Με 7 ματς θα ξεκινήσει το ερχόμενο Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, η αγωνιστική δράση της νέας σεζόν, με την διεξαγωγή των αγώνων της 1ης φάσης του Κυπέλλου Μεσσηνίας. Τα υπόλοιπα εννέα ματς θα γίνουν στην Κυριακή (3/9). Αναλυτικά το πρόγραμμα των 16 συνολικά αγώνων έχει ως εξής:

 

  ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (1η φάση)        
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 02/09/17 18:00
2. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 02/09/17 18:00
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 02/09/17 18:00
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 02/09/17 18:00
5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/09/17 18:00
6. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 18:00
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 18:00
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 03/09/17 18:00
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 03/09/17 18:00
10. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 03/09/17 18:00
12. ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
13. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 03/09/17 18:00
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 03/09/17 18:00
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/09/17 18:00
16. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 03/09/17 18:00







Κατηγορία ΕΠΣ Μεσσηνίας

Ανακοινώθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα του ποδοσφαιρικού τουρνουά που διοργανώνει αύριο, Κυριακή 27/8, ο Τέλος Άγρας με τη συμμετοχή του Τσικλητήρα Πύλου και του ΑΟ Διαβολιτσίου. Πιο αναλυτικά…

6.30: Τσικλητήρας Πύλου- ΑΟ Διαβολιτσίου (διάρκεια 60’)

7.45: Τέλος Άγρας- ΑΟ Διαβολιτσίου (διάρκεια 30’)

8.30: Τέλος Άγρας- Τσικλητήρας Πύλου (διάρκεια 60’)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (21/8) νωρίς το μεσημέρι, στο ξενοδοχείο Divani Caravel, η κλήρωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων (Α2, Β’, Γ’ Εθνικής Ανδρών, Α1 και Α2 Γυναικών) παρουσία του Υφυπουργού Αθλητισμού και Πολιτισμού, Γιώργου Βασιλειάδη και των Παναγιώτη Τσαγκρώνη (Γενικός Γραμματέας ΕΟΚ), Αριστείδη Γολέμη (Αντιπρόεδρος ΕΟΚ), Σάββα Λόρτου (Μέλος ΔΣ ΕΟΚ), Γιάννη Αλεξόπουλου (Μέλος ΔΣ ΕΟΚ). Ειδικότερα, για την εκπρόσωπο της Μεσσηνίας στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, Καλαμάτα 80, τα δεδομένα διαμορφώθηκαν ως εξής…

1η Αγωνιστική – 15/10/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΠ ΑΓΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΠ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

 

3η Αγωνιστική – 29/10/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΠ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 

5η Αγωνιστική – 12/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

 

6η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΠ

 

7η Αγωνιστική – 26/11/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΚΑΠ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

8η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

 

9η Αγωνιστική – 10/12/2017

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΚΑΠ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

10η Αγωνιστική – 17/12/2017

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΠ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

11η Αγωνιστική – 7/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική – 14/1/2018

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική – 21/1/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΠ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

 

14η Αγωνιστική – 28/1/2018

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΠ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

 

15η Αγωνιστική – 4/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΠ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

16η Αγωνιστική – 11/2/2018

ΚΑΠ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

 

17η Αγωνιστική – 25/2/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ

 

18η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 

19η Αγωνιστική – 11/3/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΚΑΠ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

 

20η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΠ

 

21η Αγωνιστική – 1/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

22η Αγωνιστική – 22/4/2018

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΠ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

 

23η Αγωνιστική – 29/4/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΚΑΠ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

24η Αγωνιστική – 6/5/2018

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΠ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

25η Αγωνιστική – 13/5/2018

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

ΚΑΠ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

 

26η Αγωνιστική – 20/5/2018

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΠ

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κατηγορία Μπάσκετ

Τη προσεχή Δευτέρα 26 Ιουνίου θα διεξαχθούν οι ημιτελικοί αγώνες του πρωταθλήματος μπάσκετ Εργαζομένων, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Καλαμάτας, με τη συμμετοχή των ομάδων οι οποίες κατέκτησαν τις 4 πρώτες θέσεις στην Α φάση του θεσμού.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές των ημιτελικών…

ΤΕΝΤΑ 19:00

POST CAFÉ - ΕΝΩΣΗ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ: ΝΑΣΤΟΣ, ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ

 

ΤΕΝΤΑ 20:30

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ: ΡΙΖΟΣ, ΜΗΤΣΕΑΣ

Κατηγορία Μπάσκετ

Η αλλαγή ώρας στο ματς του Αιολικού στο Άργος με τον Παναργειακό συμπαρασύρει ολόκληρο το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής στην Γ΄ Εθνική καθώς η ΕΠΟ αποφάσισε η σέντρα στον 3ο όμιλο να γίνει στις 2.30 μ.μ!

Η απόφαση της ομοσπονδίας έχει να κάνει με την διαφύλαξη της αξιοπιστίας του πρωταθλήματος καθώς μπήκαμε πλέον στις τελευταίες αγωνιστικές. Το πρόγραμμα της 26ης αγωνιστικής, την Κυριακή 23/4, έχει ως εξής:

Παναρκαδικός – Τσικλητήρας
Παναργειακός – Αιολικός
ΑΟ Λουτράκι – Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΕ Ερμιονίδας – Αχαϊκή
ΑΟ Χαλκίς – ΑΟ Ζευγολατιού
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Θήβα
Φωστήρας – Δόξα Μεγαλόπολης
Ρεπό έχει η Παναχαϊκή

Tη Κυριακή 28 του μήνα θα δοθεί το κυρίως μενού της Β φάσης του κυπέλλου Μεσσηνίας, με την ΕΠΣΜ να ανακοινώνει το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων…

 Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας) ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 27/08/16 18:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας) ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο 27/08/16 18:00

Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (1ος αγώνας) ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 27/08/16 18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. (1ος αγώνας) ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 27/08/16 18:00

ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (1ος αγώνας) ΑΡΙΟΣ Σάββατο 27/08/16 18:00

Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ (1ος αγώνας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 27/08/16 20:00

 

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. (1ος αγώνας) ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 28/08/16 18:00

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ (1ος αγώνας) ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 28/08/16 18:00

ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ (1ος αγώνας) ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 28/08/16 18:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ (1ος αγώνας) ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 28/08/16 18:00

Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ (1ος αγώνας) ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 28/08/16 18:00

ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ (1ος αγώνας) ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 28/08/16 18:00

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (1ος αγώνας) ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 28/08/16 18:00

ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ (1ος αγώνας) ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 28/08/16 18:00

Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Σελίδα 1 από 2
Top