Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 20/4)

Δείτε το σημερινό (20/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

12:30
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Πάντοβα
EuroLeague Γυναικών (Μικρός Τελικός)

13:30
Novasports 1HD
Πάρμα – Μίλαν
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Άουε
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ζιρόνα
Primera Division

14:15
ΕΡΤ Sports HD
Σαμπαντέλ – Ολυμπιακός
EuroLeague Γυναικών (Τελικός)

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανίιλ Μεντβέντεφ – Ντούσαν Λάγιοβιτς
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Premier League

15:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

15:45
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

16:00
Novasports 24 HD
Κάλιαρι – Φροζινόνε
Serie A

16:00
Novasports 5HD
Ουντινέζε – Σασουόλο
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Serie A

16:00
Novasports 3HD
Έμπολι – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00
Novasports 2HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια
Serie A

16:00
Novasports 1HD
Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φάμπιο Φονίνι – Ραφαέλ Ναδάλ
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:45
ΕΡΤ Play4
Ήφαιστος – Άρης
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Πανιώνιος
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Περιστέρι
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play1
Κύμη – Λαύριο
Basket League

16:45
ΕΡΤ Sports HD
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Basket League

17:00
Eurosport 2
Tour du Finistere
Κύπελλο Γαλλίας

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

18:00
Novasports 2HD
Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ
Ligue 1

18:30
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

19:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι
Serie A Femminile

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα
Primera Division

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον
Premier League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Alistair Overeem – Aleksei Oleinik
UFC Fight Night

20:15
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Τελικός Κυπέλλου

21:00
Novasports 2HD
Στρασβούργο – Μονπελιέ
Ligue 1

21:30
Novasports 1HD
Ίντερ – Ρόμα
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Σάντα Κλάρα
Liga NOS

00:00
Eurosport 1
Global Champions Tour
Μαϊάμι

00:30
COSMOTE SPORT 5 HD
San Antonio Spurs – Denver Nuggets
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
ΝΒΑ

128 views
Top