Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 18/5)

Δείτε το σημερινό (18/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
WTA Internazionali BNL d’ Italia

13:00
Novasports 24 HD
Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ
Final Four – EuroLeague

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

14:00
ΕΡΤ Sports HD
Diamond League
Σανγκάη

14:05
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

16:00
Novasports 1HD
Ουντινέζε-ΣΠΑΛ
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ Sports HD
Προμηθέας – ΠΑΟΚ
Basket League Playoffs

17:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division

17:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Primera Division

17:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Χετάφε – Βιγιαρεάλ
Primera Division

17:15
COSMOTE SPORT 4 HD
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια
Primera Division

18:00
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
WTA Internazionali BNL d’ Italia

18:55
ΣΚΑΪ
Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Τελικός FA Cup

19:00
Novasports 1HD
Τζένοα-Κάλιαρι
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λιόν – Μπαρτσελόνα
Τελικός Champions League γυναικών

19:30
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – Ηφαιστος
Basket League Playoffs

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Χολαργός
Basket League Playoffs

20:00
FOX Sports
Rays – Yankees
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα
CEV Champions League Ανδρών, Super Finals

20:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Πόρτο – Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Liga NOS

20:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπενφίκα – Σάντα Κλάρα
Liga NOS

21:00
Novasports 4HD
Τρίτη μέρα
PGA Championship

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

21:30
Novasports 2HD
Σασουόλο-Ρόμα
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Αλαβές – Ζιρόνα
Primera Division

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division

22:00
Eurosport 1
Γύρος της Καλιφόρνια
Ποδηλασία

22:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Δεύτερος ημιτελικών γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World

22:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Πρώτος ημιτελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World

23:00
FOX Sports
Dodgers – Reds
MLB

00:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Πρώτος ημιτελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

01:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Charlotte Monster Energy All-Star
NASCAR Cup Series

01:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Δεύτερος ημιτελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

03:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Rafael Dos Anjos – Kevin Lee
UFC Fight Night

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Portland Trail Blazers – Golden State Warriors
Τελικός Δυτικής Περιφέρειας-ΝΒΑ

104 views
Top