Ποιοί σφυρίζουν σε Α1, Β’ τοπική

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα Α1 και Β’ τοπικής ΕΠΣΜ, το Σαββατοκύριακο, έχουν ως εξής:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)

Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ" Σάββατο 21/10/17 18:30
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.

ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/10/17 18:30
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 22/10/17 10:00
ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ
ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Κυριακή 22/10/17 15:30
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)

ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ" Σάββατο 21/10/17 15:30
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.

Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 21/10/17 15:30
ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 22/10/17 12:30
ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 22/10/17 15:30
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.



675 views
Top