Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (21/10) και οι βαθμολογίες, στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Παρ. - Τέλος Άγρας 1-3
Μιλτιάδης - Ομόνοια 1-1
Ανδρούσα - Εθνικός Μελιγαλά 2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Απόλλων Καλαμάτας 3 3 0 0 9 2 9
2 Πάμισος Μεσσήνης 3 3 0 0 12 2 9
3 Α.Σ. Ανδρούσης 4 3 0 1 6 5 9
4 Α.Ο. Διαβολιτσίου 3 2 1 0 4 2 7
5 Α.Σ. Πανθουριακός 3 2 0 1 7 2 6
6 Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων 4 2 0 2 9 6 6
7 Εράνη Φιλιατρών 3 2 0 1 5 4 6
8 Εθνικός Μελιγαλά 4 1 2 1 6 4 5
9 Α.Ο. Κυπαρισσίας 3 1 1 1 6 5 4
10 Α.Ο. Ασπρoχώματος 3 1 1 1 4 5 4
11 Α.Ο. Φαραί 3 1 0 2 3 2 3
12 Α.Ο. Σπερχογείας 3 1 0 2 2 3 3
13 Αναγέννηση Παραλίας 4 1 0 3 3 14 3
14 Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας 4 0 1 3 5 10 1
15 Ομόνοια Καλαμάτας 4 0 1 3 2 9 1
16 Ολυμπιακός Καλαμάτας 3 0 1 2 0 8 1


Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Α.Ο. Μεθώνης - Α.Ο. Δωρίου 1-2
Α.Ε. Μάνης – Ηρακλής Καλ. 2-1
Αστ. Μικρομάνης – Ακρίτας Κορώνης 1-3
Αίαντας Καλ. – Ολυμπιακός Ανάληψης 0-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Α.Ε. Μάνης 4 3 1 0 10 2 10
2 Αίαντας Καλαμάτας 4 2 2 0 5 2 8
3 Δωριέας Δωρίου 4 2 1 1 8 7 7
4 Απόλλων Πεταλιδίου 3 2 1 0 4 1 7
5 Α.Ο. Μεθώνης 4 2 1 1 3 2 7
6 Ηρακλής Καλαμάτας 4 1 2 1 6 5 5
7 Παπαφλέσσας Χώρας 3 1 1 1 2 2 4
8 Α.Ε. Αβίας 3 1 1 1 5 5 4
9 Ακρίτας Κορώνης 4 1 1 2 3 7 4
10 Ολυμπιακός Ανάληψης 4 0 3 1 3 5 3
11 Α.Ο. Φυτειάς 3 0 2 1 3 5 2
12 Α.Ε. Γαργαλιάνων 3 0 2 1 1 4 2
13 Χανδριναϊκός Π.Σ. 3 0 1 2 3 5 1
14 Αστέρας Μικρομάνης 4 0 1 3 3 7 1


Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Διαγόρας Κοπανακίου - ΠΑΟ Καλού Νερού 1-3 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Π.Α.Ο. Καλού Νερού 4 4 0 0 11 3 12
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 3 2 1 0 5 3 7
3 Αστέρας Βαλύρας 2 1 1 0 2 1 4
4 Κεραυνός Καλαμάτας 3 1 1 1 6 6 4
5 Διαγόρας Κοπανακίου 3 1 1 1 6 6 4
6 Παπαφλέσσας Άμφειας 2 1 0 1 3 3 3
7 Ατρόμητος Πλατύ 2 1 0 1 2 2 3
8 Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας 3 0 2 1 1 2 2
9 Α.Ε.Κ. Καλαμάτας 2 0 1 1 2 4 1
10 Μεσσηνιακός Γ.Σ. 2 0 1 1 1 3 1
11 Αστέρας Αρφαρών 3 2 0 1 7 4 0
12 Νέος Άρις 3 0 0 3 1 4 0
13 Α.Ο. Πανευαϊκός 2 0 0 2 3 9 0


Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑΣ Φ
υτειάς – Δόξα Καλ. 0-2
Α.Ε. Λ
ογγάς - ΑΣ Δαναός 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3 3 0 0 9 2 9
2 Α.Ε. Λογγάς 3 3 0 0 9 3 9
3 Δόξα Καλαμάτας 4 3 0 1 8 3 9
4 Θύελλα Χαρακοπιού 4 3 0 1 7 2 9
5 Π.Α.Ο Καλλιθέας 3 2 0 1 4 3 6
6 Α.Σ. Φυτειάς 4 2 0 2 5 4 6
7 Α.Σ. Δαναός 4 1 1 2 6 7 4
8 Πράσινα Πουλιά 3 1 1 1 5 6 4
9 Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα 3 1 0 2 6 10 3
10 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2 0 1 1 3 4 1
11 Πανιώνιος Καλαμάτας 3 0 1 2 2 5 1
12 Νέδουσα Αλαγονίας 2 0 0 2 3 6 0
13 Α.Ο. Στενωσιάς 4 0 0 4 0 12 0





Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Συνοπτικά τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (14/10) στις τοπικές κατηγορίες της Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

A’ τοπική (15:30)
ΑΟ Ασπροχώματος – Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Παραλίας – ΑΣ Πανθουριακός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φαραί - Ολυμπιακός Καλαμάτας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Απόλλων Καλαμάτας 3 3 0 0 9 2 9
2 Πάμισος Μεσσήνης 3 3 0 0 12 2 9
3 Α.Σ. Ανδρούσης 4 3 0 1 6 5 9
4 Α.Ο. Διαβολιτσίου 3 2 1 0 4 2 7
5 Α.Σ. Πανθουριακός 3 2 0 1 7 2 6
6 Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων 4 2 0 2 9 6 6
7 Εράνη Φιλιατρών 3 2 0 1 5 4 6
8 Εθνικός Μελιγαλά 4 1 2 1 6 4 5
9 Α.Ο. Κυπαρισσίας 3 1 1 1 6 5 4
10 Α.Ο. Ασπρoχώματος 3 1 1 1 4 5 4
11 Α.Ο. Φαραί 3 1 0 2 3 2 3
12 Α.Ο. Σπερχογείας 3 1 0 2 2 3 3
13 Αναγέννηση Παραλίας 4 1 0 3 3 14 3
14 Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας 4 0 1 3 5 10 1
15 Ομόνοια Καλαμάτας 4 0 1 3 2 9 1
16 Ολυμπιακός Καλαμάτας 3 0 1 2 0 8 1


Α1 τοπική (15:30)
Χανδριναϊκός ΠΣ – ΑΟ Μεθώνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Α.Ε. Μάνης 4 3 1 0 10 2 10
2 Αίαντας Καλαμάτας 4 2 2 0 5 2 8
3 Δωριέας Δωρίου 4 2 1 1 8 7 7
4 Απόλλων Πεταλιδίου 3 2 1 0 4 1 7
5 Α.Ο. Μεθώνης 4 2 1 1 3 2 7
6 Ηρακλής Καλαμάτας 4 1 2 1 6 5 5
7 Παπαφλέσσας Χώρας 3 1 1 1 2 2 4
8 Α.Ε. Αβίας 3 1 1 1 5 5 4
9 Ακρίτας Κορώνης 4 1 1 2 3 7 4
10 Ολυμπιακός Ανάληψης 4 0 3 1 3 5 3
11 Α.Ο. Φυτειάς 3 0 2 1 3 5 2
12 Α.Ε. Γαργαλιάνων 3 0 2 1 1 4 2
13 Χανδριναϊκός Π.Σ. 3 0 1 2 3 5 1
14 Αστέρας Μικρομάνης 4 0 1 3 3 7 1


Β’ τοπική (15:30)
1ος όμιλος
Νέος Αρις – Ηρακλής Κυπαρισσίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βαλύρας –  Παπαφλέσσας Άμφειας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αρφαρών – ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Καλού Νερού – Κεραυνός Καλαμάτας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Π.Α.Ο. Καλού Νερού 4 4 0 0 11 3 12
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 3 2 1 0 5 3 7
3 Αστέρας Βαλύρας 2 1 1 0 2 1 4
4 Κεραυνός Καλαμάτας 3 1 1 1 6 6 4
5 Διαγόρας Κοπανακίου 3 1 1 1 6 6 4
6 Παπαφλέσσας Άμφειας 2 1 0 1 3 3 3
7 Ατρόμητος Πλατύ 2 1 0 1 2 2 3
8 Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας 3 0 2 1 1 2 2
9 Α.Ε.Κ. Καλαμάτας 2 0 1 1 2 4 1
10 Μεσσηνιακός Γ.Σ. 2 0 1 1 1 3 1
11 Αστέρας Αρφαρών 3 2 0 1 7 4 0
12 Νέος Άρις 3 0 0 3 1 4 0
13 Α.Ο. Πανευαϊκός 2 0 0 2 3 9 0


2ος όμιλος
ΑΣ Δαναός – ΑΣ Φυτειάς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λογγάς – Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Χαρακοπιού – ΠΑΟ Καλλιθέας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πράσινα Πουλιά -Πανιώνιος Καλαμάτας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Καλαμάτας – ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3 3 0 0 9 2 9
2 Α.Ε. Λογγάς 3 3 0 0 9 3 9
3 Δόξα Καλαμάτας 4 3 0 1 8 3 9
4 Θύελλα Χαρακοπιού 4 3 0 1 7 2 9
5 Π.Α.Ο Καλλιθέας 3 2 0 1 4 3 6
6 Α.Σ. Φυτειάς 4 2 0 2 5 4 6
7 Α.Σ. Δαναός 4 1 1 2 6 7 4
8 Πράσινα Πουλιά 3 1 1 1 5 6 4
9 Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα 3 1 0 2 6 10 3
10 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2 0 1 1 3 4 1
11 Πανιώνιος Καλαμάτας 3 0 1 2 2 5 1
12 Νέδουσα Αλαγονίας 2 0 0 2 3 6 0
13 Α.Ο. Στενωσιάς 4 0 0 4 0 12 0

Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (8/10) στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, έχουν ως εξής: 

Γ' Εθνική (16:00) 
Διαγόρας Βραχνέικων-Τσικλητήρας Πύλου 2-0 (35' Τρίγκας Ν., 70' Μούτσα) ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-1 (36' Γεμιστός) ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2 (27' Μπαρμπαρούσης, 68' πεν. Κέρι) ΤΕΛΙΚΟ
Ζάκυνθος-Αχαϊκή 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παλληξουριακός-Λεωνίδιο 1-0 (56' Πολάκης) ΤΕΛΙΚΟ

Α’ τοπική (16:30)
Πάμισος – Αναγέννηση 7-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εράνη - ΑΟ Φαραί 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ανδρούσα – Σπερχογεία 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Μελιγαλά – Ασπρόχωμα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια – Απόλλωνας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Απόλλων Καλαμάτας 3 3 0 0 9 2 9
2 Πάμισος Μεσσήνης 3 3 0 0 12 2 9
3 Α.Σ. Ανδρούσης 4 3 0 1 6 5 9
4 Α.Ο. Διαβολιτσίου 3 2 1 0 4 2 7
5 Α.Σ. Πανθουριακός 3 2 0 1 7 2 6
6 Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων 4 2 0 2 9 6 6
7 Εράνη Φιλιατρών 3 2 0 1 5 4 6
8 Εθνικός Μελιγαλά 4 1 2 1 6 4 5
9 Α.Ο. Κυπαρισσίας 3 1 1 1 6 5 4
10 Α.Ο. Ασπρoχώματος 3 1 1 1 4 5 4
11 Α.Ο. Φαραί 3 1 0 2 3 2 3
12 Α.Ο. Σπερχογείας 3 1 0 2 2 3 3
13 Αναγέννηση Παραλίας 4 1 0 3 3 14 3
14 Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας 4 0 1 3 5 10 1
15 Ομόνοια Καλαμάτας 4 0 1 3 2 9 1
16 Ολυμπιακός Καλαμάτας 3 0 1 2 0 8 1


Α1 τοπική (16:30)
ΑΕ Γαργαλιάνων - Ηρακλής Καλ. 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παπαφλέσσας Χώρας – Αίαντας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φυτειάς – Χανδριναϊκός (19:30)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Α.Ε. Μάνης 4 3 1 0 10 2 10
2 Αίαντας Καλαμάτας 4 2 2 0 5 2 8
3 Δωριέας Δωρίου 4 2 1 1 8 7 7
4 Απόλλων Πεταλιδίου 3 2 1 0 4 1 7
5 Α.Ο. Μεθώνης 4 2 1 1 3 2 7
6 Ηρακλής Καλαμάτας 4 1 2 1 6 5 5
7 Παπαφλέσσας Χώρας 3 1 1 1 2 2 4
8 Α.Ε. Αβίας 3 1 1 1 5 5 4
9 Ακρίτας Κορώνης 4 1 1 2 3 7 4
10 Ολυμπιακός Ανάληψης 4 0 3 1 3 5 3
11 Α.Ο. Φυτειάς 3 0 2 1 3 5 2
12 Α.Ε. Γαργαλιάνων 3 0 2 1 1 4 2
13 Χανδριναϊκός Π.Σ. 3 0 1 2 3 5 1
14 Αστέρας Μικρομάνης 4 0 1 3 3 7 1


Β’
τοπική - 1ος όμιλος (16:30)
ΑΠΣ Άρις – Μεσσηνιακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Καλό Νερό - Αστέρας Αρφαρών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός – Πανευαϊκός 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Πλατύ -Ηρακλής Κυπαρισσίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άμφεια - Νέος Αρις 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Π.Α.Ο. Καλού Νερού 4 4 0 0 11 3 12
2 Ηρακλής Κυπαρισσίας 3 2 1 0 5 3 7
3 Αστέρας Βαλύρας 2 1 1 0 2 1 4
4 Κεραυνός Καλαμάτας 3 1 1 1 6 6 4
5 Διαγόρας Κοπανακίου 3 1 1 1 6 6 4
6 Παπαφλέσσας Άμφειας 2 1 0 1 3 3 3
7 Ατρόμητος Πλατύ 2 1 0 1 2 2 3
8 Α.Π.Σ. Άρις Καλαμάτας 3 0 2 1 1 2 2
9 Α.Ε.Κ. Καλαμάτας 2 0 1 1 2 4 1
10 Μεσσηνιακός Γ.Σ. 2 0 1 1 1 3 1
11 Αστέρας Αρφαρών 3 2 0 1 7 4 0
12 Νέος Άρις 3 0 0 3 1 4 0
13 Α.Ο. Πανευαϊκός 2 0 0 2 3 9 0


Β’ τοπική - 2ος όμιλος (16:30)
Καλλιθέα – Δόξα Καλαμάτας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανιώνιος - Θύελλα Χαρακοπιού 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3 3 0 0 9 2 9
2 Α.Ε. Λογγάς 3 3 0 0 9 3 9
3 Δόξα Καλαμάτας 4 3 0 1 8 3 9
4 Θύελλα Χαρακοπιού 4 3 0 1 7 2 9
5 Π.Α.Ο Καλλιθέας 3 2 0 1 4 3 6
6 Α.Σ. Φυτειάς 4 2 0 2 5 4 6
7 Α.Σ. Δαναός 4 1 1 2 6 7 4
8 Πράσινα Πουλιά 3 1 1 1 5 6 4
9 Α.Ο.Π.Κ. Πατίστα 3 1 0 2 6 10 3
10 Παναθηναϊκός Καλαμάτας 2 0 1 1 3 4 1
11 Πανιώνιος Καλαμάτας 3 0 1 2 2 5 1
12 Νέδουσα Αλαγονίας 2 0 0 2 3 6 0
13 Α.Ο. Στενωσιάς 4 0 0 4 0 12 0



 

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Συνοπτικά τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (1/10) στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και στις τοπικές κατηγορίες της Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Γ’ Εθνική (1η αγ., 16:00)
Καλαμάτα-Αχαϊκή 1-0 (Γουερέ 22') ΤΕΛΙΚΟ
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμαλιάδας -Παλληξουριακός 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Λεωνίδιο-Ζακυνθιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α’ κατηγορία (1η αγ., 16:30)
Τέλος Άγρας - Ολυμπιακός Καλαμάτας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. Διαβολιτσίου - Εράνη Φιλιατρών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. Κυπαρισσίας - Εθνικός Μελιγαλά 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α.Ο. Σπερχογείας - Α.Ο. Ομόνοια 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Καλαμάτας - Α.Ο. Ασπρόχωμα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α1 Κατηγορία (1η αγ., 16:30)
Ακρίτας Κορ.- Ολυμπιακός Αναλ. 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Χανδριναϊκός- Αβία 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Καλ.- Παπαφλέσσας Χώρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Πετ.- ΑΟ Μεθώνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β΄ Κατηγορία - 1ος όμιλος (1η αγ., 16:30)
ΑΕΚ Καλαμάτας- Κεραυνός Καλ. 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πανυεαϊκός- Αστέρας Αρφαρών 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βαλύρας- Αρις 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β΄ Κατηγορία - 2ος όμιλος (1η αγ.)
ΑΣ Φυτειάς- ΠΑΟ Καλλιθέας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Καλαμάτας- Πανιώνιος Καλ. (19:30)

Κατηγορία Ποδόσφαιρο

Σύμφωνα με πληροφορίες του «Sport365.gr» ο αριθμός των επιτυχόντων της σχολής προπονητών UEFA C, που πραγματοποιήθηκε στη Καλαμάτα τις προηγούμενες ημέρες και ολοκληρώθηκε χθες, είναι αρκετά μεγάλος φανερώνοντας το καλό επίπεδο των συμμετεχόντων.

Οι πληροφορίες μας θέλουν γύρω στους 16-20, από τους 44, να έχουν περάσει τα όρια σε πρακτικά και θεωρητικά τεστ με το ποσοστό να θεωρείται μεγάλο με βάση τα δεδομένα και τα αποτελέσματα άλλων αντίστοιχων σχολών.

Περισσότερα σε λίγες ώρες οπότε και θα γίνουν γνωστά τα αποτελέσματα.

Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (3/9) για την πρώτη φάση του Κυπέλλου Μεσσηνίας (πρώτοι αγώνες), έχουν ως εξής:

Εθνικός Μελιγαλά – Α.Ο. Διαβολιτσίου 1-1
Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ο. Φαραί 0-1
Α.Σ. Ανδρούσης – Πάμισος Μεσσήνης 0-2
Δωριέας Δωρίου – Α.Ο. Σπερχογείας 1-2
Αστέρας Μικρομάνης – Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας 1-0
Εράνη Φιλιατρών – Α.Ο. Ασπροχώματος 2-0
Απόλλωνας Πεταλιδίου – Α.Ε. Γαργαλιάνων 3-0
Ηρακλής Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης 0-2
Παπαφλέσσας Χώρας – Α.Ο. Κυπαρισσίας 2-4

Τα Σάββατο σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:
Πανθουριακός - Ομόνοια 2-0
Κορώνη - Α.Ο. Φυτειάς 2-1
Αβία - Μεθώνη 2-0
Αναγέννηση Παραλίας - Ολυμπιακός Ανάληψης 1-0
Αίαντας - Καλό Νερό 0-2
Χανδριναϊκός - Ολυμπιακός Καλαμάτας 2-3
Διαγόρας Κοπανακίου - Τέλος Άγρας 0-2

Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας
Σελίδα 1 από 6
Top