Τρίτη, 23 Απρίλιος 2019 09:53

Αθλητικές μεταδόσεις (Μ. Τρίτη, 23/4)

Το ματς του Παναθηναϊκού με την Ρεαλ Μαδρίτης για τα πλέι οφ της Ευρωλίγκας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Barcelona BancSabadell

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Barcelona BancSabadell

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Barcelona BancSabadell

17:00 ΕΡΤ Sports HD
Κηφισιά – ΠΑΟΚ
Volley League

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Barcelona BancSabadell

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός
Volley League

20:00 Novasports 2HD
Ζάλγκιρις – Φενέρμπαχτσε
EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουέσκα – Έιμπαρ
Primera Division

21:00 Novasports 1HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ρεάλ Μαδρίτης
EuroLeague

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κονελιάνο – Μόντσα
Serie A Femminile

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βαγιαδολίδ – Τζιρόνα
Primera Division

21:45 Novasports 3HD
Άγιαξ – Φιτέσε
Eredivisie

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μπράιτον
Premier League

22:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Μπαρτσελόνα
Primera Division

Κατηγορία Θέματα

Δείτε το σημερινό (22/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σνούκερ

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

15:00
Eurosport 1
Γύρος των Άλπεων
Ποδηλασία

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

16:30
Eurosport 2
Tro Bro Leon
Κύπελλο Γαλλίας

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι
Serie A Femminile

17:00
Novasports 1HD
Στόουκ – Νόριτς
Championship

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona BancSabadell
Κυρίως ταμπλό

19:15
Novasports 1HD
Μπρέντφορντ – Λιντς
Championship

20:00
Novasports 2HD
Νάπολι – Αταλάντα
Serie A

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Ερυθρός Αστέρας – Μπουντούτσνοστ
Αδριατική Λίγκα

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βόλφσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Μπέρνλι
Premier League

22:15
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Liga NOS

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
NBA

Κατηγορία Θέματα
Κυριακή, 21 Απρίλιος 2019 10:29

Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 21/4)

Δείτε το σημερινό (21/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:00
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

09:00
FOX Sports
Broncos – Raiders
NRL

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Εσπανιόλ
Primera Division

14:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντιναμό Δρέσδης – Κολωνία
Bundesliga 2

15:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας – Πλατανιάς
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Χετάφε – Σεβίλλη
Primera Division

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

15:30
COSMOTE SPORT 9 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Τελικός

15:30
Novasports 1HD
Σεντ Πόλτεν – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακή Bundesliga

16:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

16:15
Eurosport 1
Αμστελ Γκολντ Ρέις
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ – Λοκομοτίβ Κουμπάν
VTB United League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο
Primera Division

18:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

18:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κάρντιφ – Λίβερπουλ
Premier League

19:00
ΕΡΤ Play1
Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης
Super League

19:00
ΕΡΤ1
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Super League

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ολυμπιακός
Super League

19:00
ΕΡΤ3
Παναιτωλικός – Άρης
Super League

19:00
Novasports 4HD
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
Novasports 3HD
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Super League

19:00
Novasports 2HD
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Super League

19:00
Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ανόβερο
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Λεγανές
Primera Division

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ανδόρα – Σαραγόσα
ACB Liga Endesa

21:00
Novasports 2HD
Χάκεν – Γιουργκόρντεν
Allsvenskan

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Κονελιάνο – Μόντσα
Serie A Femminile

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Βαλένθια
Primera Division

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

22:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό
Ligue 1

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
NBA

 

Κατηγορία Θέματα
Σάββατο, 20 Απρίλιος 2019 10:58

Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 20/4)

Δείτε το σημερινό (20/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

12:30
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Πάντοβα
EuroLeague Γυναικών (Μικρός Τελικός)

13:30
Novasports 1HD
Πάρμα – Μίλαν
Serie A

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Άουε
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ζιρόνα
Primera Division

14:15
ΕΡΤ Sports HD
Σαμπαντέλ – Ολυμπιακός
EuroLeague Γυναικών (Τελικός)

14:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Ντανίιλ Μεντβέντεφ – Ντούσαν Λάγιοβιτς
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Premier League

15:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

15:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

15:45
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

16:00
Novasports 24 HD
Κάλιαρι – Φροζινόνε
Serie A

16:00
Novasports 5HD
Ουντινέζε – Σασουόλο
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Serie A

16:00
Novasports 3HD
Έμπολι – ΣΠΑΛ
Serie A

16:00
Novasports 2HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια
Serie A

16:00
Novasports 1HD
Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα
Serie A

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Φάμπιο Φονίνι – Ραφαέλ Ναδάλ
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga

16:45
ΕΡΤ Play4
Ήφαιστος – Άρης
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Πανιώνιος
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Περιστέρι
Basket League

16:45
ΕΡΤ Play1
Κύμη – Λαύριο
Basket League

16:45
ΕΡΤ Sports HD
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Basket League

17:00
Eurosport 2
Tour du Finistere
Κύπελλο Γαλλίας

17:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία
Ημιτελικά Fed Cup

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον
Premier League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

18:00
Novasports 2HD
Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ
Ligue 1

18:30
Eurosport 2
FIM Endurance World Championship
Λε Μαν (24 ώρες)

19:00
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι
Serie A Femminile

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα
Primera Division

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον
Premier League

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Alistair Overeem – Aleksei Oleinik
UFC Fight Night

20:15
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Τελικός Κυπέλλου

21:00
Novasports 2HD
Στρασβούργο – Μονπελιέ
Ligue 1

21:30
Novasports 1HD
Ίντερ – Ρόμα
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Primera Division

22:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

22:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Σάντα Κλάρα
Liga NOS

00:00
Eurosport 1
Global Champions Tour
Μαϊάμι

00:30
COSMOTE SPORT 5 HD
San Antonio Spurs – Denver Nuggets
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Detroit Pistons – Milwaukee Bucks
ΝΒΑ

Κατηγορία Θέματα
Παρασκευή, 19 Απρίλιος 2019 09:33

Αθλητικές μεταδόσεις (Παρασκευή, 19/4)

Δείτε το σημερινό (19/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
FOX Sports
Roosters – Storm
NRL

12:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Προημιτελικός

12:30
ΕΡΤ Sports HD
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
EuroLeague Γυναικών

13:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Προημιτελικός

14:15
ΕΡΤ Sports HD
Πάντοβα – Σαμπαντέλ
EuroLeague Γυναικών

14:30
Novasports 1HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Προημιτελικός

17:00
Novasports 2HD
Μπέρμιγχαμ – Ντέρμπι
Championship

18:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Ημιτελικός Κυπέλλου

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
Προημιτελικός

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Μπουντούτσνοστ – Ερυθρός Αστέρας
Αδριατική Λίγκα

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Νασιονάλ Μαδέιρα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Liga NOS

20:15
Novasports 2HD
Ανταντόλου Εφές – Μπαρτσελόνα
EuroLeague

20:30
ΕΡΤ Sports HD
Φοίνικας Σύρου – Ηρακλής
Ημιτελικός Κυπέλλου

21:00
FOX Sports
Diamondbacks – Cubs
MLB

21:45
Novasports 3HD
Λυών – Ανζέ
Ligue 1

21:45
Novasports 4HD
Νόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Βαγιαδολίδ
Primera Division

22:15
Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Παναθηναϊκός
EuroLeague

02:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Indiana Pacers – Boston Celtics
NBA

Κατηγορία Θέματα
Πέμπτη, 18 Απρίλιος 2019 09:56

Αθλητικές μεταδόσεις (Πέμπτη, 18/4)

Δείτε το σημερινό (18/4) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:00
FOX Sports
Panthers – Sharks
NRL

13:00
Eurosport 1
Tour of Turkey
National Tours

16:00
ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου
Football League

20:00
Novasports 1HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια
EuroLeague

20:45
Novasports 2HD
Φενέρμπαχτσε – Ζάλγκιρις
EuroLeague

21:00
FOX Sports
Premier League of Darts
Κάρντιφ

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τσέλσι – Σλάβια Πράγας
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λεπτό προς λεπτό
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Μπενφίκα
UEFA Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Νάπολι – Άρσεναλ
UEFA Europa League

02:00
FOX Sports
Stanley Cup Playoffs
NHL

05:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
ΝΒΑ

Κατηγορία Θέματα
Σελίδα 1 από 69
Top