Με Λέοντες η Γ’ τοπική- Το πλήρες πρόγραμμα 2018-19

Με το νεοσύστατο σωματείο ΑΣ Λέοντες να παίρνει για πρώτη φορά μέρος θα διεξαχθεί το πρωτάθλημα της Γ’ τοπικής Μεσσηνίας. Το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

 

1η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-ΑΣ Λέοντες

Θύελλα Παραλίας-Ερμής Καλαμάτας

Πανευαϊκός-Ίκαρος Καλαμάτας

Νέστωρ Πύλου-ΠΑΟΚ

 

2η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας-ΑΟ Στενωσιάς

ΑΣ Λέοντες-Πανευαϊκός

Ερμής Καλαμάτας-Νέστωρ Πύλου

ΠΑΟΚ-Ίκαρος Καλαμάτας

 

3η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Πανευαϊκός

Νέστωρ Πύλου-Θύελλα Παραλίας

ΠΑΟΚ-ΑΣ Λέοντες

Ίκαρος Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

 

4η αγωνιστική

Νέστωρ Πύλου-ΑΟ Στενωσιάς

Πανευαϊκός-ΠΑΟΚ

Θύελλα Παραλίας-Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΣ Λέοντες-Ερμής Καλαμάτας

 

5η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-ΠΑΟΚ

Ίκαρος Καλαμάτας-Νέστωρ Πύλου

Ερμής Καλαμάτας-Πανευαϊκός

ΑΣ Λέοντες-Θύελλα Παραλίας

 

6η αγωνιστική

Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΟ Στενωσιάς

ΠΑΟΚ-Ερμής Καλαμάτας

Νέστωρ Πύλου-ΑΣ Λέοντες

Πανευαϊκός-Θύελλα Παραλίας

 

7η αγωνιστική

Ερμής Καλαμάτας-ΑΟ Στενωσιάς

ΑΣ Λέοντες-Ίκαρος Καλαμάτας

Θύελλα Παραλίας-ΠΑΟΚ

Πανευαϊκός-Νέστωρ Πύλου

 

8η αγωνιστική

ΑΣ Λέοντες-ΑΟ Στενωσιάς

Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας

Ίκαρος Καλαμάτας-Πανευαϊκός

ΠΑΟΚ-Νέστωρ Πύλου

 

9η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Θύελλα Παραλίας

Πανευαϊκός-ΑΣ Λέοντες

Νέστωρ Πύλου-Ερμής Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας-ΠΑΟΚ

 

10η αγωνιστική

Πανευαϊκός-ΑΟ Στενωσιάς

Θύελλα Παραλίας-Νέστωρ Πύλου

ΑΣ Λέοντες-ΠΑΟΚ

Ερμής Καλαμάτας-Ίκαρος Καλαμάτας

 

11η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Νέστωρ Πύλου

ΠΑΟΚ-Πανευαϊκός

Ίκαρος Καλαμάτας-Θύελλα Παραλίας

Ερμής Καλαμάτας-ΑΣ Λέοντες

 

12η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-ΑΟ Στενωσιάς

Νέστωρ Πύλου-Ίκαρος Καλαμάτας

Πανευαϊκός-Ερμής Καλαμάτας

Θύελλα Παραλίας-ΑΣ Λέοντες

 

13η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Ίκαρος Καλαμάτας

Ερμής Καλαμάτας-ΠΑΟΚ

ΑΣ Λέοντες-Νέστωρ Πύλου

Θύελλα Παραλίας-Πανευαϊκός

 

14η αγωνιστική

ΑΟ Στενωσιάς-Ερμής Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας-ΑΣ Λέοντες

ΠΑΟΚ-Θύελλα Παραλίας

Νέστωρ Πύλου-Πανευαϊκός

• Οι αγώνες είναι διπλοί.

732 views
Top