιώτη Χαρίτου εκδόθηκαν και υπολογίζονται κανονικά από την τεχνική ηγεσία.

Δίχως τον τιμωρημένο Χρήστο Λίτο, αλλά με τους Κώστα Κότι (ταλαιπωρήθηκε από διάστρεμμα) και Βασίλη Γιάνναρη (εξέτισε την ποινή του) στην αποστολή θα ταξιδέψει στο Ασπρόχωμα ο πρωτοπόρος Χανδριναϊκός ΠΣ.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΆΡΙΣ

Ο Γιώργος Δρογγίτης εξέτισε την ποινή του και έτσι τέθηκε στην διάθεση του Σωτήρη Μπουραντώνη και έτσι ο μοναδικός απόντας θα είναι ανέτοιμος μετά από επέμβαση χιαστού – μηνίσκου, Δημήτρης Μπάλας.

Στον Νέο Άρι, ο Τάσος Χαρίτος αναμένεται να προφυλάξει τον Δημήτρη Παντελόπουλο που τραυματίστηκε στον μηρό κόντρα στην Εράνη Φιλιατρών.

Ακόμη, αμφίβολη είναι η συμμετοχή του Γιάννη Σπηλιώτη, λόγω ενοχλήσεων στον προσαγωγό, ενώ αγώνας… δρόμου γίνεται προκειμένου να εκδοθούν τα δελτία των νεοαποκτηθέντων, Κώστα Φλέσσα και Παναγιώτη Κατσαρού.

Σάββατο 17/10, 15:30

Ομόνοια Καλαμάτας - Νέος Άρις («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Μ. Καρβούνης, Β. Σακκάς, Σ. Παλλαδινός

ΑΟ Ασπροχώματος - Χανδριναϊκός ΠΣ (Ασπροχώματος)
Π. Σερεμέτης, Δ. Ταβουλαρέας, Σ. Σταυρόπουλος

Κυριακή 18/10, 15:30

Αναγέννηση Παραλίας - ΑΟ Μεθώνης (Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Μεσσηνίας)
Η. Νικολόπουλος, Ν. Τσίρμπας, Σ. Τσαούση

Εράνη Φιλιατρών - Αίαντας Καλαμάτας (Φιλιατρών)
Ε. Ζαρακοβίτης, Α. Τσουκάλη, Π. Ηλιόπουλος

Κεραυνός Καλαμάτας - Απόλλωνας Πεταλιδίου («Παναγιώτης Μπαχράμης»)
Ν. Γκούμας, Β. Βρυώνης, Ι. Γιαννέτσος

Ακρίτας Κορώνης - Παπαφλέσσας Χώρας (Κορώνης)
Π. Τσεκούρας, Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος

Κυριακή 18/10, 18:30

Ηρακλής Καλαμάτας - ΑΕ Αβίας («Παναγιώτης Μπαχράμης»)
Δ. Πλακογιάννης, Δ. Γιαννακλής, Η. Τσουλάκος

Σάββατο, 17 Οκτώβριος 2015 09:36

Το Σάββατο το... κυρίως πιάτο

Τα οκτώ από τα δώδεκα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής στην Β' ΕΠΣΜ θα διεξαχθούν το Σάββατο (17/10).

Για τον 1ο Όμιλο, ο Αστέρας Μικρομάνης υποδέχεται τον Διαγόρα Κοπανακίου, ο Παπαφλέσσας Άμφειας φιλοξενεί τον ΑΟΠΚ Πατίστα, η ΑΕ Γαργαλιάνων περιμένει την Θύελλα Μερόπης, ενώ ο Ηρακλής Κυπαρισσίας συναντά τον Ατρόμητο Πλατύ.

Για τον 2ο Όμιλο, ο ΠΑΟ Καλλιθέας αντιμετωπίζει τον Ολυμπιακό Ανάληψης, η Θύελλα Χαρακοπιού «συγκρούεται» με τα Πράσινα Πουλιά, η Δόξα Καλαμάτας παίζει με την ΑΕΚ Καλαμάτας, ενώ τέλος, ο ΑΟ Στενωσιάς «κοντράρεται» με τον Ατρόμητο Καλαμάτας.

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής

1ος Όμιλος

Σάββατο 17/10, 15:30

Αστέρας Μικρομάνης - Διαγόρας Κοπανακίου (Μικρομάνης)
Σ. Τσαούση, Α. Παπαϊωάννου, Δ. Ρηγοπούλου

Παπαφλέσσας Άμφειας - ΑΟΠΚ Πατίστα («Πέτρος Γεωργανάς»)
Χ. Καστανάς, Θ. Αγγελακάκης. Κ. Βοσνάκης

ΑΕ Γαργαλιάνων - Θύελλα Μερόπης (Γαργαλιάνων)
Ν. Τουρλομούσης, Γ. Μιχαλόπουλος, Χ. Λίγγρη

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Ατρόμητος Πλατύ (Κυπαρισσίας)
Η. Σκόρδος, Γ. Γαλακούτης, Φ. Χέλη

Κυριακή 18/10, 10:00

Πανιώνιος Καλαμάτας - ΠΑΟ Καλού Νερού («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Ν. Τουρλομούσης, Δ. Ταβουλαρέας, Δ. Σταυρόπουλος

Κυριακή 18/10, 15:30

AE Aιθαίας - ΑΟ Φυτειάς («Πέτρος Γεωργανάς»)
Η. Τσουλάκος, Κ. Βοσνάκης, Α. Μιχαλόπουλος

2ος Όμιλος

Σάββατο 17/10, 15:30

ΠΑΟ Καλλιθέας - Ολυμπιακός Ανάληψης (Καλλιθέας)
Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος, Α. Καυκάς

Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά (Κορώνης)
Ν. Γκούμας, Δ. Γιαννακλής, Ε. Αναγνωστόπουλος

Δόξα Καλαμάτας - ΑΕΚ Καλαμάτας («Παναγιώτης Μπαχράμης»)
Δ. Γιαννόπουλος, Α. Κυριόπουλος, Δ. Τάγαρης

ΑΟ Στενωσιάς - Ατρόμητος Καλαμάτας (Στενωσιάς)
Η. Ρέκκας, Π. Ηλιόπουλος, Α. Τσουκάλη

Κυριακή 18/10, 12:30

Παναθηναϊκός Καλαμάτας - ΑΕ Μάνης («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Δ. Τσακόπουλος, Σ. Τσαούση

Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα/Βλαχόπουλο (Μεσσήνης)
Β. Σακκάς, Σ. Παλλαδινός, Θ. Αγγελακάκης

Παρασκευή, 16 Οκτώβριος 2015 14:40

Το πανόραμα σε Λακωνία, Αργολίδα, Αρκαδία

Το Sport365.gr σας παρουσιάζει αναλυτικά το τι κάνουν μέχρι στιγμής οι υποψήφιοι αντίπαλοι του πρωταθλητή της Α' ΕΠΣΜ στα μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική.

ΕΠΣ Λακωνίας

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Κάστρο Μονεμβασιάς - Ολυμπιακός Γυθείου 1-1
Ευρώτας Έλους - ΑΟ Αγγελώνας 4-2
Απόλλωνας Ξηροκαμπίου - ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 0-3
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης - Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Ατρόμητος Συκέας - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 2-1
Πανγυθεατικός ΓΣ - Μολαϊκός 1-4
Ρεπό: Λεωνίδας Σπάρτης

Η βαθμολογία

1. ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 6
2. Μολαϊκός 6
3. Αστέρας Βλαχιώτη 6
4. Ατρόμητος Συκέας 6
5. Ευρώτας Έλους 3
6. Άμιλα Αγίου Ιωάννη 3
7. Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 3
8. Κάστρο Μονεμβασιάς 1
9. Ολυμπιακός Γυθείου 1
10. Λεωνίδας Σπάρτης 0*
11. ΑΟ Αγγελώνας 0
12. Απόλλωνας Ξηροκαμπίου 0*
13. Πανγυθεατικός ΓΣ 0

*Με ματς λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική

Ολυμπιακός Γυθείου - Ατρόμητος Συκέας
Αστέρας Βλαχιώτη - Ευρώτας Έλους
Κάστρο Μονεμβασιάς - Λεωνίδας Γλυκόβρυσης
ΑΟ Αγγελώνας - Πανγυθεατικός ΓΣ
Λεωνίδας Σπάρτης - Απόλλωνας Ξηροκαμπίου
ΑΕ Πελλάνας Καστορείου - Μολαϊκός
Ρεπό: Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

ΕΠΣ Αργολίδας

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

ΟΦ Ηλιόκαστρου - Πανασιναϊκός 1-1
Αριστείωνας - Τροιζηνιακός 0-1
Ποσειδώνας Διδύμων - Ερμής Κιβερίου 1-2
Αργοναύτης - Πανναυπλιακός 2011 1-2
Μέθανα - Κορονίδα Κοιλάδας 3-4
Αστέρας Δρεπανιακός - Ασκληπιός 1-1
Ατρόμητος Παναριτίου Ναυπλίου - ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου 2-3
Ένωση Λέρνας - Σπέτσες 1-0

Η βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου 10
2. Κορονίδα Κοιλάδας 10
3. Ερμής Κιβερίου 8
4. Πανναυπλιακός 2011 7
5. Αργοναύτης 7
6. Ένωση Λέρνας 7
7. Ασκληπιός 7
8. Τροιζιανιακός 6
9. Αριστείωνας 6
10. Μέθανα 6
11. Ατρόμητος Παναριτίου Ναυπλίου 3
12. Πανασιναϊκός 2
13. Σπέτσες 2
14. Αστέρας Δρεπανιακός 2
15. Ποσειδώνας Διδύμων 1
16. ΟΦ Ηλιοκάστρου 1 

Η επόμενη αγωνιστική

Αριστείωνας - ΟΦ Ηλιοκάστρου
Ερμής Κιβερίου - Αστέρας Δρεπανιακός
Πανναυπλιακός 2011 - Ατρόμητος Παναριτίου Ναυπλίου
Πανασιναϊκός - Μέθανα
Τροιζινιακός - Ένωση Λέρνας
Κορονίδα Κοιλάδας - Ποσειδώνας Διδύμων
Σπέτσες - Αργοναύτης
ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου - Ασκληπιός

ΕΠΣ Αρκαδίας

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Φαλαισία - Βρασιές 0-3 α.α.
ΑΕΚ Τρίπολης - Πανιώνιος 1-0
Λεωνίδιο - Απόλλωνας 2-0
Ολυμπιακός - Παγγορτυνιακός 2-1
Πανθυρεατικός - Τεγέα 3-0
Καρακοβούνι - Δόξα Μεγαλόπολης 0-1
Ρεπό: Νικηταράς

Η βαθμολογία

1. ΑΕΚ Τρίπολης 6
2. Βρασιές 6
3. Δόξα Μεγαλόπολης 4
4. Πανθυρεατικός 6
5. Τεγέα 3
6. Ολυμπιακός 3
7. Καρακοβούνι 3
8. Λεωνίδιο 3*
9. Πανιώνιος 3
10. Παγγορτυνιακός 0
11. Απόλλωνας 0
12. Νικηταράς 0*
13. Φαλαισία -4

*Με ματς λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική

Φαλαισία - Ολυμπιακός
Τεγέα - Καρακοβούνι
Νικηταράς - Λεωνίδιο
Βρασιές - ΑΕΚ Τρίπολης
Παγγορτυνιακός - Πανθυρεατικός
Απόλλωνας - Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό: Πανιώνιος

Παρασκευή, 16 Οκτώβριος 2015 14:08

Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

Τους ορισμούς για τα ματς της 2ης αγωνιστικής της Β' ΕΠΣΜ ανακοίνωσε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΜ. Δείτε ποιοι θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.

1ος Όμιλος

Σάββατο 17/10, 15:30

Αστέρας Μικρομάνης - Διαγόρας Κοπανακίου (Μικρομάνης)
Σ. Τσαούση, Α. Παπαϊωάννου, Δ. Ρηγοπούλου

Παπαφλέσσας Άμφειας - ΑΟΠΚ Πατίστα («Πέτρος Γεωργανάς»)
Χ. Καστανάς, Θ. Αγγελακάκης. Κ. Βοσνάκης

ΑΕ Γαργαλιάνων - Θύελλα Μερόπης (Γαργαλιάνων)
Ν. Τουρλομούσης, Γ. Μιχαλόπουλος, Χ. Λίγγρη

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Ατρόμητος Πλατύ (Κυπαρισσίας)
Η. Σκόρδος, Γ. Γαλακούτης, Φ. Χέλη

Κυριακή 18/10, 10:00

Πανιώνιος Καλαμάτας - ΠΑΟ Καλού Νερού («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Ν. Τουρλομούσης, Δ. Ταβουλαρέας, Δ. Σταυρόπουλος

Κυριακή 18/10, 15:30

AE Aιθαίας - ΑΟ Φυτειάς («Πέτρος Γεωργανάς»)
Η. Τσουλάκος, Κ. Βοσνάκης, Α. Μιχαλόπουλος

2ος Όμιλος

Σάββατο 17/10, 15:30

ΠΑΟ Καλλιθέας - Ολυμπιακός Ανάληψης (Καλλιθέας)
Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος, Α. Καυκάς

Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά (Κορώνης)
Ν. Γκούμας, Δ. Γιαννακλής, Ε. Αναγνωστόπουλος

Δόξα Καλαμάτας - ΑΕΚ Καλαμάτας («Παναγιώτης Μπαχράμης»)
Δ. Γιαννόπουλος, Α. Κυριόπουλος, Δ. Τάγαρης

ΑΟ Στενωσιάς - Ατρόμητος Καλαμάτας (Στενωσιάς)
Η. Ρέκκας, Π. Ηλιόπουλος, Α. Τσουκάλη

Κυριακή 18/10, 12:30

Παναθηναϊκός Καλαμάτας - ΑΕ Μάνης («Γεώργιος Λουκαρέας»)
Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Δ. Τσακόπουλος, Σ. Τσαούση

Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα/Βλαχόπουλο (Μεσσήνης)
Β. Σακκάς, Σ. Παλλαδινός, Θ. Αγγελακάκης

Top