Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης θα σφυρίξει το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της σεζόν μεταξύ του Πανθουριακού και του Πάμισου Μεσσήνης στην πρεμιέρα της Α’ τοπικής. Αναλυτικά οι ορισμοί: 


Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(1η αγωνιστική)

Α.Σ. Πανθουριακός - Πάμισος Μεσσήνης (Δημ. Στάδιο Καλαμάτας, Σάββατο 30/09/17 16:30, Ψηλοπαναγιώτης Κ., Αθανασοπούλου Σ., Αδαμόπουλος Κ.)

Αναγέννηση Παραλίας - Α.Ο. Μιλτιάδης (Δημ. "Γ. Λουκαρέας", Σάββατο 30/09/17 16:30, Καρβούνης Μ., Ταβουλαρέας Δ., Βοσνάκης Κ.)

Α.Ο. Φαραί - Α.Σ. Ανδρούσας ("Π. Μπαχράμης, Σάββατο 30/09/17 19:30, Κουτσαναστάσης Ι., Καυκάς Α., Αντωνόπουλος Κ.)

Τέλος Άγρας - Ολυμπιακός Καλαμάτας (Γαραγαλιάνων, Κυριακή 01/10/17 16:30, Ρέκκας Η., Βοσνάκης Κ., Τζεμαλάϊ Ε.)

Α.Ο. Διαβολιτσίου - Εράνη Φιλιατρών (Διαβολιτσίου, Κυριακή 01/10/17 16:30, Πλακογιάννης Δ., Γιαννέτσος Ι., Τσίρμπας Ν.)

Α.Ο. Κυπαρισσίας - Εθνικός Μελιγαλά (Κυπαρισσίας Κυριακή 01/10/17 16:30, Ψηλοπαναγιώτης Κ., Τσοπανάκης Χ., Γαλακούτης Γ.)

Α.Ο. Σπερχογείας - Α.Ο. Ομόνοια (Σπερχογείας "Π. Γεωργανας" Κυριακή 01/10/17 16:30, Νίκας Δ., Αδαμόπουλος Κ., Τζιαμουράνης Θ.)

Απόλλων Καλαμάτας - Α.Ο. Ασπρόχωμα (Δημ. "Γ. Λουκαρέας" Κυριακή 01/10/17 16:30, Νικολόπουλος Η., Κομπιλίρης Π., Ρηγόπουλος Η.)


Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Πολλά κρίσιμα και αμφίρροπα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας και γι αυτό επιλέχθηκαν έμπειροι διαιτητές από την ΚΕΔ/ΕΠΣΜ.

Ο Ψηλοπαναγιώτης στο Ασπρόχωμα-Ηρακλής, ο Λάμιας στο Ομόνοια-Δώριο, ο Καρβούνης στο Μεσσηνιακός –Πεταλίδι και ανάλογα συμπληρώνονται τα υπόλοιπα ματς της αγωνιστικής…

 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 04/03/17 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.

 

 Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/03/17 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

 

 ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/03/17 18:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Ι.

 

 ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

ΑΡΙΟΣ Κυριακή 05/03/17 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.

 

 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

 Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ" Κυριακή 05/03/17 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.

 

 Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 05/03/17 15:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Ο Κώστας Ψηλοπαναγιώτης ορίστηκε να διευθύνει την κρίσιμη αναμέτρηση μεταξύ του Μεσσηνιακού και του Παμίσου, ματς το οποίο ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής στην Α’ τοπική κατηγορία. Επίσης, ο Πλακογιάννης θα σφυρίξει στην αναμέτρηση του ΑΟ Διαβολιτσίου με τον Τέλο Άγρα ενώ στην καλαματιανή αναμέτρηση του «Γ. Λουκαρέας» μεταξύ Ολυμπιακού και Απόλλωνα θα σφυρίξει ο Μπλάνας. Αναλυτικά:

 

 

Α΄ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.,

ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΕΚΚΑΣ Η.

Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ

Σάββατο

05/03/16

15:30

ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.,

ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Σάββατο

05/03/16

19:00

ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

ΜΕΛΙΓΑΛΑ

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

Κυριακή

06/03/16

15:30

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.

Top