Δείτε το σημερινό (9/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα
Αλπικό Σκι

11:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Σκι ανώμαλου δρόμου

11:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν
Αλπικό Σκι

12:20
COSMOTE SPORT 5
Moto3 VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:15
COSMOTE SPORT 5
Moto2 VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές

13:30
Eurosport 2
Strade Bianche
Ποδηλασία

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κολωνία – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Έιμπαρ
Primera Division

14:00
ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Γλυφάδα
Α1 Ανδρών

14:10
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον
Premier League

14:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Βορινό Σύνθετο

15:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS6 Ortega 2

15:00
Eurosport 2
Strade Bianche
Ποδηλασία

15:00
ΕΡΤ3
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Football League

15:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Άλμα με Σκι

15:30
ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play4
Άρης – Κολοσσός Ρόδου
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
Κύμη – ΠΑΟΚ
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι
Basket League

16:00
ΕΡΤ1
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Super League

16:20
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS10 Guanajuatito 1

16:25
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Handball Premier

17:00
ΕΡΤ Play1
Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός
Volley League

17:00
Novasports 2HD
Γουέστ Μπρόμιτς – Ίπσουιτς
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
Primera Division

17:20
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές

17:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ
Δίαθλο

18:00
Novasports 4HD
Στρασβούργο – Λιόν
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ2
Χολαργός – ΑΕΚ
Basket League

18:10
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS11 Otates 1

18:15
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
4ες ελεύθερες δοκιμές

18:55
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS12 El Brinco Nueva

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
New York Knicks – Sacramento Kings
NBA

19:00
Novasports 3HD
Πάρμα – Τζένοα
Serie A

19:15
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ
Ελεύθερο Σκι

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Super League

20:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Μπρέντα
Eredivisie

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Κυρίως ταμπλό

21:00
Novasports 3HD
Μονακό – Μπορντό
Ligue 1

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Κονελιάνο – Φιρέντσε
Serie A Femminile

21:30
Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα – Μίλαν
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Ουέσκα
Primera Division

22:00
FOX Sports
Sabres – Avalanche

NHL
22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS13 Guanajuatito 2

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Liga NOS

22:45
Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ
Σνόουμπορντ

00:25
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS14 Otates 2

03:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Derrick Lewis – Junior Dos Santos
UFC Fight Night

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Lakers – Boston Celtics
ΝΒΑ

03:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Duke – North Carolina
NCAA

06:00
Eurosport 1
Γκραν Πρι Χονγκ Κονγκ
Φόρμουλα