Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 19/5)

Δείτε το σημερινό (19/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

 

11:45
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00
Eurosport 1
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

13:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις
Primera Division

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας
Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:30
Novasports 1HD
Κιέβο Βερόνα – Σαμπντόρια
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Σαραγόσα
ACB Liga Endesa

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
WTA Internazionali BNL d’ Italia

14:05
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

14:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αγώνας
MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

15:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

16:00
Novasports 2HD
Έμπολι – Τορίνο
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Μάλμε – Κάλμαρ
Allsvenskan

16:00
Novasports 2HD
Γιουβέντους – Αταλάντα
Serie A

16:00
Novasports 1HD
Πάρμα – Φιορεντίνα
Serie A

16:20
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Αμβούργο – Ντούισμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντινάμο Δρέσδης – Πάντερμπορν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga

17:00
Eurosport 2
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός
ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Primera Division

17:35
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα
FIVB Beach Volleyball World Tour

18:00
Eurosport 2
WTCR Τσάντφουρτ
Αγώνες αυτοκινήτου

18:00
Novasports 3HD
Στουρμ Γκρατς – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακή Bundesliga

18:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
Ποδηλασία

18:30
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης
Μικρός Τελικός Final Four – EuroLeague

19:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία
Μότοκρος

19:00
Novasports 2HD
Μίλαν – Φροζινόνε
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Τοντέλα – Τσάβες
Liga NOS

19:45
Eurosport 2
Μαδρίτη
Ιππασία

20:00
FOX Sports
Red Sox – Blue Jays
MLB

21:00
Novasports 4HD
Τέταρτη μέρα
PGA Championship

21:30
Novasports 1HD
Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Τελικός Final Four – EuroLeague

21:30
ΕΡΤ Sports HD
Πλατανιάς – ΟΦΗ
Μπαράζ Super League

21:30
Novasports 2HD
Νάπολι – Ιντερ
Serie A

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Toronto Raptors – Milwaukee Bucks
Τελικός Ανατολικής Περιφέρειας-NBA

127 views
Top