To πανόραμα της Β’ τοπικής (12/11): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη


Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

12:30 ΑΠΣ Άρις - Ηρακλής Κυπαρ. 1-3
Κεραυνός Καλ. - Αστέρας Βαλύρας 0-2
Καλό Νερό - ΑΕΚ Καλ. 2-0
Αστέρας Αρφαρών - Μεσσηνιακός 4-0
11/11 Διαγόρας Κοπαν. - Παπαφλέσσας Άμφειας 2-0
11/11 Νέος Άρις - Πανευαϊκός 3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Π.Α.Ο. Καλού Νερού 7 6 1 0 15 3 19
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 7 5 2 0 15 5 17
3 Διαγόρας Κοπανακίου 6 4 1 1 15 7 13
4 Αστέρας Βαλύρας 6 3 3 0 10 5 12
5 Ατρόμητος Πλατύ 6 4 0 2 9 7 12
6 Κεραυνός Καλαμάτας 6 2 2 2 9 10 8
7 Παπαφλέσσας Άμφειας 6 2 1 3 7 9 7
8 Νέος Άρις 7 2 1 4 6 8 7
9 Αστέρας Αρφαρών 6 3 2 1 16 9 5
10 Α.Ε.Κ. Καλαμάτας 7 1 2 4 10 11 5
11 Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας 7 0 3 4 5 10 3
12 Μεσσηνιακός Γ.Σ. 6 0 2 4 2 10 2
13 Α.Ο. Πανευαϊκός 7 0 0 7 6 31 0


Επόμενη αγωνιστική (8η) 18-19/11, 15:00
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις
ΑΕΚ Καλαμάτας - ΑΠΣ Άρις
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ
Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλαμάτας
Α.Ο. Πανευαϊκός - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος

(7η αγωνιστική)

Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Καλ. 3-1
ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Νέδουσα Αλαγονίας 1-0

Δευτέρα 13/11
Πανιώνιος Καλ. - Α.Ε. Λογγάς (Δημ. ΚΤΕΛ «Γ. Λουκαρέας» 3 μ.μ., Γκούμας Ν., Αντωνόπουλος Κ., Τζεμαλάϊ Ε.)

11/11 Πατίστα - ΑΣ Φυτειάς 2-1
11/11 Δαναός - Θύελλα Χαρακοπιού 2-3
11/11 Πράσινα Πουλιά - Δόξα Καλ. 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 7 6 0 1 15 5 18
2 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 6 5 1 0 14 5 16
3 Δόξα Καλαμάτας 7 5 0 2 13 6 15
4 Π.Α.Ο Καλλιθέας 6 4 1 1 12 7 13
5 Α.Ε. Λογγάς 6 3 2 1 14 12 11
6 Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα 7 3 0 4 17 20 9
7 Α.Σ. Φυτειάς 7 3 0 4 9 10 9
8 Πανιώνιος Καλαμάτας 6 2 2 2 15 13 8
9 Πράσινα Πουλιά 7 2 2 3 10 12 8
10 Α.Σ. Δαναός 7 2 1 4 11 13 7
11 Νέδουσα Αλαγονίας 6 1 1 4 8 12 4
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 6 0 2 4 9 14 2
13 Α.Ο. Στενωσιάς 6 0 0 6 0 18 0


Επόμενη αγωνιστική (8η)
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
18/11 Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας
18/11 Δόξα Καλ. - Πατίστα
18/11 Θύελλα Χαρακοπιού- Πράσινα Πουλιά
19/11 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - ΑΣ Δαναός
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας – Πανιώνιος Καλ.
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

551 views
Top