Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 21/10)

Δείτε το σημερινό (21/10) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

14:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike
Jerez de la Frontera, Spain

14:00
Novasports 4HD
ATP 250
Στοκχόλμη, ημιτελικά

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Μπόχουμ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Χετάφε
La Liga

14:15
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Προημιτελικά

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Γουότφορντ
Premier League

15:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Antwerp Open, ημιτελικά

16:00
Novasports 3HD
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
ΕΡΤ1
Πανιώνιος – Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

16:30
ΕΡΤ1
Κόροιβος – Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

16:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

17:00
Novasports 5HD
Γουλβς – Πρέστον
Championship

17:15
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17
Προημιτελικά

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Αλαβές
La Liga

18:00
Novasports 3HD
Μονακό – Καέν
Ligue 1

18:15
Novasports 1HD
Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

18:30
ΕΡΤ1
Λαύριο – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

18:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP ΗΠΑ
3ες ελεύθερες δοκιμές

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Σαμπντόρια – Κροτόνε
Serie A

19:15
Eurosport 1
ISU Grand Prix – Cup of Russia
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

19:30
FOX Sports
New York Rangers – Nashville Predators
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Σεβίλλη
La Liga

19:30
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πίστας
Berlin, Germany

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ
Premier League

19:30
Novasports 5HD
Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ
Championship

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Αμβούργο – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

20:30
Novasports 2HD
Λαμία – Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή

21:00
Novasports 1HD
Ναντ – Γκινγκάμπ
Ligue 1

21:15
Eurosport 1
Home Nations Series
Barnsley, United Kingdom

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Ίντερ
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Βενέτσια – Κρεμόνα
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Μάλαγα
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Πάσος Φερέιρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: GP ΗΠΑ
Κατατακτήριες δοκιμές

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μέμφις Γκρίζλις – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

04:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: GP Αυστραλίας
Αγώνας

285 views
Top