Οι διαιτητές των αγώνων Α1, Β’, Γ’ τοπική (16-18/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων σε Α1, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΜ, έχουν ως εξής:

Α1 κατηγορία (12η αγωνιστική)

ΑΕ Αβίας - Απόλλων Πεταλιδίου
γηπ. ΕΠΣΜ Σάββατο 16/12/17 15:00
Σκόρδος Η., Ταβουλαρέας Δ., Γαλακούτης Γ.

Παπαφλέσσας Χώρας - Ολυμπιακός Ανάληψης
Χώρας Σάββατο 16/12/17 15:00
Ζαρακοβίτης Ε., Ρηγόπουλος Η., Βανικιώτης Γ.

Χανδριναϊκός - Ηρακλής Καλ.
Σουληναρίου Κυριακή 17/12/17 15:00
Γκούμας Ν., Σταυρόπουλος Δ., Κομπιλίρης Π.

ΑΟ Δωρίου - ΑΕ Μάνης
Δωρίου Κυριακή 17/12/17 15:00
Ζαρακοβίτης Ε., Τσούκαλη Α., Ρηγόπουλος Η.

ΑΟ Φυτειάς - Α.Ο. Μεθώνης
«Παν. Μπαχράμης» Κυριακή 17/12/17 15:00
Ρέκκας Η., Βρυώνης Β., Παλλαδινός Σ.

Α.Ε. Γαργαλιάνων - Ακρίτας Κορώνης
Γαργαλιάνων Κυριακή 17/12/17 15:00
Κουτσαναστάσης Ι., Αντωνόπουλος Κ., Τζεμαλάϊ Ε.

Αίαντας Καλ. - Αστ. Μικρομάνης
«Παν. Μπαχράμης» Κυριακή 17/12/17 18:00
Ψηλοπαναγιώτης Κ., Μπασιλάρης Ε., Τζιαμουράνης Θ.

Β’ κατηγορία
1ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Καλό Νερό - Παπαφλέσσας Άμφειας
Κυπαρισσίας Σάββατο 16/12/17 15:00
Τσουλάκος Η., Χελη Φ., Γάκης Ν.

Κεραυνός Καλ. – Ατρόμητος Πλατύ
«Παν. Μπαχράμης» Σάββατο 16/12/17 15:00
Σερεμέτης Π., Ρουμελιώτης Γ., Σκαρπέτης Γ.

Διαγόρας Κοπανακίου - Νέος Άρις
Δωρίου Σάββατο 16/12/17 15:00
Γεωργαντάς Χ., Βασιλοπούλου Π., Αγγελη Μ.

Πανευαϊκός - Αστέρας Βαλύρας
Ανδρούσας Κυριακή 17/12/17 11:00
Τσουλάκος Η., Βοσνάκης Κ., Αγγελη Μ.

Αστέρας Αρφαρών - Ηρακλής Κυπαρ.
Αρφαρών Κυριακή 17/12/17 15:00
Γεωργαντάς Χ., Ρουμελιώτης Γ., Σκαρπέτης Γ.

Μεσσηνιακός - ΑΕΚ Καλ.
Μεσσηνιακού Τετάρτη 20/12/17 15:00
Μπασιλάρης Ε., Μιχαλόπουλος Γ., Γαλακούτης Γ.

Β’ κατηγορία
2ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Θύελλα Χαρακοπιού - Α.Ε. Λογγάς
Κορώνης Σάββατο 16/12/17 15:00
Γκούμας Ν., Βοσνάκης Κ., Τζιαμουράνης Θ.

ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - ΑΣ Φυτειάς
Σουληναρίου Σάββατο 16/12/17 15:00
Κασκάνης Φ., Μιχαλόπουλος Γ., Μιχαλόπουλος Α.

Καλλιθέα - Δαναός
Μεθώνης Σάββατο 16/12/17 15:00
Νιάρχος Γ., Σταύρου Δ., Τζεμαλάϊ Ε.

Πράσινα Πουλιά - Παναθηναϊκός Καλ.
«Παν. Μπαχράμης» Κυριακή 17/12/17 12:30
Ρέκκας Η., Σταύρου Δ., Βασιλοπούλου Π.

Νέδουσα Αλαγονίας- Δόξα Καλ.
«Παν. Μπαχράμης» Δευτέρα 18/12/17 17:30
Σταυρόπουλος Δ., Χελη Φ., Σγουμπόπουλος Σ.

Γ’ κατηγορία (7η αγωνιστική)

Νέστωρ Πύλου – Ίκαρος Καλαμάτας
Σουληναρίου Κυριακή 17/12/17 11:00
Γιαννέτσος Ι., Καυκάς Α., Μιχαλόπουλος Α.

Θύελλα Παραλίας - Α.Ο. Λαιίκων
γηπ. ΕΠΣΜ Κυριακή 17/12/17 11:00
Νιάρχος Γ., Μπότη Σ., Μαλαπάνη Σ.

Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης - ΑΣ Θύελλα Μερόπης
Μεσσήνης Κυριακή 17/12/17 15:00
Σερεμέτης Π., Βοσνάκης Κ., Βανικιώτης Γ.

Εθνικός Καλ. - Π.Α.Ο.Κ.
Ασπροχώματος Δευτέρα 18/12/17 15:00
Καυκάς Α., Μιχαλόπουλος Α., Ντοχας Β.

ΑΟ Ερμής Καλ. - Α.Ο. Χατζή 3-0 α.α.

469 views
Top