Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 22/10)

12:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport
Jerez de la Frontera, Spain

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Πιστόια – Αβελίνο
Serie A

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Λας Πάλμας
La Liga

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Εστουδιάντες – Μπαρτσελόνα
Liga Endesa

13:30 Novasports 2HD
Αϊντχόφεν – Χεράκλες
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κιέβο – Βερόνα
Serie A

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μέλσουνγκεν – Μαγδεμβούργο
Bundesliga

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Jerez de la Frontera, Spain

14:00 Novasports 1HD
Ίπσουιτς – Νόριτς
Championship

14:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Προημιτελικά

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία – Βέρντερ
Bundesliga

15:00 Eurosport 1
Home Nations Series
Barnsley, United Kingdom

15:30 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Άρσεναλ
Premier League

16:00 Novasports 4HD
ATP 250
Στοκχόλμη, τελικός

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν – Τζένοα
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Τορίνο – Ρόμα
Serie A

16:00 Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Super League Σουρωτή

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενεβέντο – Φιορεντίνα
Serie A

16:30 Eurosport 2
Παγκόσμιο κύπελλο ανδρών
Liège, Belgium

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Χέρτα
Bundesliga

17:00 ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Antwerp Open, τελικός

17:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Προημιτελικά

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Λίβερπουλ
Premier League

18:15 Novasports 3HD
Πλατανιάς – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

18:15 Novasports 2HD
Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
Super League Σουρωτή

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα
Liga Endesa

19:00 Action 24
Κοπεγχάγη – Άαρχους
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουντινέζε – Γιουβέντους
Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

20:00  COSMOTE SPORT 1 HD
Άβες – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Kremlin Cup, τελικός

20:30 Novasports 1HD
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

21:00 Eurosport 1
Home Nations Series
Barnsley, United Kingdom

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Λάτσιο – Κάλιαρι
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ
La Liga

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP ΗΠΑ
Αγώνας

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
NASCAR Cup Series
Kansas Hollywood Casino 400

22:00 ΕΡΤ2
Formula 1: GP ΗΠΑ
Αγώνας

22:00 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Σπόρτινγκ – Σάβες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπρούκλιν Νετς – Ατλάντα Χοκς
NBA

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

03:30 FOX Sports
Patriots – Falcons
NFL


294 views
Top