Β' τοπική: Το αναλυτικό πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών σε 1ο και 2ο Όμιλο

Το αναλυτικό πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών της Β’ τοπικής, σε 1ο και 2ο Όμιλο, έχει ως εξής:

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Σάββατο 30/09, 16:30

Νέος Άρις – Ατρόμητος Πλατύ (Άριος)

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Διαγόρας Κοπανακίου (Κυπαρισσίας)

Μεσσηνιακός Γ.Σ. – Π.Α.Ο. Καλού Νερού (“Στ. Παπαδόπουλος)

Κυριακή 01/10, 12:00

Α.Ε.Κ. Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Α.Ο. Πανευαϊκός – Αστέρας Αρφαρών (“Βασίλης Μαλαφέκας”)

Αστέρας Βαλύρας – Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας (Βαλύρας)

Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

2η αγωνιστική

Σάββατο 07/10, 16:30

Διαγόρας Κοπανακίου – Α.Ε.Κ. Καλαμάτας (Δωρίου)

Κυριακή 08/10, 11:00

Α.Π.Σ Άρις Καλαμάτας – Μεσσηνιακός Γ.Σ. (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 08/10, 16:30

Π.Α.Ο. Καλού Νερού – Αστέρας Αρφαρών (Κυπαρισσίας)

Κεραυνός Καλαμάτας – Α.Ο. Πανευαϊκός (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Ατρόμητος Πλατύ – Ηρακλής Κυπαρισσίας (Αρφαρών)

Παπαφλέσσας Άμφειας – Νέος Άρις (“Πέτρος Γεωργανάς”)

Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

3η αγωνιστική

Σάββατο 14/10, 15:30

Π.Α.Ο. Καλού Νερού – Κεραυνός Καλαμάτας (Κυπαρισσίας)

Αστέρας Αρφαρών – Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας (Αρφαρών)

Αστέρας Βαλύρας – Παπαφλέσσας Άμφειας (Βαλύρας)

Νέος Άρις – Ηρακλής Κυπαρισσίας (Άριος)

Κυριακή 15/10, 12:00

Α.Ε. Κ. Καλαμάτας – Ατρόμητος Πλατύ (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 15/10, 15:30

Α.Ο. Πανευαϊκός – Διαγόρας Κοπανακίου (“Βασίλης Μαλαφέκας”)

Ρεπό: Μεσσηνιακός Γ.Σ.

4η αγωνιστική

Σάββατο 21/10, 15:30

Διαγόρας Κοπανακίου – Π.Α.Ο. Καλού Νερού (Δωρίου)

Κυριακή 22/10, 10:00

Α.Π.Σ Άρις Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 22/10, 15:30

Ατρόμητος Πλατύ – Α.Ο. Πανευαϊκός (Αρφαρών)

Παπαφλέσσας Άμφειας – Μεσσηνιακός Γ.Σ. (“Πέτρος Γεωργανάς”)

Ηρακλής Κυπαρισσσίας – Α.Ε.Κ. Καλαμάτας (Κυπαρισσίας)

Αστέρας Βαλύρας – Νέος Άρις (Βαλύρας)

Ρεπό: Αστέρας Αρφαρών

5η αγωνιστική 

Σάββατο 28/10, 15:30

Π.Α.Ο. Καλού Νερού – Ατρόμητος Πλατύ (Κυπαρισσίας)

Μεσσηνιακός Γ.Σ. – Αστέρας Βαλύρας (“Σταύρος Παπαδόπουλος”)

Νέος Άρις – Α.Ε.Κ. Καλαμάτας (Άριος)

Κυριακή 29/10, 11:00

Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας – Διαγόρας Κοπανακίου (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 29/10, 15:00

Αστέρας Αρφαρών – Παπαφλέσσας Άμφειας (Αρφαρών)

Α.Ο. Πανευαϊκός – Ηρακλής Κυπαρισσίας (“Βασίλης Μαλαφέκας”)

Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας

2ος Όμιλος

Σάββατο 30/09, 16:30

1η αγωνιστική

Α.Ε. Λογγάς – Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα (Λογγάς)

Θύελλα Χαρακοπιού – Παπαφλέσσαςς Βλαχόπουλου

Κυριακή 01/10, 12:00

Α.Σ. Φυτειάς – Π.Α.Ο. Καλλιθέας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Κυριακή 01/10, 16:30

Α.Σ. Δαναός – Α.Ο. Στενωσιάς (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Κυριακή 01/10, 19:30

Δόξα Καλαμάτας – Πανιώνιος Καλαμάτας

Δευτέρα 02/10, 18:30

Νέδουσα Αλαγονίας – Πράσινα Πουλιά

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

2η αγωνιστική

Σάββατο 07/10, 16:30

Πράσινα Πουλιά – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Σάββατο 07/10, 19:30

Α.Ο.Π.Κ.Πατίστα – Νέδουσα Αλαγονίας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Κυριακή 08/10, 13:30

Πανιώνιος Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 08/10, 16:30

Π.Α.Ο. Καλλιθέας – Δόξα Καλαμάτας (Μεθώνης)

Α.Ο. Στενωσιάς – Α.Σ. Φυτειάς (Σουληναρίου)

Δευτέρα 09/10, 18:30

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Α.Σ. Δαναός   (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

3η αγωνιστική

Σάββατο 14/10, 15:30

Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος Καλαμάτας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα (Σουληναρίου)

Θύελλα Χαρακοπιού – Π.Α.Ο. Καλλιθέας (Κορώνης)

Α.Ε. Λογγάς – Παναθηναϊκός Καλαμάτας (Λογγάς)

Α.Σ. Δαναός – Α.Σ. Φυτειάς (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Κυριακή 15/10, 11:00

Δόξα Καλαμάτας – Α.Ο. Στενωσιάς (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Ρεπό: Νέδουσα Αλαγονίας

4η αγωνιστική

Σάββατο 21/10, 15:30

Α.Σ. Φυτειάς – Δόξα Καλαμάτας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Α.Ε. Λογγάς – Α.Σ. Δαναός (Λογγάς)

Κυριακή 22/10, 12:30

Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Νέδουσα Αλαγονίας (“Γεώργιος Λουκαρέας”)

Κυριακή 22/10, 15:30

A.O.Π.Κ. Πατίστα – Πανιώνιος Καλαμάτας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Π.Α.Ο. Καλλιθέας – Πράσινα Πουλιά (Μεθώνης)

Α.Ο. Στενωσιάς – Θύελλα Χαρακοπιού (Σουληναρίου)

Ρεπό: Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

5η αγωνιστική

Σάββατο 28/10, 15:30

Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα – Π.Α.Ο. Καλλιθέας (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Θύελλα Χαρακοπιού – Α.Σ. Φυτειάς (Κορώνης)

Α.Σ. Δαναός – Δόξα Καλαμάτας (Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Μ.)

Σάββατο 28/10, 18:30

Νέδουσα Αλαγονίας – Α.Ε. Λογγάς (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Κυριακή 29/10, 12:00

Πράσινα Πουλιά – Α.Ο. Στενωσιάς (“Παναγιώτης Μπαχράμης”)

Κυριακή 29/10, 15:00

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – Παναθηναϊκός Καλαμάτας (Σουληναρίου)

Ρεπό: Πανιώνιος Καλαμάτας

403 views
Top