To πανόραμα της Β’ τοπικής (12/11): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη


Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

12:30 ΑΠΣ Άρις - Ηρακλής Κυπαρ. 1-3
Κεραυνός Καλ. - Αστέρας Βαλύρας 0-2
Καλό Νερό - ΑΕΚ Καλ. 2-0
Αστέρας Αρφαρών - Μεσσηνιακός 4-0
11/11 Διαγόρας Κοπαν. - Παπαφλέσσας Άμφειας 2-0
11/11 Νέος Άρις - Πανευαϊκός 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 12 11 1 0 34 5 34
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 12 9 3 0 27 9 30
3 Διαγόρας Κοπανακίου 12 8 2 2 29 17 26
4 Ατρόμητος Πλατύ 12 7 2 3 25 19 23
5 Παπαφλέσσας Άμφειας 12 6 1 5 23 16 19
6 Αστέρας Βαλύρας 12 4 3 5 14 20 15
7 Νέος Άρις 12 4 3 5 16 16 15
8 ΑΕΚ Καλαμάτας 12 3 4 5 17 15 13
9 Κεραυνός Καλαμάτας 12 3 3 6 16 24 12
10 Μεσσηνιακός ΓΣ 12 2 4 6 11 17 10
11 Αστέρας Αρφαρών 12 3 4 5 24 24 7
12 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 12 1 4 7 10 22 7
13 ΑΟ Πανευαϊκός 12 0 0 12 7 49 0


Επόμενη αγωνιστική (8η) 18-19/11, 15:00
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις
ΑΕΚ Καλαμάτας - ΑΠΣ Άρις
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ
Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλαμάτας
Α.Ο. Πανευαϊκός - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Καλ. 3-1
ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Νέδουσα Αλαγονίας 1-0

Δευτέρα 13/11
Πανιώνιος Καλ. - Α.Ε. Λογγάς (Δημ. ΚΤΕΛ «Γ. Λουκαρέας» 3 μ.μ., Γκούμας Ν., Αντωνόπουλος Κ., Τζεμαλάϊ Ε.)

11/11 Πατίστα - ΑΣ Φυτειάς 2-1
11/11 Δαναός - Θύελλα Χαρακοπιού 2-3
11/11 Πράσινα Πουλιά - Δόξα Καλ. 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 12 9 2 1 25 9 29
2 Δόξα Καλαμάτας 12 9 1 2 23 11 28
3 ΠΑΟ Καλλιθέας 12 8 1 3 26 14 25
4 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 12 8 1 3 25 11 25
5 Πανιώνιος Καλαμάτας 12 7 3 2 33 16 24
6 ΑΕ Λογγάς 12 6 3 3 27 19 21
7 Πράσινα Πουλιά 12 5 3 4 14 18 18
8 ΑΣ Φυτειάς 12 4 1 7 16 26 13
9 ΑΟΠΚ Πατίστα 12 3 2 7 25 31 11
10 Νέδουσα Αλαγονίας 12 3 2 7 16 22 11
11 ΑΣ Δαναός 12 3 1 8 18 28 10
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 12 2 2 8 16 23 8
13 ΑΟ Στενωσιάς 12 0 0 12 0 36 0


Επόμενη αγωνιστική (8η)
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
18/11 Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας
18/11 Δόξα Καλ. - Πατίστα
18/11 Θύελλα Χαρακοπιού- Πράσινα Πουλιά
19/11 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - ΑΣ Δαναός
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας – Πανιώνιος Καλ.
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

613 views
Top