Europa League: Κρίσιμες αναμετρήσεις, όλο το πρόγραμμα -Οι μεταδόσεις στην TV

Κρίσιμες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα αγώνων στο Europa League.

Ξεχωρίζουν τα Λεβερκούζεν-Ζυρίχη, Σέλτικ-Λειψία, Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ, Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Σπαρτάκ Μόσχας-Ρέιντζερς, Λάτσιο-Μαρσέιγ, Γκενκ-Μπεσίκτας, Κράσνονταρ-Σταντάρ Λιέγης και Ντιναμό Κιέβου-Ρεν.

Το πρόγραμμα

1ος Όμιλος
Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας 22:00
Λεβερκούζεν-Ζυρίχη 22:00
Βαθμολογία: Ζυρίχη 9, Λεβερκούζεν 6, ΑΕΚ Λάρνακας 1, Λουντογκόρετς 1.

2ος Όμιλος
Σέλτικ-Λειψία 22:00
Ρόζενμποργκ-Σάλτσμπουργκ 22:00
Βαθμολογία: Σάλτσμπουργκ 9, Λειψία 6, Σέλτικ 3, Ρόζενμποργκ 0.

3ος Όμιλος
Σλάβια Πράγας-Κοπεγχάγη 22:00
Μπορντό-Ζενίτ 22:00
Βαθμολογία: Ζενίτ 7, Σλάβια 6, Κοπεγχάγη 4, Μπορντό 0.

4ος Όμιλος
Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ 17:50
Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Σπάρτακ Τρνάβα 22:00
Βαθμολογία: Ντιναμό Ζάγκρεμπ 9, Φενέρμπαχτσε 4, Σπάρτακ Τρνάβα 3, Άντερλεχτ 1.

5ος Όμιλος
Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 22:00
Βόρσκλα-Καραμπάγκ 22:00
Βαθμολογία: Άρσεναλ 9, Σπόρτινγκ 6, Βόρσκλα 3, Καραμπάγκ.

6ος Όμιλος
Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 22:00
Μπέτις-Μίλαν 22:00
Βαθμολογία: Μπέτις 7, Μίλαν 6, Ολυμπιακός 4, Ντουντελάνζ 0.

7ος Όμιλος
Ραπίντ Βιέννης-Βιγιαρεάλ 19:55
Σπαρτάκ Μόσχας-Ρέιντζερς 19:55
Βαθμολογία: Ρέιντζερς 5, Βιγιαρεάλ 5, Ραπίντ Βιέννης 3, Σπαρτάκ Μόσχας 2.

8ος όμιλος
Λάτσιο-Μαρσέιγ 19:55
Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19:55
Βαθμολογία: Άιντραχτ 9, Λάτσιο 6, Απόλλων Λεμεσού 1, Μαρσέιγ 1.

9ος όμιλος
Γκενκ-Μπεσίκτας 19:55
Μάλμε-Σάρπσμποργκ 19:55
Βαθμολογία: Γκενκ 6, Μάλμε 4, Σάρπσμποργκ 4, Μπεσίκτας 3.

10ος όμιλος
Ακίσαρσπορ-Σεβίλλη 19:55
Κράσνονταρ-Σταντάρ Λιέγης 19:55
Βαθμολογία: Κράσνονταρ 6, Σταντάρ Λιέγης 6, Σεβίλλη 6, Ακίσαρσπορ 0.

11ος όμιλος
Αστάνα-Γιάμπλονετς 17:50
Ντιναμό Κιέβου-Ρεν 19:55
Βαθμολογία: Αστάνα 5, Ντιναμό Κιέβου 5, Ρεν 3, Γιάμπλονετς 2.

12ος όμιλος
Βίντι-ΠΑΟΚ 19:55
ΜΠΑΤΕ-Τσέλσι 19:55
Βαθμολογία: Τσέλσι 9, ΜΠΑΤΕ 3, ΠΑΟΚ 3, Βίντι 3.

Οι μεταδόσεις στην TV

17:50
COSMOTE SPORT 9 HD
Αστάνα-Γιάμπλονετς

17:50
COSMOTE SPORT 3 HD
Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ

19:55
COSMOTE SPORT 9 HD
Ακχίσαρσπορ-Σεβίλη

19:55
COSMOTE SPORT 8 HD
Γκενκ-Μπεσίκτας

19:55
COSMOTE SPORT 7 HD
Λάτσιο-Μαρσέιγ

19:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

19:55
COSMOTE SPORT 4 HD
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι

19:55
COSMOTE SPORT 2 HD
Βίντι-ΠΑΟΚ

22:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Σέλτικ-Λειψία

22:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν-Ζυρίχη

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας

22:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις-Μίλαν

22:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ


48 views
Top