To πανόραμα της Β’ τοπικής (8η αγων.): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη

Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος (8η αγων. )
ΑΕΚ Καλ. - ΑΠΣ Άρις 3-0
Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ 4-2
Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλ. 2-1
Πανευαϊκος - ΠΑΟ Καλού Νερού 1-4
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου 0-2
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις 0-0
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 16 15 1 0 48 6 46
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 16 11 4 1 33 13 37
3 Διαγόρας Κοπανακίου 16 10 2 4 38 23 32
4 Ατρόμητος Πλατύ 16 8 4 4 30 23 28
5 Παπαφλέσσας Άμφειας 15 8 1 6 30 21 25
6 Νέος Άρις 16 6 3 7 21 21 21
7 ΑΕΚ Καλαμάτας 16 5 5 6 26 24 20
8 Κεραυνός Καλαμάτας 16 5 3 8 26 37 18
9 Αστέρας Βαλύρας 15 4 4 7 18 28 16
10 Μεσσηνιακός ΓΣ 15 3 5 7 15 22 14
11 Αστέρας Αρφαρών 15 5 4 6 36 29 13
12 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 16 1 6 9 16 34 9
13 ΑΟ Πανευαϊκός 16 0 0 16 12 68 0


Επόμενη αγωνιστική (9η)
25/11 Ηρακλής Κυπ. - Παπαφλέσσας Άμφειας
25/11 Διαγόρας Κοπανακίου – Μεσσηνιακός
25/11 Κεραυνος Καλαμάτας - Αστέρας Αρφαρών
26/11 ΑΠΣ Άρις – Πανευαϊκός
26/11 Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Βαλύρας
26/11 Νεος Άρις - ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕΚ Καλ.


Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος (8η αγων.)

Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά 0-0
ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Δαναός 2-0
Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας 2-1
Δόξα Καλ. - Α.Ο. Πατίστα 2-2
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας - Πανιώνιος Καλ. (Π. Μπαχράμης, Ταβουλαρέας Δ., Σκαρπέτης Γ., Τζιαμουράνης Θ.)
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 16 12 3 1 33 12 39
2 Δόξα Καλαμάτας 16 11 2 3 28 13 35
3 Πανιώνιος Καλαμάτας 16 10 3 3 41 20 33
4 ΠΑΟ Καλλιθέας 16 9 4 3 31 15 31
5 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 15 10 1 4 29 14 31
6 Πράσινα Πουλιά 16 6 4 6 20 24 22
7 ΑΣ Δαναός 16 7 1 8 31 32 22
8 ΑΕ Λογγάς 15 6 3 6 29 24 21
9 ΑΣ Φυτειάς 16 5 1 10 21 36 16
10 ΑΟΠΚ Πατίστα 16 4 3 9 26 35 15
11 Νέδουσα Αλαγονίας 15 4 3 8 19 26 15
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 15 3 2 10 19 28 11
13 ΑΟ Στενωσιάς 16 0 0 16 0 48 0


Επόμενη αγων. (9η)
Α.Ο. Στενωσιάς - Α.Ε. Λογγάς 0-3 α.α.
25/11 ΑΣ Δαναός - Πράσινα Πουλιά
25/11 ΑΣ Φυτειάς - Παναθηναϊκός Καλ.
26/11 Πανιώνιος Καλ. - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα
26/11 Π.Α.Ο. Καλλιθέας - Νέδουσα Αλαγονίας
Α.Ο. Πατίστα - Θύελλα Χαρακοπιού
Ρεπό: Δόξα Καλ.

698 views
Top