Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 10/2)

Δείτε το σημερινό (10/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:05
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country
7,5 χλμ γυναικών

09:30
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Ιαπωνία – Σουηδία (γυναίκες)

12:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Λουτζ
Απλό ανδρών

12:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
1500μ ανδρών, 500μ γυναικών

13:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
7,5 χλμ σπριντ γυναικών

13:05
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
7,5 χλμ σπριντ γυναικών

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Αλαβές
La Liga

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Ελβετία – Κορέα (γυναίκες)

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Σόφια, ημιτελικά

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga 2

14:25
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
1500μ ανδρών

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Άρσεναλ
Premier League

14:30
Novasports 1HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λιντς
Championship

14:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Άλμα με σκι
Άνδρες – 1ος γύρος

15:00
ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός – Άρης
Football League

15:00
Novasports 3HD
Ξάνθη – Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

15:30
Novasports 4HD
Φιτέσε – Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
ΕΡΤ2
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Α1 ανδρών

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Σπαλ – Μίλαν
Serie A

16:00
ΕΡΤ1
All Star Game 2018
Αγώνας μπάσκετ με αμαξίδιο

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χέρτα
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ντόρτμουντ – Αμβούργο
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολονία
Bundesliga

17:00
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Volley League

17:00
Ert.gr
ΟΦΗ – Βέροια
Football League

17:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάλαγα – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

17:15
Novasports 1HD
Πανιώνιος – Λαμία
Super League Σουρωτή

18:00
ΕΡΤ1
All Star Game 2018
Rookies – Veterans / Διαγωνισμός τριπόντων

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Σόφια, ημιτελικά

18:00
Novasports 3HD
Τουλούζ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

19:00
FOX Sports
Villanova – Butler
NCAA

19:00
ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού
1η μέρα

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε – Αταλάντα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ
Premier League

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Έιμπαρ
La Liga

19:30
Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή

20:45
Novasports 1HD
Σπάρτα Ρότερνταμ – Αϊντχόφεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:00
Novasports 3HD
Ανζέρ – Μονακό
Ligue 1

21:30
FOX Sports
Creighton – Xavier
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Περούτζα – Τσιβιτανόβα
SuperLega

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Λάτσιο
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτιμονένσε – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

01:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς
ΝΒΑ

02:00
FOX Sports
Lightning – Kings
NHL

02:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Μικτό διπλό

02:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Slopestyle ανδρών – Τελικός

03:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Slopestyle ανδρών – Τελικός

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Κατάβαση ανδρών – Τελικός

04:45
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Κατάβαση – Τελικός

05:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομο πρόγραμμα γυναικών

614 views
Top