10:15
Eurosport 2
Σκι ανώμαλου δρόμου
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπαϊτοστόλεν

10:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ’ Ιζέρ

12:00
Eurosport 2
Αλπικό σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο St Moritz

12:30
Eurosport 2
Ελεύθερο σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ Τορέν

14:00
ΕΡΤ2
Εθνικός – Παλαιό Φάληρο
Α1 πόλο ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντάρμσταντ-Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλαβές
LaLiga Santander

14:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Γαλατάσαραϊ-Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ
Premier League

15:00
Eurosport 2
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα
Σνούκερ

15:00
ΕΡΤ3
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Football League

15:30
ΕΡΤ2
Λαύριο – ΠΑΟΚ
Basket League

15:30
ΕΡΤ2
Ήφαιστος – Προμηθέας
Basket League

15:30
ΕΡΤ2
Πανιώνιος – Κολοσσός
Basket League

16:00
Novasports 2HD
Νάπολι – Φροζινόνε
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζενίτ-Ούνικς Καζάν
VTB United League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Φράιμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπάγερν Μονάχου-Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι
Παγκόσμιο Κύπελλο

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ
Premier League

17:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Ligue 1

17:00
Novasports 4HD
Μπέρμιγχαμ – Μπρίστολ Σίτι
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Σεβίλη
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:30
ΕΡΤ2
Άρης – ΑΕΚ
Basket League

18:00
Novasports 5HD
Αντμίρα – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια-Ανδόρα
ACB Liga Endesa

19:00
Eurosport 1
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

19:00
Novasports 3HD
Κάλιαρι – Ρόμα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Θέλτα
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Λαμία
Super League

19:30
Novasports 1HD
Ρέντινγκ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

20:00
FOX Sports
Flyers – Sabres
NHL

20:45
Novasports 4HD
Τσβόλε – Άγιαξ
Eredivisie

21:00
Eurosport 1
Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα
Σνούκερ

21:30
Novasports 1HD
Λάτσιο – Σαμπντόρια
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ-Τότεναμ
Premier League

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

21:50
Eurosport 2
Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι
Λουτζ

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βιτόρια Σετούμπαλ-Μπενφίκα
Liga NOS

23:00
FOX Sports
Houston – Oklahoma State
NCAA College Basketball

00:00
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Finals
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Dallas Mavericks-Houston Rockets
NBA Regular Season

02:00
FOX Sports
Penguins – Senators
NHL