To πανόραμα της Β’ τοπικής (11η αγων.): Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη

Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος (11η αγων. )
Παπαφλέσσας Άμφειας - Πανευαϊκός 5-0
Ατρόμητος Πλατύ - Αστέρας Αρφαρών 4-2
ΑΕΚ Καλ.- Αστέρας Βαλύρας 3-0
Ηρακλής Κυπ.- Μεσσηνιακός
2-2
9/12 Διαγόρας Κοπανακίου- Κεραυνός Καλ. 4-0
9/12 Νέος Άρις – ΑΠΣ Άρις 3-3Διαγόρας Κοπαν. - Μεσσηνιακός 2-1
Ρεπό: ΠΑΟ Καλού Νερού

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 ΠΑΟ Καλού Νερού 12 11 1 0 34 5 34
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 12 9 3 0 27 9 30
3 Διαγόρας Κοπανακίου 12 8 2 2 29 17 26
4 Ατρόμητος Πλατύ 12 7 2 3 25 19 23
5 Παπαφλέσσας Άμφειας 12 6 1 5 23 16 19
6 Αστέρας Βαλύρας 12 4 3 5 14 20 15
7 Νέος Άρις 12 4 3 5 16 16 15
8 ΑΕΚ Καλαμάτας 12 3 4 5 17 15 13
9 Κεραυνός Καλαμάτας 12 3 3 6 16 24 12
10 Μεσσηνιακός ΓΣ 12 2 4 6 11 17 10
11 Αστέρας Αρφαρών 12 3 4 5 24 24 7
12 ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 12 1 4 7 10 22 7
13 ΑΟ Πανευαϊκός 12 0 0 12 7 49 0


Επόμενη αγωνιστική (12η)
16/12 Καλό Νερό - Παπαφλέσσας Άμφειας
16/12 Κεραυνός Καλ. - Ατρόμητος Πλατύ
16/12 Διαγόρας Κοπανακίου- Νέος Άρις
17/12 Πανευαϊκός- Αστέρας Βαλύρας
17/12 Αστέρας Αρφαρών- Ηρακλής Κυπ.
20/12 Μεσσηνιακός – ΑΕΚ Καλ.
Ρεπό: Πανευαϊκός

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος (11η αγων.)
Δόξα Καλ.- ΑΕ Λογγάς 3-1
ΠΑΟ Καλλιθέας- Πανιώνιος Καλ. 1-2
9/12 Δαναός – Πατίστα 4-3
9/12 ΑΣ Φυτειάς- Νέδουσα 1-2
9/12 Παναθηναϊκός Καλ.- Θύελλα Χαρακοπιού 1-2
ΑΟ Στενωσιάς - ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα 0-3 α.α.
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Θύελλα Χαρακοπιού 12 9 2 1 25 9 29
2 Δόξα Καλαμάτας 12 9 1 2 23 11 28
3 ΠΑΟ Καλλιθέας 12 8 1 3 26 14 25
4 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 12 8 1 3 25 11 25
5 Πανιώνιος Καλαμάτας 12 7 3 2 33 16 24
6 ΑΕ Λογγάς 12 6 3 3 27 19 21
7 Πράσινα Πουλιά 12 5 3 4 14 18 18
8 ΑΣ Φυτειάς 12 4 1 7 16 26 13
9 ΑΟΠΚ Πατίστα 12 3 2 7 25 31 11
10 Νέδουσα Αλαγονίας 12 3 2 7 16 22 11
11 ΑΣ Δαναός 12 3 1 8 18 28 10
12 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 12 2 2 8 16 23 8
13 ΑΟ Στενωσιάς 12 0 0 12 0 36 0


Επόμενη αγων. (12η)
Πανιώνιος Καλ. - ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
16/12 Θύελλα Χαρακοπιού- Α.Ε. Λογγάς
16/12 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα – ΑΣ Φυτειάς
16/12 ΠΑΟ Καλλιθέας – Δαναός
17/12 Πράσινα Πουλιά- Παναθηναϊκός Καλ.
18/12 Νέδουσα Αλαγονίας- Δόξα Καλ.
Ρεπό: ΑΟ Πατίστα

618 views
Top