Ο Αλέξανδρος Παπαδόπουλος «επιστρέφει» στις υποδομές της Δόξας Καλαμάτας αναλαμβάνοντας, μαζί με τον Μιχάλη Βούλγαρη, την καθοδήγησή τους. Η ανακοίνωση για την συμφωνία με τον 38χρονο τεχνικό των ακαδημιών του ιστορικού συλλόγου έχει ως εξής…

«Ο Αλέξανδρος Παπαδόπουλος επανέρχεται και αναλαμβάνει της ακαδημίες της ΔΟΞΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ μαζί με τον Μιχάλη Βούλγαρη»

Παρασκευή, 26 Φεβρουάριος 2016 15:16

Οι διαιτητές της Β΄ Ανδρών και των υποδομών

Πλούσια δράση περιλαμβάνει το μενού του Σαββατοκύριακου για την Β΄ Ανδρών και τα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.
Το πρόγραμμα και οι ρέφερι των αγώνων:
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ (10η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ TENTA 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΠΟΥΛΟΠΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΔΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. – ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. – ΚΟΡΔΩΝΟΥΡΗΣ Κ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ,
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. – ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π. – ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗ Ι.
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. – ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ Σ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΣΜΥΡΛΗ ΑΛ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. – ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ.
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΑΦΝ. ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. – DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΔΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ Γ. – ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ. – ΠΟΡΦΥΡΗ ΔΕΣΠ. – ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛ. – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 14:00 ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΕΛ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ. – ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. – ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΣΟΦ.

Β΄ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. – DASHI ΛΑΖ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΤΕΝΤΑ 18:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΜΥΡΛΗ ΑΛ. – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.

Κατηγορία ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
Top