Α1 τοπική: Το αναλυτικό πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών

Το πλήρες πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών της Α1 τοπικής έδωσε στην δημοσιότητα η διοργανώτρια αρχή. Αναλυτικά:

1η αγωνιστική

Σάββατο 30/09, 16:30

Αίαντας Καλαμάτας – Δωριέας Δωρίου (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Αστέρας Μικρομάνης – Α.Ο. Φυτειάς (Μικρομάνης)

Α.Ε. Μάνης – Α.Ε. Γαργαλιάνων (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Κυριακή 01/10, 16:30

Ακρίτας Κορώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης (Κορώνης)

Χανδριναϊκός Π.Σ. – Α.Ε. Αβίας (Σουληναρίου)

Ηρακλής Καλαμάτας – Παπαφλέσσας Χώρας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Απόλλωνας Πεταλιδίου – Α.Ο. Μεθώνης (Πεταλιδίου)

2η αγωνιστική

Σάββατο 07/10, 16:30

Α.Ε. Αβίας – Δωριέας Δωρίου (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Ηρακλής Καλαμάτας (Γαργαλιάνων)

Α.Ο. Μεθώνης – Αστέρας Μικρομάνης (Μεθώνης)

Ολυμπιακός Ανάληψης – Α.Ε. Μάνης (Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης)

Απόλλωνας Πεταλιδίου – Ακρίτας Κορώνης (Πεταλιδίου)

Κυριακή 08/10, 16:30

Παπαφλέσσας Χώρας – Αίαντας Καλαμάτας (Χώρας)

Κυριακή 08/10, 19:30

Α.Ο. Φυτειάς – Χανδριναϊκός Π.Σ. (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

3η αγωνιστική

Κυριακή 15/10, 15:30

Α.Ε. Αβίας – Παπαφλέσσας Χώρας (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Δωριέας Δωρίου – Α.Ο. Φυτειάς (Δωρίου)

Αίαντας Καλαμάτας – Α.Ε. Γαργαλιάνων (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Χανδριναϊκός Π.Σ. – Α.Ο. Μεθώνης (Σουληναρίου)

Αστέρας Μικρομάνης – Απόλλωνας Πεταλιδίου (Μικρομάνης)

Ακρίτας Κορώνης – Α.Ε. Μάνης (Κορώνης)

Κυριακή 16/10, 19:30

Ηρακλής Καλαμάτας – Ολυμπιακός Ανάληψης (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

4η αγωνιστική

Σάββατο 21/10, 15:30

Α.Ο. Μεθώνης – Δωριέας Δωρίου (Μεθώνης)

 Ολυμπιακός Ανάληψης – Αίαντας Καλαμάτας (Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης)

Απόλλωνας Πεταλιδίου – Χανδριναϊκός Π.Σ. (?)*

Α.Ε. Μάνης – Ηρακλής Καλαμάτας (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Αστέρας Μικρομάνης – Ακρίτας Κορώνης (Μικρομάνης)

Κυριακή 22/10, 15:30

A.E. Γαργαλιάνων – Α.Ε. Αβίας (Γαργαλιάνων)

Κυριακή 22/10, 18:30

Α.Ο. Φυτειάς – Παπαφλέσσας Χώρας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

5η αγωνιστική

Σάββατο 28/10, 15:30

Δωριέας Δωρίου – Απόλλωνας Πεταλιδίου (Δωρίου)

Χανδριναϊκός Π.Σ. – Αστέρας Μικρομάνης (Σουληναρίου)

Κυριακή 29/10, 15:00

Παπαφλέσσας Χώρας – Α.Ο. Μεθώνης (Χώρας)

Α.Ε. Αβίας – Ολυμπιακός Ανάληψης (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Αίαντας Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Ακρίτας Κορώνης – Ηρακλής Καλαμάτας (Κορώνης)

Κυριακή 29/10, 18:00

Α.Ο. Φυτειάς – Α.Ε. Γαργαλιάνων (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

*Εκκρεμεί ο ορισμός της έδρας.

408 views
Top