ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Ποιοί κλήθηκαν για προπόνηση στην Μεσσήνη

Προπόνηση επιλογής για αθλητές που έχουν γεννηθεί τα έτη 2003 και 2004 θα γίνει την Παρασκευή 17/11, στην Μεσσήνη.

Την τεχνική επίβλεψη θα έχουν, ο Ομοσπονδιακός προπονητής και υπεύθυνος του Κλιμακίου Νότου, Χρήστος Σγουρίτσας, οι προπονητές της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., Δημήτρης Αβδάλας, Μιχάλης Βερβαινιώτης και Ιωάννης Κουσούλης, καθώς και τα μέλη της Επιτροπής Ανάπτυξης Παναγιώτης Τσιμπούρης και Νικόλαος Αλειφέρης.

Το πρόγραμμα των προπονήσεων έχει ως εξής :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 :

Κ.Δ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ, ΩΡΑ 14:00 – 15:30 (Αθλητές γεννημένοι το 2004)

Κ.Δ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ, ΩΡΑ 15:30 – 17:00 (Αθλητές γεννημένοι το 2003)

Οι αθλητές οι οποίοι έχουν κληθεί από τους προπονητές της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ είναι οι:

ΓΕΝ. 2003
ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Δίων Κυπαρ.)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (Δίων Κυπαρ.)
ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Πρωτέας)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Πρωτέας)
ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Πρωτέας)
ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (Πρωτέας)
ΣΑΡΟΥΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ Μεσσήνης)
ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Καλαμάτα ‘80)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Καλαμάτα ‘80)
ΚΟΝΤΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Καλαμάτα BC)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΕ Σπάρτης)
ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΕ Σπάρτης)
ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Λακωνικός Κρόνος)
ΜΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Λακωνικός Κρόνος)
ΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Σπαρτιατικός)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Σπαρτιατικός)
ΣΤΑΒΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (Πελασγός)
ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πελασγός)
ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Αρκαδικός)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αρκαδικός)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΔΥ Τρίπολης)
ΑΪΒΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΔΥ Τρίπολης)

ΓΕΝ. 2004
ΛΑΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ (Δίων Κυπαρ.)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (Δίων Κυπαρ.)
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ (Ακάδημος)
ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Ακάδημος)
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Καλαμάτα ‘80)
ΑΒΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Καλαμάτα ‘80)
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Καλαμάτα ‘80)
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Καλαμάτα ‘80)
ΜΑΡΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΕ Σπάρτης)
ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΕ Σπάρτης)
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΕ Σπάρτης)
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λακωνικός Κρόνος)
ΧΑΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Λακωνικός Κρόνος)
ΣΔΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Αστέρας Βλαχ.)
ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Πελασγός)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Πελασγός)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (Αρκαδικός)
ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αρκαδικός)
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Αρκαδικός)
ΚΑΛΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ (ΣΔΥ Τρίπολης)

 

583 views
Ετικέτες
Top