Πολλά κρίσιμα και αμφίρροπα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας και γι αυτό επιλέχθηκαν έμπειροι διαιτητές από την ΚΕΔ/ΕΠΣΜ.

Ο Ψηλοπαναγιώτης στο Ασπρόχωμα-Ηρακλής, ο Λάμιας στο Ομόνοια-Δώριο, ο Καρβούνης στο Μεσσηνιακός –Πεταλίδι και ανάλογα συμπληρώνονται τα υπόλοιπα ματς της αγωνιστικής…

 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.

 

 Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/03/17 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

 

 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/03/17 18:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Ι.

 

 ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

ΑΡΙΟΣ Κυριακή 05/03/17 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.

 

 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

 Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.

 

 Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 05/03/17 15:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να διευθύνει την κρίσιμη αναμέτρηση μεταξύ του Μεσσηνιακού και του Παμίσου, ματς το οποίο ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής στην Α’ τοπική κατηγορία. Επίσης, ο Πλακογιάννης θα σφυρίξει στην αναμέτρηση του ΑΟ Διαβολιτσίου με τον Τέλο Άγρα ενώ στην καλαματιανή αναμέτρηση του «Γ. Λουκαρέας» μεταξύ Ολυμπιακού και Απόλλωνα θα σφυρίξει ο Μπλάνας. Αναλυτικά:

 

 

Α΄ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.,

ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΕΚΚΑΣ Η.

Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.,

ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Σάββατο

05/03/16

19:00

ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

ΜΕΛΙΓΑΛΑ

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.

Top