To πανόραμα της Β’ τοπικής (8η αγων.): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη

Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος (8η αγων. )
ΑΕΚ Καλ. - ΑΠΣ Άρις 3-0
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ 4-2
Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλ. 2-1
Πανευαϊκος - ΠΑΟ Καλού Νερού 1-4
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου 0-2
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις 0-0
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 10 9 1 0 27 4 28
2 Διαγόρας Κοπανακίου 10 8 1 1 26 10 25
3 Ηρακλής Κυπαρισσίας 10 7 3 0 22 8 24
4 Ατρόμητος Πλατύ 10 7 0 3 20 14 21
5 Παπαφλέσσας Άμφειας 10 5 1 4 19 14 16
6 Αστέρας Βαλύρας 10 3 3 4 11 15 12
7 Νέος Άρις 11 3 3 5 11 15 12
8 ΑΕΚ Καλαμάτας 10 3 2 5 16 14 11
9 Κεραυνός Καλαμάτας 10 3 2 5 13 20 11
10 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 11 1 4 6 10 19 7
11 Αστέρας Αρφαρών 10 3 3 4 22 19 6
12 Μεσσηνιακός ΓΣ 10 1 3 6 8 17 6
13 ΑΟ Πανευαϊκός 10 0 0 10 7 43 0


Επόμενη αγωνιστική (9η)
25/11 Ηρακλής Κυπ. - Παπαφλέσσας Άμφειας
25/11 Διαγόρας Κοπανακίου – Μεσσηνιακός
25/11 Κεραυνος Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών
26/11 ΑΠΣ Άρις – Πανευαϊκός
26/11 Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Βαλύρας
26/11 Νεος Άρις - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕΚ Καλ.


Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος (8η αγων.)

Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά 0-0
ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Δαναός 2-0
Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας 2-1
Δόξα Καλ. - Α.Ο. Πατίστα 2-2
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας - Πανιώνιος Καλ. (Π. Μπαχράμης, Ταβουλαρέας Δ., Σκαρπέτης Γ., Τζιαμουράνης Θ.)
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 10 7 2 1 19 8 23
2 Δόξα Καλαμάτας 10 7 1 2 19 9 22
3 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 10 7 1 2 19 9 22
4 ΠΑΟ Καλλιθέας 10 6 1 3 18 13 19
5 Πανιώνιος Καλαμάτας 10 5 3 2 23 15 18
6 ΑΕ Λογγάς 10 5 3 2 21 17 18
7 Πράσινα Πουλιά 10 4 3 3 13 13 15
8 ΑΣ Φυτειάς 10 4 1 5 15 14 13
9 ΑΟΠΚ Πατίστα 11 3 2 6 24 29 11
10 Νέδουσα Αλαγονίας 10 3 2 5 15 16 11
11 ΑΣ Δαναός 11 3 1 7 17 23 10
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 10 1 2 7 14 21 5
13 ΑΟ Στενωσιάς 10 0 0 10 0 30 0


Επόμενη αγων. (9η)
Α.Ο. Στενωσιάς - Α.Ε. Λογγάς 0-3 α.α.
25/11 ΑΣ Δαναός - Πράσινα Πουλιά
25/11 ΑΣ Φυτειάς - Παναθηναϊκός Καλ.
26/11 Πανιώνιος Καλ. - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα
26/11 Π.Α.Ο. Καλλιθέας - Νέδουσα Αλαγονίας
Α.Ο. Πατίστα - Θύελλα Χαρακοπιού
Ρεπό: Δόξα Καλ.

651 views
Top