ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος παίδων

Πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη στα γραφεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ οι κληρώσεις των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων μπάσκετ. Η κλήρωση του πρωταθλήματος παίδων για την περίοδο 2019-2020 έχει ως εξής:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πρωτέας-ΑΟ Θουρίας

BC Καλαμάτα-Ευκλής

ΓΣ Μεσσήνης-ΑΠΟΜ Πήγασος

ρεπό Καλαμάτα '80

2η αγωνιστική

ΑΟ Θουρίας-Καλαμάτα '80

Ευκλής-Πρωτέας

ΑΠΟΜ Πήγασος-BC Καλαμάτα

ρεπό ΓΣ Μεσσήνης

3η αγωνιστική

Καλαμάτα '80-Ευκλής

Πρωτέας-ΑΠΟΜ Πήγασος

BC Καλαμάτα-ΓΣ Μεσσήνης

ρεπό ΑΟ Θουρίας

4η αγωνιστική

ΑΠΟΜ Πήγασος-Καλαμάτα '80

ΓΣ Μεσσήνης-Πρωτέας

Ευκλής-ΑΟ Θουρίας

ρεπό BC Καλαμάτα

5η αγωνιστική

Καλαμάτα '80-ΓΣ Μεσσήνης

Πρωτέας-BC Καλαμάτα

ΑΟ Θουρίας-ΑΠΟΜ Πήγασος

ρεπό Ευκλής

6η αγωνιστική

BC Καλαμάτα-Καλαμάτα '80

ΓΣ Μεσσήνης-ΑΟ Θουρίας

ΑΠΟΜ Πήγασος-Ευκλής

ρεπό Πρωτέας

7η αγωνιστική

Καλαμάτα '80-Πρωτέας

ΑΟ Θουρίας-BC Καλαμάτα

Ευκλής-ΓΣ Μεσσήνης

ρεπό ΑΠΟΜ Πήγασος

Β' όμιλος

1η αγωνιστική

Πελασγός-ΝΟ Πύλου

Πολύβιος-ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΣ Τριφυλίας-Δίωνας Κυπ.

2η αγωνιστική

ΓΣ Γαργαλιάνων-Πελασγός

Δίωνας Κυπ.-Πολύβιος

ΝΟ Πύλου-ΑΣ Τριφυλίας

3η αγωνιστική

Πελασγός-Δίωνας Κυπ.

Πολύβιος-ΑΣ Τριφυλίας

ΝΟ Πύλου-ΓΣ Γαργαλιάνων

4η αγωνιστική

ΑΣ Τριφυλίας-Πελασγός

Πολύβιος-ΝΟ Πύλου

Δίωνας Κυπ.-ΓΣ Γαργαλιάνων

5η αγωνιστική

Πελασγός-Πολύβιος

ΝΟ Πύλου-Δίωνας Κυπ.

ΓΣ Γαργαλιάνων-ΑΣ Τριφυλίας

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πανας Κανδηλας-Δρομείς Τρίπολης

Σπαρτιατικός-Αρκαδικός

Λακωνικός Κρόνος-ΣΚ Σπάρτη

2η αγωνιστική

Αρκαδικός-Πανας Κανδηλας

ΣΚ Σπάρτη-Σπαρτιατικός

Δρομείς Τρίπολης-Λακωνικός Κρόνος

3η αγωνιστική

Πανας Κανδηλας-ΣΚ Σπάρτη

Σπαρτιατικός-Λακωνικός Κρόνος

Δρομείς Τρίπολης-Αρκαδικός

4η αγωνιστική

Λακωνικός Κρόνος-Πανας Κανδηλας

Σπαρτιατικός-Δρομείς Τρίπολης

ΣΚ Σπάρτη-Αρκαδικός

5η αγωνιστική

Πανας Κανδηλας-Σπαρτιατικός

Δρομείς Τρίπολης-ΣΚ Σπάρτη

Αρκαδικός-Λακωνικός Κρόνος

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ-Αστέρας Βλαχιώτη

Αρης Σκάλας-Αίαντας

Λάκωνας-Βατικιώτης

ρεπό Κάστρο Μονεμβ.

2η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη-Κάστρο Μονεμβ.

Αίαντας-ΑΠΟΕΛ

Βατικιώτης-Αρης Σκάλας

ρεπό Λάκωνας

3η αγωνιστική

Κάστρο Μονεμβ.-Αίαντας

ΑΠΟΕΛ-Βατικιώτης

Αρης Σκάλας-Λάκωνας

Ρεπό Αστέρας Βλαχιώτη

4η αγωνιστική

Βατικιώτης-Κάστρο Μονεμβ.

Λάκωνας-ΑΠΟΕΛ

Αίαντας-Αστέρας Βλαχιώτη

Ρεπό Αρης Σκάλας

5η αγωνιστική

Κάστρο Μονεμβ.-Λάκωνας

ΑΠΟΕΛ-Αρης Σκάλας

Αστέρας Βλαχιώτη-Βατικιώτης

ρεπό Αίαντας

6η αγωνιστική

Αρης Σκάλας-Κάστρο Μονεμβ.

Λάκωνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Βατικιώτης-Αίαντας

ρεπό ΑΠΟΕΛ

7η αγωνιστική

Κάστρο Μονεμβ.-ΑΠΟΕΛ

Αστέρας Βλαχιώτη-Αρης Σκάλας

Αίαντας-Λάκωνας

ρεπό Βατικιώτης

Β΄ ΦΑΣΗ

Κλήρωση αγώνων κατάταξης για πρόκριση 5ης και 6ης ομάδας:

1ος ΑΓΩΝΑΣ: 2ος Δ΄ ΟΜΙΛΟΥ - 2ος Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

2ος ΑΓΩΝΑΣ: 2ος Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ – 2ος Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

(Οι νικητές του 1ου & 2ου αγώνα, προκρίνονται στη Τελική Φάση)

 

 

 

 

208 views
Top