To πανόραμα της Β’ τοπικής (12/11): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη


Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

12:30 ΑΠΣ Άρις - Ηρακλής Κυπαρ. 1-3
Κεραυνός Καλ. - Αστέρας Βαλύρας 0-2
Καλό Νερό - ΑΕΚ Καλ. 2-0
Αστέρας Αρφαρών - Μεσσηνιακός 4-0
11/11 Διαγόρας Κοπαν. - Παπαφλέσσας Άμφειας 2-0
11/11 Νέος Άρις - Πανευαϊκός 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 21 19 1 1 65 13 58
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 20 15 4 1 50 18 49
3 Διαγόρας Κοπανακίου 20 13 2 5 50 30 41
4 Ατρόμητος Πλατύ 20 10 5 5 44 30 35
5 Κεραυνός Καλαμάτας 20 8 4 8 35 41 28
6 Παπαφλέσσας Άμφειας 20 8 3 9 37 33 27
7 ΑΕΚ Καλαμάτας 20 6 7 7 39 33 25
8 Μεσσηνιακός ΓΣ 20 6 6 8 27 30 24
9 Νέος Άρις 21 6 4 11 28 36 22
10 Αστέρας Αρφαρών 20 6 8 6 44 33 20
11 Αστέρας Βαλύρας 20 4 5 11 21 43 17
12 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 21 2 6 13 18 52 12
13 ΑΟ Πανευαϊκός 21 1 1 19 19 85 4


Επόμενη αγωνιστική (8η) 18-19/11, 15:00
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις
ΑΕΚ Καλαμάτας - ΑΠΣ Άρις
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ
Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλαμάτας
Α.Ο. Πανευαϊκός - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Καλ. 3-1
ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Νέδουσα Αλαγονίας 1-0

Δευτέρα 13/11
Πανιώνιος Καλ. - Α.Ε. Λογγάς (Δημ. ΚΤΕΛ «Γ. Λουκαρέας» 3 μ.μ., Γκούμας Ν., Αντωνόπουλος Κ., Τζεμαλάϊ Ε.)

11/11 Πατίστα - ΑΣ Φυτειάς 2-1
11/11 Δαναός - Θύελλα Χαρακοπιού 2-3
11/11 Πράσινα Πουλιά - Δόξα Καλ. 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 21 17 3 1 50 15 54
2 Δόξα Καλαμάτας 20 14 2 4 37 16 44
3 ΠΑΟ Καλλιθέας 20 13 4 3 44 18 43
4 Πανιώνιος Καλαμάτας 20 12 5 3 48 25 41
5 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 20 12 3 5 36 18 39
6 Πράσινα Πουλιά 21 9 4 8 31 27 31
7 ΑΕ Λογγάς 20 8 3 9 36 32 27
8 ΑΣ Δαναός 21 8 2 11 37 51 26
9 ΑΟΠΚ Πατίστα 21 6 3 12 37 46 21
10 Νέδουσα Αλαγονίας 21 5 5 11 28 39 20
11 ΑΣ Φυτειάς 20 6 1 13 28 50 19
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 20 4 3 13 25 37 15
13 ΑΟ Στενωσιάς 21 0 0 21 0 63 0


Επόμενη αγωνιστική (8η)
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
18/11 Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας
18/11 Δόξα Καλ. - Πατίστα
18/11 Θύελλα Χαρακοπιού- Πράσινα Πουλιά
19/11 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - ΑΣ Δαναός
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας – Πανιώνιος Καλ.
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

681 views
Top