Αθλητικές μεταδόσεις (Τετάρτη, 21/2)

Τα παιχνίδια Σεβίλλη–Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ρόμα για τη φάση των 16 του Τσάμπιονς Λιγκ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης.

Αναλυτικά το σημερινό (21/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:

12:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country
Σπριντ ομαδικού γυναικών – Τελικός

12:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Cross country
Ομαδικό ταχύτητας – Τελικός

13:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
Καταδίωξη ομαδικού γυναικών – Ημιτελικά

13:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ
Γυναίκες – 3ος γύρος

14:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες – Προημιτελικά

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες – Προημιτελικά

14:25
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες – Προημιτελικά

14:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
Καταδίωξη ομαδικού γυναικών – Τελικοί

15:25
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ
Γυναίκες – Τελικός

15:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες – Προημιτελικά

18:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Ντινάμο Καζάν – Χέμικ
Champions League γυναικών

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ερυθρός Αστέρας
Europa League

19:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Λεγανές – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

20:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Εστορίλ – Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00
Eurosport 2
World Grand Prix
Ηνωμένο Βασίλειο

21:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Rio Open

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Περούτζα – Λατίνα
SuperLega

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Σαχτάρ – Ρόμα
Champions League

21:45
Novasports 1HD
Ντέρμπι – Λιντς
Championship

02:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σλάλομ ανδρών

03:00
FOX Sports
Red Wings – Senators
NHL

03:10
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Σλάλομ ανδρών – Προκριματικά

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Κατάβαση γυναικών

04:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Ski halfpipe ανδρών

04:30
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Halfpipe ανδρών – Τελικός

05:40
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Γιγαντιαίο σλάλομ – Προκριματικά

05:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Παράλληλο γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών

06:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Γυναίκες – Τελικός

641 views
Top