Τρίτη, 18 Ιούνιος 2019 08:32

Αθλητικές μεταδόσεις (Τρίτη, 18/6)

Δείτε το σημερινό (18/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

13:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

19:30
ΕΡΤ Sports HD
Ρουμανία U21 – Κροατία U21
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Δεύτερη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Αγγλία U21 – Γαλλία U21
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

00:30
ΕΡΤ Sports HD
Βολιβία – Περού
Copa America

 

Κατηγορία Θέματα
Δευτέρα, 17 Ιούνιος 2019 12:26

Αθλητικές μεταδόσεις (Δευτέρα, 17/6)

Δείτε το σημερινό (17/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

13:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

14:15
Eurosport 1
Mont Ventoux Denivele Challenge
Ποδηλασία

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

18:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Ν. Αφρική – Γερμανία
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Gerry Weber Open

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Αναντολού Εφές – Φενέρμμπαχτσε
TBF Basketball Super League Play Offs

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτη μέρα
ATP 500 Fever Tree Championships

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Νιγηρία – Γαλλία
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa Play Offs

02:00
ΕΡΤ Sports HD
Ιαπωνία – Χιλή
Copa America

 

Κατηγορία Θέματα
Σάββατο, 15 Ιούνιος 2019 09:27

Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 15/6)

09:55
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

10:10
COSMOTE SPORT 8 HD
SS11 Monti Di Ala 1
WRC Ιταλίας

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

11:00
COSMOTE SPORT 8 HD
SS12 Monte Lerno 1
WRC Ιταλίας

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

12:20
Eurosport 2
Ασιατικό πρωτάθλημα
Ιαπωνία

13:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:05
COSMOTE SPORT 9 HD
Δεύτερος ημιτελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

14:45
Eurosport 2
Γύρος Ουγγαρίας
National Tours

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

15:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

16:00
ΕΡΤ Sports HD
Ολλανδία – Καμερούν
Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open

16:30
Eurosport 2
Criterium du Dauphine
Ποδηλασία

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
TBF Basketball Super League Play Offs

17:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

17:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός
ATP 250 Libema Open

18:10
COSMOTE SPORT 8 HD
SS14 Monti Ala 2
WRC Ιταλίας

18:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
SS15 Monte Lerno 2
WRC Ιταλίας

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – ΑΕΚ
Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

19:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

20:00
FOX Sports
Angels – Rays
MLB

21:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

21:30
Novasports 1HD
Τρίτη μέρα
US Open

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa Play Offs

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Λα Κορούνια
Μπαράζ ανόδου Primera Division

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Βενεζουέλα – Περού
Copa America

22:20
Eurosport 2
Στοκχόλμη
Global Champions Tour

23:00
FOX Sports
Diamondbacks – Nationals
MLB

23:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

23:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Warrington – Galahad
IBF Featherweight World Championship

01:00
ΕΡΤ Sports HD
Αργεντινή – Κολομβία
Copa America

01:10
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Dallas Wings – Atlanta Dream
WNBA

04:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

Κατηγορία Θέματα
Πέμπτη, 13 Ιούνιος 2019 09:12

Αθλητικές μεταδόσεις (Πέμπτη, 13/6)

Δείτε το σημερινό (13/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

11:50
Eurosport 2
Ασιατικό πρωτάθλημα
Ιαπωνία

16:00
Eurosport 1
Criterium du Dauphine
Ποδηλασία

19:30
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Περιστέρι
Τρίτος μικρός τελικός Basket League

19:50
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

20:00
FOX Sports
Mariners – Twins
MLB

21:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
TBF Basketball Super League Play Offs

21:00
ΕΡΤ Sports HD
Όσλο
Diamond League

22:00
Novasports 1HD
Πρώτη μέρα
US Open

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Αλμπαθέτε
Μπαράζ ανόδου Primera Division

22:50
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)
Αγώνες αυτοκινήτου

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Golden State Warriors – Toronto Raptors
NBA Finals

 

Κατηγορία Θέματα
Τετάρτη, 12 Ιούνιος 2019 11:32

Αθλητικές μεταδόσεις (Τετάρτη, 12/6)

Δείτε το σημερινό (12/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

18:00
ΕΡΤ Sports HD
Φιλοθέη
Women Gala

18:30
ΕΡΤ2
Προμηθέας – Παναθηναϊκός
Δεύτερος τελικός Basket League

20:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα – Ισλανδία
Προκριματικά Euro 2020 Handball

20:00
FOX Sports
Reds – Indians
MLB

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λα Κορούνια – Μάλαγα
Μπαράζ ανόδου Primera Division

03:00
FOX Sports
Blues – Bruins
Stanley Cup Playoffs

 

Κατηγορία Θέματα
Τρίτη, 11 Ιούνιος 2019 11:48

Αθλητικές μεταδόσεις (Τρίτη, 11/6)

Δείτε το σημερινό (11/6) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

16:00
Eurosport 1
Criterium du Dauphine
Ποδηλασία

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Καζακστάν – Σαν Μαρίνο
Προκριματικά Euro 2020

18:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Αναντολού Εφές – Φενέρμμπαχτσε
TBF Basketball Super League Play Offs

19:00
Eurosport 1
Paavo Nurmi Games
Φινλανδία

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Περιστέρι – ΑΕΚ
Δεύτερος μικρός τελικός Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Αζερμπαϊτζάν – Σλοβακία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 9 HD
Ισλανδία – Τουρκία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Αλβανία – Μολδαβία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 6 HD
Γερμανία – Εσθονία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Ανδόρα – Γαλλία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Ρωσία – Κύπρος
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ιταλία – Βοσνία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ελλάδα – Αρμενία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
OPEN TV
Ελλάδα – Αρμενία
Προκριματικά Euro 2020

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa Play Offs

 

Κατηγορία Θέματα
Σελίδα 1 από 76
Top