Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 8/9)

Δείτε το σημερινό (8/9) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας πρώτο μέρος
Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

09:05
FOX Sports
Knights – Panthers
NRL

10:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας δεύτερο μέρος
Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

10:15
ΕΡΤ Play3
Ιωάννινα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23

11:00
ΕΡΤ Play2
Τυνησία – Αγκόλα
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00
ΕΡΤ Play1
Ακτή Ελεφαντοστού – Ν. Κορέα
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00
ΕΡΤ Sports HD
Βενεζουέλα – Ρωσία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30
ΕΡΤ2
Πουέρτο Ρίκο – Ιταλία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:55
Eurosport 1
Μόντσα
Αγώνες αυτοκινήτου

13:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία
Motocross

13:55
Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας
National Tours

14:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία
Motocross

14:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκέπινγκεν – Φούσε Βερολίνου
Liqui Moly Bundesliga

14:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Αγώνας κατάταξης
Euro Beach Soccer

15:00
ΕΡΤ3
Κίνα – Νιγηρία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00
ΕΡΤ Play1
Ιράν – Φιλιππίνες
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:00

ΕΡΤ2
Πολωνία – Αργεντινή
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30
ΕΡΤ Sports HD
Ισπανία – Σερβία
Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30
Eurosport 2
Γύρος της Μ. Βρετανίας
National Tours

15:55
ΕΡΤ1
Αγώνας
Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αγώνας
Formula 1 Gran Premio Heineken D’ Italia

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αρμενία – Βοσνία 
Προκριματικά Euro 2020

16:15
COSMOTE SPORT 9 HD
Αγώνας κατάταξης
Euro Beach Soccer

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία
Motocross

17:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός
Promotional Finals, Euro Beach Soccer

18:30
Eurosport 2
Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Oulton Park 2
Superbike

18:45
Eurosport 1
Γύρος της Ισπανίας
National Tours

18:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός
Super Finals, Euro Beach Soccer

18:50
COSMOTE SPORT 6 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρουμανία – Μάλτα
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ελβετία – Γιβραλτάρ
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Γεωργία – Δανία
Προκριματικά Euro 2020

19:30
ΕΡΤ Sports HD
Τελικός
Euro Volley Γυναικών

20:00
FOX Sports
Titans – Browns
NFL

20:00
Eurosport 1
Τελικός διπλού γυναικών
US Open

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός
Super Finals, Euro Beach Soccer

20:05
COSMOTE SPORT 6 HD
Μικρός τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Indianapolis Big Machine Vodka 400 at the Brickyard
NASCAR Cup Series

21:20
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα – Λιχτενστάιν
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Σουηδία – Νορβηγία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ισπανία – Νήσοι Φερόε
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Φινλανδία – Ιταλία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
OPEN TV
Ελλάδα – Λιχτενστάιν
Προκριματικά Euro 2020

22:35
COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

23:00
Eurosport 1
Ντανίιλ Μεντβέντεβ – Ραφαέλ Ναδάλ
US Open

23:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Sparks – Minnesota Lynx
WNBA

23:25
FOX Sports
Giants – Cowboys
NFL

03:20
FOX Sports
Steelers – Patriots
NFL

 

 

 

 

135 views
Top