Παρασκευή, 24 Μάρτιος 2017 12:29

Ποιοί σφυρίζουν σε Α1, Β΄τοπική (25-26/3)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων Α1 και Β΄ τοπικής, το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
ΑΡΙΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΧΩΡΑΣ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/03/17 20:00
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.

Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ
ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 26/03/17 17:00
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.



O Ηλίας Σκόρδος ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της Καλαμάτας στο Πυργάκι απέναντι στον Μιλτιάδη ενώ στην ενδιαφέρουσα αναμέτρηση του Απόλλων με την Ανδρούσα θα σφυρίξει ο Γιώργος Μπλάνας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην 24η αγωνιστική της Α΄τοπικής:

Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 25/03/17 16:30
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 25/03/17 16:30
ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/03/17 19:30
ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

A.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 17:00
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.



Ο Γιώργος Μιχαηλίδης του συνδέσμου Βοιωτίας, ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση ανάμεσα σε Παναχαϊκή και Τσικλητήρα Πύλου για την 22η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής.

Ο 34χρονος ρέφερι θα έχει βοηθούς τους συμπατριώτες του Δημήτρη Φίλιο και Βασίλειο Παγούρα.

Στο μεταξύ, μεσσηνιακή τριάδα ορίστηκε από την ΕΠΟ στη αναμέτρηση της Βάρδας με το Λουτράκι. Διαιτητής θα είναι ο Νίκος Τουρλομούσης με βοηθούς τους Σταύρο Λάμια και Μάριο Καρβούνη.

Αναλυτικά οι διαιτητές στα κυριακάτικα ματς του 3ου ομίλου:

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ: Μιχαηλίδης, Φίλος-Παγούρας (Βοιωτίας)

ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ: Κουκουλάς (Λέσβου), Δέτση-Νικολάου (Αθηνών)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Τουρλομούσης, Λάμιας-Καρβούνης (Μεσσηνίας)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)-Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Καλανζής, Κοκαρίδας-Κασιμάτης (Αθηνών)

ΘΗΒΑ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Μπλούνας, Καραγιάνης-Καλύβας (Φθιώτιδας)

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ: Γαβρίλης, Νικολαδός-Λιαμπότης (Αθηνών)



Πάνε Σπάρτη για την αναμέτρηση της Λακωνικής ομάδας με την Αναγέννηση Καρδίτσας, η Σοφία Αθανασοπούλου και ο Δημήτρης Νίκας. Το ματς εντάσσεται στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής της Football League και η Αθανασοπούλου θα είναι η β’ βοηθός του διαιτητή Μαρκαντωνάτου ενώ ο Νίκας θα είναι 4ος διαιτητής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της 20ής αγωνιστικής:

Σάββατο 11 Μαρτίου

Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)
4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

Κυριακή 12 Μαρτίου

Σπάρτη – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Νίκας (Μεσσηνίας)

Καλλιθέα – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Πυργάκης (Κορινθίας), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

ΑΟ Χανιά – Πανσερραϊκός (13:00, Μάλεμε)
Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Άρης – Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Στεφούλης (Γρεβενών)
4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

Τρίκαλα – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)

Λαμία – Καλλονή (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Μωυσιάδης (Ηπείρου), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Πανελευσινιακός – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Γιαννίκος (Πειραιά)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)

Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Ο Παναγιώτης Κέκελος (φωτο) του συνδέσμου Αιτωλοακαρνίας θα διευθύνει την κρίσιμη αναμέτρηση του Τσικλητήρα στο Ζευγολατιό για την εξ’ αναβολής 16η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής, το Σάββατο (15:00).

Βοηθοί του θα είναι οι Χρήστος Κουτρουμάνος και Γιώργος Γαλανόπολυος του ίδιου συνδέσμου. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ: Κέκελος, Κουτρουμάνος-Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
 
ΑΧΑΪΚΗ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ: Δρούζας, Λέκκας-Λυκομήτρος (Αργολίδας)
 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Τσιρογιάννης, Οικονόμου-Νικολακόπουλος (Αχαΐας)

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Πουλόπουλος, Ζερβάκης-Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)
 
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: Ρούσσος, Γκότσης-Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
 
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Μαρκαντωνάτος, Καραμέρος-Κορδάτος (Ηλείας)
 
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Μαλαμάς, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)-Αραβίδης (Αθηνών)

Ο Ηλίας Νικολόπουλος θα σφυρίξει την αναμέτρηση της πρωτοπόρου στην Α’ τοπική, Καλαμάτας στο Διαβολίτσι για την 20η αγωνιστική της Α’ τοπικής.

Στην Κυπαρισσία, για την αναμέτρηση της τοπικής ομάδας με την Αναγέννηση Παραλίας θα βρεθεί το Σάββατο ο Δημήτρης Νίκας μαζί με την Σοφία Αθανασοπούλου και το Νίκο Γκούμα οι οποίοι θα κάνουν πρόβα Γ΄ Εθνικής μιας και την επομένη θα βρεθούν στο ΔΑΚ Μεγαλόπολης για την αναμέτρηση της Δόξας με την Παναχαϊκή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στην Α’ τοπική:

Α΄ Κατηγορία (20η αγωνιστική)

Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ  
ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 18/02/17 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ  
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.

Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  
ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ  
ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.

ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ  
ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 19/02/17 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.


Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας
Σελίδα 1 από 9
Top