To πανόραμα της Β’ τοπικής (11η αγων.): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη

Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος (11η αγων. )
Παπαφλέσσας Άμφειας - Πανευαϊκός 5-0
Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Αρφαρών 4-2
ΑΕΚ Καλ.- Αστέρας Βαλύρας 3-0
Ηρακλής Κυπ.- Μεσσηνιακός
2-2
9/12 Διαγόρας Κοπανακίου- Κεραυνός Καλ. 4-0
9/12 Νέος Άρις – ΑΠΣ Άρις 3-3Διαγόρας Κοπαν. - Μεσσηνιακός 2-1
Ρεπό: ΠΑΟ Καλού Νερού

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 22 20 1 1 68 13 61
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 22 16 4 2 61 24 52
3 Διαγόρας Κοπανακίου 22 13 2 7 51 33 41
4 Ατρόμητος Πλατύ 22 11 5 6 48 34 38
5 Κεραυνός Καλαμάτας 22 9 5 8 38 43 32
6 Παπαφλέσσας Άμφειας 22 9 3 10 44 40 30
7 ΑΕΚ Καλαμάτας 22 7 8 7 45 35 29
8 Μεσσηνιακός ΓΣ 22 7 6 9 36 37 27
9 Αστέρας Αρφαρών 22 8 8 6 47 34 26
10 Νέος Άρις 23 6 6 11 34 42 24
11 Αστέρας Βαλύρας 22 4 6 12 21 51 18
12 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 23 2 7 14 22 59 13
13 ΑΟ Πανευαϊκός 22 1 1 20 20 90 4


Επόμενη αγωνιστική (12η)
16/12 Καλό Νερό - Παπαφλέσσας Άμφειας
16/12 Κεραυνός Καλ. - Ατρόμητος Πλατύ
16/12 Διαγόρας Κοπανακίου- Νέος Άρις
17/12 Πανευαϊκός- Αστέρας Βαλύρας
17/12 Αστέρας Αρφαρών- Ηρακλής Κυπ.
20/12 Μεσσηνιακός – ΑΕΚ Καλ.
Ρεπό: Πανευαϊκός

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος (11η αγων.)
Δόξα Καλ.- ΑΕ Λογγάς 3-1
ΠΑΟ Καλλιθέας- Πανιώνιος Καλ. 1-2
9/12 Δαναός – Πατίστα 4-3
9/12 ΑΣ Φυτειάς- Νέδουσα 1-2
9/12 Παναθηναϊκός Καλ.- Θύελλα Χαρακοπιού 1-2
ΑΟ Στενωσιάς - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα 0-3 α.α.
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 22 18 3 1 56 15 57
2 ΠΑΟ Καλλιθέας 22 15 4 3 52 19 49
3 Δόξα Καλαμάτας 22 15 2 5 38 18 47
4 Πανιώνιος Καλαμάτας 22 13 5 4 51 28 44
5 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 22 13 3 6 39 24 42
6 Πράσινα Πουλιά 22 10 4 8 34 28 34
7 ΑΕ Λογγάς 22 9 3 10 42 35 30
8 ΑΣ Δαναός 23 8 2 13 38 55 26
9 ΑΟΠΚ Πατίστα 23 7 3 13 40 49 24
10 Νέδουσα Αλαγονίας 22 6 5 11 29 39 23
11 ΑΣ Φυτειάς 22 6 1 15 30 57 19
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 22 5 3 14 27 43 18
13 ΑΟ Στενωσιάς 22 0 0 22 0 66 0


Επόμενη αγων. (12η)
Πανιώνιος Καλ. - ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
16/12 Θύελλα Χαρακοπιού- Α.Ε. Λογγάς
16/12 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα – ΑΣ Φυτειάς
16/12 ΠΑΟ Καλλιθέας – Δαναός
17/12 Πράσινα Πουλιά- Παναθηναϊκός Καλ.
18/12 Νέδουσα Αλαγονίας- Δόξα Καλ.
Ρεπό: ΑΟ Πατίστα

699 views
Top