Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 24/3)

Δείτε το σημερινό (24/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε – Τόφας
TBF Basketball Super League

14:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τσμόκι Μινσκ – Πάρμα
VTB United League

14:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μίντεν – Μαγδεμβούργο
Bundesliga

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Football League

15:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ
Σκι ανώμαλου δρόμου

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Καζακστάν – Ρωσία
Προκριματικά Euro 2020

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουαλία – Σλοβακία
Προκριματικά Euro 2020

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

17:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
New York Knicks – Los Angeles Clippers
NBA

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open
Κυρίως ταμπλό

18:00
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ουγγαρία – Κροατία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ισραήλ – Αυστρία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαν Μαρίνο – Σκωτία
Προκριματικά Euro 2020

20:00
Eurosport 1
Track Championship, Μάντσεστερ
Ποδηλασία

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Martinsville STP 500
NASCAR Cup Series

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

20:30
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Πολωνία – Λετονία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Κύπρος – Βέλγιο
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ολλανδία – Γερμανία
Προκριματικά Euro 2020

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers
NBA

23:00
FOX Sports
March Madness Second Round Tip – Off
NCAA

02:30
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

 

113 views
Top