Γ’ Εθνική-7ος όμιλος: Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα 2019-20

Δείτε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του 7ου ομίλου της Γ Εθνικής για τη σεζόν 2019-2020

1η-14η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Τσιλιβή
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών
Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η-15η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η-16η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η-17η αγωνιστικη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η-18η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Ναύπλιο 2017
Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η-19η αγωνιστική
Ένωση Ερμιονίδας – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

7η-20η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων
ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

8η-21η αγωνιστική
Πανηλειακός – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός
Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας

9η-22η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων

10η-23η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή
Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η-24η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βαρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η-25η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη)
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η-26η αγωνιστική
Πελλάνα Καστορείου (ΠΣ Σπάρτη) – ΑΟ Τσιλιβή
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδαςl

201 views
Top