Α', Α1, Β', Γ' τοπική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26-27/1) στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019          
(16η αγωνιστική)          
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 27/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/01/19 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
           
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          
(15η αγωνιστική)          
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
           
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ          
(14η αγωνιστική)          
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
           
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ          
(14η αγωνιστική)          
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΕΠΣΜ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Κυριακή 27/01/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 27/01/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
           
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          
(10η αγωνιστική)          
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 27/01/19 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/01/19 18:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

 

 

 

345 views
Top