Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 15/6)

09:55
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

10:10
COSMOTE SPORT 8 HD
SS11 Monti Di Ala 1
WRC Ιταλίας

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

11:00
COSMOTE SPORT 8 HD
SS12 Monte Lerno 1
WRC Ιταλίας

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

12:20
Eurosport 2
Ασιατικό πρωτάθλημα
Ιαπωνία

13:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Δεύτερος ημιτελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:45
Eurosport 2
Γύρος Ουγγαρίας
National Tours

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

15:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολλανδία – Καμερούν
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open

16:30
Eurosport 2
Criterium du Dauphine
Ποδηλασία

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
TBF Basketball Super League Play Offs

17:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

17:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open

18:10
COSMOTE SPORT 8 HD
SS14 Monti Ala 2
WRC Ιταλίας

18:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
SS15 Monte Lerno 2
WRC Ιταλίας

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – ΑΕΚ
Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

19:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

20:00
FOX Sports
Angels – Rays
MLB

21:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

21:30
Novasports 1HD
Τρίτη μέρα
US Open

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa Play Offs

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Λα Κορούνια
Μπαράζ ανόδου Primera Division

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Βενεζουέλα – Περού
Copa America

22:20
Eurosport 2
Στοκχόλμη
Global Champions Tour

23:00
FOX Sports
Diamondbacks – Nationals
MLB

23:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

23:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Warrington – Galahad
IBF Featherweight World Championship

01:00
ΕΡΤ Sports HD
Αργεντινή – Κολομβία
Copa America

01:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Dallas Wings – Atlanta Dream
WNBA

04:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

140 views
Top