ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα Α’, Α1, Β’, Γ’ τοπική (Σάββατο, 18/11)

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (18/11) στα τοπικά πρωταθλήματα Μεσσηνίας, έχουν ως εξής: 

Α’
κατηγορία (8η αγων., 15:00)
Ασπρόχωμα - Τέλος Άγρας 0-2 
Σπερχογεία - Απόλλων Καλ. 1-2
Αναγέννηση Παραλίας - Ανδρούσα 0-1
Φαραί - Εθνικός Μελιγαλά 0-1
19/11 Κυπαρισσία - Ομόνοια (Κυπαρισσίας, Μπλάνας, Τσούκαλη Α., Τσοπανάκης Χ.)
19/11 ΑΟ Διαβολιτσίου - Μιλτιάδης (Διαβολιτσίου, Σκόρδος Η., Βρυώνης Β., Ταβουλαρέας Δ.
19/11 Πανθουριακός - Εράνη Φιλιατρών (ΕΠΣΜ, Νίκας Δ., Τσίρμπας Ν., Καυκάς Α.)
19/11 Ολυμπιακός Καλ. - Πάμισος Μεσσήνης («Γ. Λουκαρέας», Καρβούνης Μ., Μιχαλόπουλος Γ., Βοσνάκης Κ.)

Α1
κατηγορία (8η αγων. 15:00)
ΑΕ Μάνης - Α.Ο. Μεθώνης 1-0
Αστ. Μικρομάνης - Α.Ε. Γαργαλιάνων 2-1
Χανδριναϊκός - Παπαφλέσσας Χώρας 3-3
19/11 Απόλλων Πεταλιδίου - Ολυμπιακός Ανάληψης (Πεταλιδίου, Πλακογιάννης Δ., Τσαούση Ε., Παπαϊωάννου Α.)
19/11 Αίαντας Καλ. - ΑΕ Αβίας (Π. Μπαχράμης, Νικολόπουλος Η., Σταύρου Δ., Νιάρχος Γ.)
19/11 Α.Ο. Δωρίου - Ακρίτας Κορώνης (Δωρίου, Ψηλοπαναγιώτης, Κ., Τσουλάκος Η., Αντωνόπουλος Κ.)
19/11 Ηρακλής Καλ. - ΑΟ Φυτειάς (Π. Μπαχράμης, 18:00, Αλεξέας Η., Τσίρμπας Ν., Βοσνάκης Κ.)

Β΄ κατηγορία 1ος όμιλος (8η αγων. 15:00)
Αστέρας Βαλύρας - Διαγόρας Κοπανακίου 0-2
Αστέρας Αρφαρών - Νέος Άρις 0-0
19/11 ΑΕΚ Καλ. - ΑΠΣ Άρις («Γ. Λουκαρέας», 12:00, Νιάρχος Γ., Βασιλοπούλου Π., Ρουμελιώτης Γ.)
19/11 Παπαφλέσσας Άμφειας - Ατρόμητος Πλατύ (Σπερχογείας, Γεωργαντάς Χ., Μιχαλόπουλος Α., Βανικιώτης Γ.)
19/11 Μεσσηνιακός Γ.Σ. - Κεραυνός Καλ. (Μεσσηνιακού, Σταυρόπουλος Δ., Τζιαμουράνης Θ., Σκαρπέτης Γ.)
19/11 Πανευαϊκος - ΠΑΟ Καλού Νερού (Ανδρούσας, Τουρλομούσης Ν., Μπασιλάρης Ε., Κομπιλίρης Π.)
Ρεπό: ΑΕ Κυπαρισ.-Ηρακλής

Β΄ κατηγορία 2ος όμιλος (
8η αγων., 15:00)
Α.Ε. Λογγάς - Π.Α.Ο. Καλλιθέας 2-1
Δόξα Καλ. - Α.Ο. Πατίστα 2-2
Παναθηναϊκός Καλ.- ΑΟ Στενωσιάς 3-0 α.α.
19/11 Θύελλα Χαρακοπιού - Πράσινα Πουλιά (Μεθώνης, Ζαρακοβίτης Ε., Ρηγόπουλος Η., Ρηγοπούλου Β.)
19/11 ΑΠΣ Δήμου Παπαφλέσσα - Δαναός (Σουληναρίου, Σερεμέτης Π., Αγγελή Μ., Μπότη Σ.)
22/11 Νέδουσα Αλαγονίας - Πανιώνιος Καλ. (Π. Μπαχράμης, Ταβουλαρέας Δ., Σκαρπέτης Γ., Τζιαμουράνης Θ.)
Ρεπό: ΑΣ Φυτειάς

Γ’ κατηγορία (
3η αγων., 15:00)
Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης - Εθνικός Καλ. 3-0
19/11 Π.Α.Ο.Κ. - Νέστωρ Πύλου (Ασπροχώματος, 11:00, Μπασιλάρης Ε., Χέλη Φ., Ντοχάς Β.)
19/11 Ίκαρος Καλ. - Ερμής Καλ. (Π. Μπαχράμης, 11:00 Τσουλάκος Η., Καυκάς Α., Σγουμπόπουλος Σ.
Α.Ο. Χατζή - Α.Ο. Λαιϊκων 0-3 α.α.
19/11 Θύελλα Μερόπης - Θύελλα Παραλίας (Μελιγαλά, Κασκάνης Φ., Γάκης Ν., Σαπουτζής Χ.)

1292 views
Ετικέτες
Top