Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 15/4)

Τα παιχνίδια της Super League, αλλά και το ντέρμπι της Ρώμης στην Serie A, ξεχωρίζουν από το πλούσιο μενού των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (15/4).

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ - Αλαβές
La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπασκόνια - Τενερίφη
Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Φιορεντίνα - Σπαλ
Serie A

14:00 Novasports 5HD
Γουλβς - Μπέρμιγχαμ
Championship

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Aragon, Spain

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ίνγκολσταντ - Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Agueda, Portugal

15:00 Novasports 2HD
ΑΕΛ - Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

15:30 Novasports 4HD
Φέγενορντ - Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ - Άρσεναλ
Premier League

15:45 Eurosport 1
Amstel Gold Race
Ολλανδία

16:00 Novasports 5HD
ΑΪΚ - Τζουργκάρντεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπολόνια - Βερόνα
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν - Νάπολι
Serie A

16:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Agueda, Portugal

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε - Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ
Football League

17:00 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

17:15 Novasports 2HD
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λεβάντε
La Liga

17:15 Novasports 3HD
Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

17:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρομ
Premier League

18:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Agueda, Portugal

18:30 Eurosport 1
Coupe de France
Γαλλία

19:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Agueda, Portugal

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μόντενα - Τσιβιτανόβα
SuperLega - Ημιτελικά

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ - Λειψία
Bundesliga

19:00 ΕΡΤ1
Προμηθέας - Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γιουβέντους - Σαμπντόρια
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Εσπανιόλ
La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ουνικάχα - Μπαρτσελόνα
Liga Endesa

19:30 Novasports 1HD
Πλατανιάς - ΑΕΚ
Super League Σουρωτή

20:00 FOX Sports
Tigers - Yankees
MLB

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπενφίκα - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Bristol Food City 500

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Λάτσιο - Ρόμα
Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Χιούστον, τελικός

22:00 FOX Sports
Flyers - Penguins
NHL - Stanley Cup Playoffs

22:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπελενένσες - Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς - Ιντιάνα Πέισερς
NBA Playoffs

23:00 Eurosport 1
Sporting Kansas City - Seattle Sounders
MLS

03:00 FOX Sports
Astros - Rangers
MLB

391 views
Top