Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή, 18/2)

Δείτε το σημερινό (18/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

 

13:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Δίαθλο
15 χλμ μαζικής εκκίνησης ανδρών

13:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Σουηδία
SS19 Torsby Power Stage

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοθιεδάδ – Λεβάντε
La Liga

13:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τορίνο – Γιουβέντους
Serie A

14:00
Novasports 4HD
Νόριτς – Ίπσουιτς
Championship

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

14:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
500μ γυναικών – Τελικός

14:10
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Σουηδία – Φινλανδία (άνδρες)

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga 2

14:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Μπόμπσλεϊ
Διθέσιο ανδρών

15:00
ΕΡΤ3
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός
Football League

15:00
Novasports 2HD
Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

15:30
Novasports 5HD
Φέγενορντ – Χεράκλες
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Σπαλ
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπολόνια – Σασουόλο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μίντεν – Χούτενμπεργκ
Bundesliga

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενεβέντο – Κροτόνε
Serie A

16:30
ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός
Volley League

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη
Bundesliga

16:30
Eurosport 2
Γύρος της Ανδαλουσίας
Ισπανία

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament, τελικός

17:15
Novasports 3HD
Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
Super League Σουρωτή

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Ξάνθη
Super League Σουρωτή

17:45
Novasports 5HD
Τσβόλε – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00
Eurosport 2
Γύρος του Αλγκάρβε
Πορτογαλία

18:00
Novasports 4HD
Ροτσντέιλ – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Όπεν Αργεντινής, τελικός

19:00
Action 24
Άαλμποργκ – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Αταλάντα – Φιορεντίνα
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Κύπελλο Ιταλίας – Final Eight
Τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Copa del Rey
Τελικός

20:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Πόρτο – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00
FOX Sports
Seton Hall – DePaul
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Daytona 500

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Σαμπντόρια
Serie A

22:00
Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Μπορντό
Ligue 1

01:00
FOX Sports
Blue Jackets – Penguins
NHL

02:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Κέρλινγκ
Γυναίκες

02:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Γυναίκες – Προκριματικά

03:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομος χορός

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
NBA All-Star Weekend
All-Star Game

03:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Halfpipe γυναικών – Προκριματικά

04:20
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ
Γυναίκες – Προκριματικά

05:30
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Σύντομος χορός

06:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Γυναίκες – Ημιτελικά

592 views
Top