A1 τοπική 2019-20: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Δείτε το πρόγραμμ του πρώτου γύρου στο πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας Μεσσηνίας. Η έναρξη έχει οριστεί για το σαββατοκύριακο 5 και 6 Οκτωβρίου.

Α1 κατηγορία Μεσσηνίας 2019-20

 

1η αγωνιστική 14η

Χανδριναϊκός-Απόλλων Πεταλ.

Δώριο-Αστέρας Αρφ.

Ομόνοια Καλ.-Παπαφλέσσας Χώρας

Νέος Άρις-Ηρακλής Καλ.

ΑΟ Φυτειάς-Ηρακλής Κυπαρ.

Πανιώνιος-Ολυμπιακός Καλ.

Θύελλα Χαρακοπιού-ΑΕΚ Καλ.

 

2η αγωνιστική 15η

Δώριο-Χανδριναϊκός

Απόλλων Πεταλ.-Ομόνοια Καλ.

Αστέρας Αρφ.-Νέος Άρις

Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Φυτειάς

Ηρακλής Καλ.-Πανιώνιος

Ηρακλής Κυπαρ.-Θύελλα Χαρακοπιού

Ολυμπιακός Καλ.-ΑΕΚ Καλ.

 

3η αγωνιστική 16η

Χανδριναϊκός-Ομόνοια Καλ.

Νέος Άρις-Δώριο

ΑΟ Φυτειάς-Απόλλων Πεταλ.

Πανιώνιος-Αστέρας Αρφ.

Θύελλα Χαρακοπιού-Παπαφλέσσας Χώρας

ΑΕΚ Καλ.-Ηρακλής Καλ.

Ολυμπιακός Καλ.-Ηρακλής Κυπαρ.

 

4η αγωνιστική 17η

Νέος Άρις-Χανδριναϊκός

Ομόνοια Καλ.-ΑΟ Φυτειάς

Δώριο-Πανιώνιος

Απόλλων Πεταλ.-Θύελλα Χαρακοπιού

Αστέρας Αρφ.-ΑΕΚ Καλ.

Παπαφλέσσας Χώρας-Ολυμπιακός Καλ.

Ηρακλής Καλ.-Ηρακλής Κυπαρ.

 

5η αγωνιστική 18η

Χανδριναϊκός-ΑΟ Φυτειάς

Πανιώνιος-Νέος Άρις

Θύελλα Χαρακοπιού-Ομόνοια Καλ.

ΑΕΚ Καλ.-Δώριο

Ολυμπιακός Καλ.-Απόλλων Πεταλ.

Ηρακλής Κυπαρ.-Αστέρας Αρφ.

Ηρακλής Καλ.-Παπαφλέσσας Χώρας

 

6η αγωνιστική 19η

Πανιώνιος-Χανδριναϊκός

ΑΟ Φυτειάς-Θύελλα Χαρακοπιού

Νέος Άρις-ΑΕΚ Καλ.

Ομόνοια Καλ.-Ολυμπιακός Καλ.

Δώριο-Ηρακλής Κυπαρ.

Απόλλων Πεταλ.-Ηρακλής Καλ.

Αστέρας Αρφ.-Παπαφλέσσας Χώρας

 

7η αγωνιστική 20η

Χανδριναϊκός-Θύελλα Χαρακοπιού

ΑΕΚ Καλ.-Πανιώνιος

Ολυμπιακός Καλ.-ΑΟ Φυτειάς

Ηρακλής Κυπαρ.-Νέος Άρις

Ηρακλής Καλ.-Ομόνοια Καλ.

Παπαφλέσσας Χώρας-Δώριο

Αστέρας Αρφ.-Απόλλων Πεταλ.

 

8η αγωνιστική 21η

ΑΕΚ Καλ.-Χανδριναϊκός

Θύελλα Χαρακοπιού-Ολυμπιακός Καλ.

Πανιώνιος-Ηρακλής Κυπαρ.

ΑΟ Φυτειάς-Ηρακλής Καλ.

Νέος Άρις-Παπαφλέσσας Χώρας

Ομόνοια Καλ.-Αστέρας Αρφ.

Δώριο-Απόλλων Πεταλ.

 

9η αγωνιστική 22η

Χανδριναϊκός-Ολυμπιακός Καλ.

Ηρακλής Κυπαρ.-ΑΕΚ Καλ.

Ηρακλής Καλ.-Θύελλα Χαρακοπιού

Παπαφλέσσας Χώρας-Πανιώνιος

Αστέρας Αρφ.-ΑΟ Φυτειάς

Απόλλων Πεταλ.-Νέος Άρις

Ομόνοια Καλ.-Δώριο

 

10η αγωνιστική 23η

Ηρακλής Κυπαρ.-Χανδριναϊκός

Ολυμπιακός Καλ.-Ηρακλής Καλ.

ΑΕΚ Καλ.-Παπαφλέσσας Χώρας

Θύελλα Χαρακοπιού-Αστέρας Αρφ.

Πανιώνιος-Απόλλων Πεταλ.

ΑΟ Φυτειάς-Δώριο

Νέος Άρις-Ομόνοια Καλ.

 

 

11η αγωνιστική 24η

Χανδριναϊκός-Ηρακλής Καλ.

Παπαφλέσσας Χώρας-Ηρακλής Κυπαρ.

Αστέρας Αρφ.-Ολυμπιακός Καλ.

Απόλλων Πεταλ.-ΑΕΚ Καλ.

Δώριο-Θύελλα Χαρακοπιού

Ομόνοια Καλ.-Πανιώνιος

ΑΟ Φυτειάς-Νέος Άρις

 

12η αγωνιστική 25η

Παπαφλέσσας Χώρας-Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλ.-Αστέρας Αρφ.

Ηρακλής Κυπαρ.-Απόλλων Πεταλ.

Ολυμπιακός Καλ.-Δώριο

ΑΕΚ Καλ.-Ομόνοια Καλ.

Θύελλα Χαρακοπιού-Νέος Άρις

Πανιώνιος-ΑΟ Φυτειάς

 

13η αγωνιστική 26η

Χανδριναϊκός-Αστέρας Αρφ.

Απόλλων Πεταλ.-Παπαφλέσσας Χώρας

Δώριο-Ηρακλής Καλ.

Ομόνοια Καλ.-Ηρακλής Κυπαρ.

Νέος Άρις-Ολυμπιακός Καλ.

ΑΟ Φυτειάς-ΑΕΚ Καλ.

Θύελλα Χαρακοπιού-Πανιώνιος

 

 

 

221 views
Top