Νίκος Κοζομπόλης

Νίκος Κοζομπόλης

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Α' τοπική (27η αγωνιστική)


Τέλλος Άγρας - Ανδρούσα 3-0 τελ.
Μιλτιάδης - Εθνικός Μελιγαλά 1-4 τελ. (44' Παυλόγιαννης / 4', 14' Μουρούσιας, 35' Λάγιος, 90+1' Μακρής)
Πανθουριακός - Σπερχογεία 6-0 (5' Μουλιάτος, 42', 73' Χελάς, 75' Μουστάκας)
Αναγέννηση - Φαραί 2-4 τελ.

Β' τοπική - 1ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

ΑΕΚ - Μεσσηνιακός 0-4 τελ. (2 Καραγιαννίδης, Γιαννακόπουλος, Μπραχίμι)
Αστέρας Βαλύρας - Πανευαϊκός 2-1 τελ. (27' Μπουρίκας, 76' πεν. Γουδέλης / 85' Σωτηρόπουλος)
Ηρακλής Κυπαρισσίας - Αστέρας Αρφαρών 5-2 τελ. (11', 42' Παπαγιάννης, 17' Μανδραπήλιας, 81', 90+1' Σιγέρης)
Νέος Άρις - Διαγόρας Κοπανακίου 1-2 τελ. (76' Τσιριγώτης / 65' Μποντιώτης, 89' Τριαντόπουλος)

Β' τοπική - 2ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Δόξα - Νέδουσα 4-0 τελ. (3' Κυριαζόπουλος, 5', 11' Παπανικολόπουλος, 9' Δρακουλάκος)
Δαναός - ΠΑΟ Καλλιθέας 3-4 τελ. (78', 84', 89' Κουτσουρόπουλος / 33', 47', 75', 88' Σούλα)

Την κορυφή του πίνακα των σκόρερ με 21 γκολ συνεχίζουν να μοιράζονται ο Βασίλης Τσιλίκος και Νίκος Μουλιάτος του Αστέρα Αρφαρών, μετά την ολοκλήρωση της 25ης αγωνιστικής.

Στην 2η θέση με 17 τέρματα συναντάμε τον Ντίνο Βασιλόπουλο του Ηρακλή Κυπαρισσίας, ενώ στην 3η θέση ακολουθεί ο Γιώργος Μητρόπουλος του ΠΑΟ Καλού Νερού με 13 γκολ.

Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ του 1ου Ομίλου της Β’ τοπικής:

21 ΓΚΟΛ
Βασίλης Τσιλίκος (Ατρόμητος Πλατύ)
Νίκος Μουλιάτος (Αστέρας Αρφαρών)

17 ΓΚΟΛ
Ντίνος Βασιλόπουλος (Ηρακλής Κυπαρισσίας)

13 ΓΚΟΛ
Γιώργος Μητρόπουλος (ΠΑΟ Καλού Νερού)

12 ΓΚΟΛ
Λυμπέρης Διονυσόπουλος (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Μάνθος Στυλιανόπουλος (ΑΕΚ Καλαμάτας)

11 ΓΚΟΛ
Θανάσης Γκότσης (Διαγόρας Κοπανακίου)
Πέτρος Στριλιγκάς (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Παναγιώτης Μπάκας (Νέος Άρις)

10 ΓΚΟΛ
Αντώνης Κορακοβούνης (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Γιώργος Λυμπερόπουλος (Ατρόμητος Πλατύ)

9 ΓΚΟΛ
Ετεοκλής Δεμπεγιώτης (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Κώστας Σακκάς (Αστέρας Αρφαρών)

8 γκολ
Γιώργος Γεωργακόπουλος (Διαγόρας Κοπανακίου)
Διονύσης Χανδρινός, Γιώργος Ζέππος, Βαγγέλης Βασίλοβιτς (Κεραυνός Καλαμάτας)
Δημήτρης Ηρακλής (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Θοδωρής Σούσα (ΑΕΚ Καλαμάτας)

7 ΓΚΟΛ
Ηλίας Κυριακούλης (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Γρηγόρης Ζάγουρας, Κώστας Μανδραπήλιας, Νίκος Κόλλιας, Κώστας Δεσποτόπουλος (Ηρακλής Κυπαρισσίας)
Παναγιώτης Γιαννακόπουλος (Μεσσηνιακός ΓΣ)
Στάθης Ταπεινός (ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας)

6 ΓΚΟΛ
Μίλτος Μοσχίδης (Διαγόρας Κοπανακίου)
Ερρίκος Μπραχίμι, Αλέξανδρος Καραγιαννίδης (Μεσσηνιακός ΓΣ)
Θανάσης Μαρκόπουλος (Νέος Άρις)
Μάριο Χόλμπαν (ΑΟ Πανευαϊκός)

5 ΓΚΟΛ
Μιχάλης Σιγέρης (Ηρακλής Κυπαρισσίας)
Γιώργος Σπυρόπουλος (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Κώστας Παπαλάμπρος (ΑΕΚ Καλαμάτας)
Γιάννης Κουρκουτάς (ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας)

4 ΓΚΟΛ

Προκόπης Παναγούλιας, Παναγιώτης Ανδρεόπουλος (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Ηλίας Μποντιώτης (Διαγόρας Κοπανακίου)
Παναγιώτης Τριαντόπουλος (2 Διαγόρας Κοπανακίου / 2 Παπαφλέσσας Άμφειας)
Γιώργος Λινάς, Σταύρος Χαρίτος (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Αργύρης Δικαίος, Δημήτρης Σταυρόπουλος, Γιάννης Δημητρακάκος (AEK Καλαμάτας)
Θοδωρής Γαλακούτης (Μεσσηνιακός ΓΣ)
Γιώργος Γιαννακούντζος, Παναγιώτης Καπόγλης (Αστέρας Αρφαρών)
Τάσος Νίκας, Γιώργος Θεοδωρακόπουλος, Δημήτρης Στρατής (Αστέρας Βαλύρας)
Βασίλης Πετρόπουλος (Πανευαϊκός)

3 ΓΚΟΛ
Μπάμπης Μακροκάνης (Ηρακλής Κυπαρισσίας)
Γιώργος Νικολλί, Αποστόλης Παπαδόπουλος (Διαγόρας Κοπανακίου)
Ηλίας Μπεσής (Κεραυνός Καλαμάτας)
Γιώργος Κουμούτσος (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Στάθης Αρβανίτης (Μεσσηνιακός ΓΣ)
Κώστας Φέστας (Αστέρας Αρφαρών)
Στάθης Σπηλιώτης, Γιώργος Κυριόπουλος (Νέος Άρις)
Βαγγέλης Παπαχρόνης (ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας)
Σαϊμίρ Τσολχάι (ΑΟ Πανευαϊκός)

2 ΓΚΟΛ
Θοδωρής Γεωργαλής (Ηρακλής Κυπαρισσίας)
Τάσος Γιαννακόπουλος, Δημήτρης Καμπούκος, Μιχάλης Κοσμάς, Αντώνης Σβερκούνος (Διαγόρας Κοπανακίου)
Πέτρος Νίκας, Γρηγόρης Γιαννούκος, Γιώργος Μανούσος (Ατρόμητος Πλατύ)
Γρηγόρης Τσιλίκος (1 Ατρόμητος Πλατύ / 1 Αστέρας Αρφαρών)
Φώτης Τσορώνης, Τάσος Σκόκος, Γιώργος Κοντούλης, Γιώργος Βρεττέας (Κεραυνός Καλαμάτας)
Νίκος Κανελλόπουλος (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Στάθης Κουτουμάνος, Κώστας Δελφάκης, Παναγιώτης Λαδάς (ΑΕΚ Καλαμάτας)
Παναγιώτης Χαραλαμπόπουλος, Γιώργος Γιαννακόπουλος (Αστέρας Αρφαρών)
Μπάμπης Κυριακούλης, Ιούλιος Σκαλιώτης, Παναγιώτης Καραβατάς (Νέος Άρις)
Παναγιώτης Καναλουπίτης (Αστέρας Βαλύρας)
Κυριάκος Κουνής (1 Αστέρας Βαλύρας / 1 ΑΕΚ Καλαμάτας)
Νίκος Γεωργακόπουλος, Βασίλης Σωτηρόπουλος, Τοντόρ Βασίλεφ (ΑΟ Πανευαϊκός)

1 ΓΚΟΛ
Φλορίν Όπρις, Θανάσης Γρηγορίου, Πανάγος Λαμπρόπουλος, Αντώνης Μαρίνης, Θανάσης Βλάμης, Κανέλλος Λαμπρόπουλος, Γιάννης Κορμπής, Γιώργος Βλάμης, Παναγιώτης Κώτσος (ΠΑΟ Καλού Νερού)
Παναγιώτης Γιαννόπουλος, Δημήτρης Παπαγιάννης (Ηρακλής Κυπαρισσίας)
Γιώργος Γιαννακόπουλος, Γιώργος Τρουπάκης, Κώστας Θεοχαράκης, Στέλιος Λαλιωτίτης (Διαγόρας Κοπανακίου)
Νίκος Βαλσαμάκης, Γιώργος Θωμόπουλος, Δημήτρης Γιακουμής, Παναγιώτης Γαλέας, Δημήτρης Αθανασόπουλος, Μιχάλης Στέργιος, Μπάμπης Ταχταμπάς (Ατρόμητος Πλατύ)
Σαμπιόν Χατζίου, Άγγελος Γεωργακόπουλος, Γιώργος Δεικτάκης (Κεραυνός Καλαμάτας)
Κώστας Κουτραφούρης, Αλέξανδρος Ζεμπίλλας, Παναγιώτης Σακκάς, Μπάμπης Κορομηλάς, Άγγελος Σμυρλής (Παπαφλέσσας Άμφειας)
Βασίλης Δημητρίου (ΑΕΚ Καλαμάτας)
Βασίλης Αλοίμονος, Σωτήρης Κριτσωτάκης, Χρήστος Πετρόγιαννης, Φώτης Κουλουράς, Δημήτρης Γιαννακόπουλος, Παναγιώτης Χαρίτος (Μεσσηνιακός ΓΣ)
Πέτρος Χαραλαμπόπουλος, Παναγιώτης Μπούρης (Αστέρας Αρφαρών)
Κώστας Ράντζος, Κώστας Φλέσσας, Δημήτρης Τσιριγώτης, Δημήτρης Βουρλάκος (Νέος Άρις)
Παναγιώτης Οικονόμου, Γιάννης Ανδριανόπουλος, Χρήστος Κουμουράς (Αστέρας Βαλύρας)
Νίκος Βασιλόπουλος, Παναγιώτης Ρέμπελος, Χάρης Τσιακήρ-Ογλού, Παναγιώτης Δημητρίου, Βασίλης Λυμπερόπουλος (ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας)
Ευθύμης Πανταζής (ΑΟ Πανευαϊκός)

3 ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Παναγιώτης Μπούρης (Αστέρας Αρφαρών)

2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Διονύσης Μαλαπάνης (Παπαφλέσσας Άμφειας)

1 ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Μίλτος Μοσχίδης (Διαγόρας Κοπανακίου)
Παναγιώτης Λυκούσης, Γιώργος Βρεττέας, Φώτης Τσορώνης (Κεραυνός Καλαμάτας)
Φώτης Πολυχρονόπουλος (ΑΕΚ Καλαμάτας)
Παναγιώτης Καναλουπίτης (Αστέρας Βαλύρας)
Γιώργος Γιαννακούντζος (Αστέρας Αρφαρών)
Παναγιώτης Μήτρου (ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας)

Μεσσηνιακή τριάδα ορίστηκε να διευθύνει την εξ αναβολής αναμέτρηση της Δόξας Πηγαδακίων και των Λύκων Αιγιαλείας, για την 9η αγωνιστική του 5ου Ομίλου της Γ' Εθνικής Γυναικών.

Διαιτητής του αγώνα, που θα διεξαχθεί την προσεχή Κυριακή (29/04, 12:00) στο Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου, θα είναι ο Γιάννης Κουτσαναστάσης, με βοηθούς τις Αναστασία Τσουκάλη και Αθανασία Παπαϊωάννου.

Ο Γιώργος Μπλάνας ορίστηκε να διευθύνει την κρίσιμη αναμέτρηση του Ολυμπιακού με το Ασπρόχωμα στο «Γ. Λουκαρέας» (29/04, 17:00) για την 27η αγωνιστική της Α’ τοπικής, η έκβαση της οποίας θα κρίνει πολλά στην υπόθεση παραμονής.

Ο Μάριος Καρβούνης θα “σφυρίξει” τον αγώνα του πρωτοπόρου Παμίσου με τον Απόλλωνα στην Μεσσήνη, ενώ ο Γιώργος Νιάρχος θα βρεθεί στο «Π. Γεωργανάς» για το γειτονικό ντέρμπι μεταξύ του Πανθουριακού και της Σπερχογείας.

Α’ τοπική (27η αγωνιστική)

Τέλλος Άγρας - Ανδρούσα
γηπ. Γαργαλιάνων Σάββατο 28/04/18 17:00
Ι. Κουτσαναστάσης, Ι. Γιαννέτσος, Χ. Τσοπανάκης

Μιλτιάδης - Εθνικός Μελιγαλά
γηπ. Πύργου Τριφυλίας Σάββατο 28/04/18 17:00
Α. Καυκάς, Η. Τσουλάκος, Ε. Τζεμαλάι

Πανθουριακός - Σπερχογεία
γηπ. «Πέτρος Γεωργανάς» Σάββατο 28/04/18 17:00
Γ. Νιάρχος, Δ. Σταύρου, Ε. Παναγιωτόπουλος

Αναγέννηση Παραλίας - Φαραί
γηπ. Ασπροχώματος Σάββατο 28/04/18 17:00
Η. Ρέκκας, Α. Τσουκάλη, Θ. Τζιαμουράνης

Εράνη - Ομόνοια
γηπ. Φιλιατρών Κυριακή 29/04/18 17:00
Ε. Ζαρακοβίτης, Κ. Αντωνόπουλος, Κ. Βοσνάκης

Πάμισος - Απόλλωνας
γηπ. Μεσσήνης Κυριακή 29/04/18 17:00
Μ. Καρβούνης, Η. Ρηγόπουλος, Γ. Βανικιώτης

Ολυμπιακός - Ασπρόχωμα
γηπ. «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 29/04/18 17:00
Γ. Μπλάνας, Ν. Τσίρμπας, Φ. Κασκάνης

Διαβολίτσι - Κυπαρισσία
Γηπ. Διαβολιτσίου Κυριακή 29/04/18 17:00
Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Χ. Γεωργαντάς, Γ. Γαλακούτης

Β’ τοπική - 1ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

ΑΕΚ - Μεσσηνιακός
γηπ. «Γεώργιος Λουκαρέας» Σάββατο 28/04/18 17:00
Κ. Βοσνάκης, Σ. Παλλαδινός, Α. Παπαϊωάννου

Αστέρας Βαλύρας - Πανευαϊκός
γηπ. Βαλύρας Σάββατο 28/04/18 17:00
Φ. Κασκάνης, Β. Ντοχάς, Σ. Σγουμπόπουλος

Ηρακλής Κυπαρισσίας - Αστέρας Αρφαρών
γηπ. Κυπαρισσίας Σάββατο 28/04/18 17:00
Χ. Γεωργαντάς, Χ. Σαπουτζής, Γ. Σκαρπέτης

Νέος Άρις - Διαγόρας Κοπανακίου
γηπ. Άριος Σάββατο 28/04/18 17:00
Π. Κομπιλίρης, Η. Μπουρίκας, Β. Σβαρνιάς

Παπαφλέσσας Άμφειας - ΠΑΟ Καλού Νερού
γηπ. «Πέτρος Γεωργανάς» Κυριακή 29/04/18 17:00
Β. Βρυώνης, Π. Βασιλοπούλου, Μ. Αγγελή

Ατρόμητος Πλατύ - Κεραυνός
γηπ. Αρφαρών Κυριακή 29/04/18 17:00
Η. Τσουλάκος, Κ. Καρύδας, Κ. Ηλιοπούλου

Β’ τοπική - 2ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Δόξα - Νέδουσα Αλαγονίας
γηπ. «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 28/04/18 17:00
Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Ν. Τσίρμπας, Γ. Ρουμελιώτης

Δαναός - ΠΑΟ Καλλιθέας
γηπ. Κορδία Σάββατο 28/04/18 17:00
Δ. Πλακογιάννης, Ε. Μπασιλάρης, Ν. Γάκης

Παναθηναϊκός - Πράσινα Πουλιά
«Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 29/04/18 11:00
Δ. Ταβουλαρέας, Σ. Μαλαπάνη, Α. Καμάι

Λογγά - Θύελλα Χαρακοπιού
γηπ. Λογγάς Κυριακή 29/04/18 17:00
Δ. Πλακογιάννης, Α. Μιχαλόπουλος, Γ. Μιχαλόπουλος

ΑΣ Φυτειάς - Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
γηπ. «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 29/04/18 17:00
Δ. Σταυρόπουλος, Π. Νικολόπουλος, Γ. Τσαβδαρίδης

Στενωσιά - Πανιώνιος 0-3 α.α.

Ρεπό: Πατίστα

Προπαιδικό πρωτάθλημα - 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Αίαντας - Πράσινα Πουλιά
γηπ. «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 28/04/18 10:00
Γ. Νιάρχος

Δόξα - Απόλλωνας Καλ.
γηπ. «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 28/04/18 12:00
Π. Βασιλοπούλου

Προπαιδικό πρωτάθλημα - 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

ΑΠΣ Άρις - Ολυμπιακός Καλ.
γηπ. Κορδία Σάββατο 28/04/18 10:00
Η. Ρηγόπουλος

Πάμισος - Πανθουριακός
γηπ. Μεσσήνης Σάββατο 28/04/18 11:00
Ι. Γιαννέτσος

Ηρακλής - Δαναός
γηπ. «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 29/04/18 10:00
Γ. Γαλακούτης

Προπαιδικό πρωτάθλημα - 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Ομόνοια - Αστέρας Αρφαρών
γηπ. «Γεώργιος Λουκαρέας» Σάββατο 28/04/18 10:00
Π. Κομπιλίρης

Αναγέννηση - Ασπρόχωμα
γηπ. «Γεώργιος Λουκαρέας» Σάββατο 28/04/18 12:00
Κ. Βοσνάκης

Προπαιδικό πρωτάθλημα - 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Τσικλητήρας - Εράνη
γηπ. Πύλου Σάββατο 28/04/18 10:00
Ε. Τζεμαλάι

Μεθώνη - Παπαφλέσσας Χώρας
γηπ. Μεθώνης Σάββατο 28/04/18 10:00
Α. Μιχαλόπουλος

Μιλτιάδης - Τέλλος Άγρας
γηπ. Πύργου Τριφυλίας Σάββατο 28/04/18 10:00
Α. Καυκάς

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα της Α1 τοπικής με τους Τάσο Βεσέλη και Κώστα Μουτζούρη να κατακτούν την πρώτη θέση του πίνακα των σκόρερ με 19 γκολ.

Ο επιθετικός του Ακρίτα πέτυχε το “χρυσό” γκολ της ομάδας στην εκτός έδρας νίκη επί του ΑΟ Μεθώνης, που σήμανε και την παραμονή της στην κατηγορία και έπιασε στην κορυφή τον Τάσο Βεσέλη του Δωριέα Δωρίου, ο οποίος δεν αγωνίστηκε απέναντι στον Ηρακλή, λόγω στρατού.

Στην δεύτερη θέση βρέθηκε ο Θανάσης Κοντός του Χανδριναϊκού, που σημείωσε 15 γκολ, ενώ την τρίτη θέση με 13 τέρματα κατέλαβε ο Κυριάκος Πουλάκος της πρωταθλήτριας ΑΕ Μάνης.

Ακολούθησαν ο Κωστής Ιωάννου του Ολυμπιακού Ανάληψης και ο Ηλίας Ζοτάι του Απόλλωνα Πεταλιδίου με 12 γκολ, 11 είχε ο Αρμελίντο Γκιάτα του Δωριέα Δωρίου και από 10 ο Ορέστης Σαχινάι του Χανδριναϊκού, ο Γιάννης Τοντέρικα του ΑΟ Φυτειάς και ο Δημήτρης Μπάρκας του Παπαφλέσσα Χώρας.

Συνολικά δηλαδή 10 παίκτες πέτυχαν διψήφιο αριθμό τερμάτων.

Αναλυτικά ο τελικός πίνακας των σκόρερ μετά από 26 αγωνιστικές έχει ως εξής:

19 ΓΚΟΛ
Τάσος Βεσέλης (Δωριέας Δωρίου)
Κώστας Μουτζούρης (Ακρίτας Κορώνης)

15 ΓΚΟΛ
Θανάσης Κοντός (Χανδριναϊκός ΠΣ)

13 ΓΚΟΛ
Κυριάκος Πουλάκος (ΑΕ Μάνης)

12 ΓΚΟΛ
Κωστής Ιωάννου (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Ηλίας Ζοτάι (Απόλλωνας Πεταλιδίου)

11 ΓΚΟΛ
Αρμελίντο Γκιάτα (Δωριέας Δωρίου)

10 ΓΚΟΛ
Ορέστης Σαχινάι (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Γιάννης Τοντέρικα (ΑΟ Φυτειάς)
Δημήτρης Μπάρκας (Παπαφλέσσας Χώρας)

9 ΓΚΟΛ
Γιάννης Κατσαρός (Ηρακλής Καλαμάτας)
Κώστας Δημόπουλος (Παπαφλέσσας Χώρας)

8 ΓΚΟΛ
Μιχάλης Γιαννόπουλος, Νίκος Ξεροβάσιλας (ΑΕ Μάνης)
Κώστας Κορμπής (ΑΕ Αβίας)
Μάριος Φούκης (ΑΟ Φυτειάς)
Γιάννης Σταθόπουλος (Αστέρας Μικρομάνης)

7 ΓΚΟΛ
Παναγιώτης Καρδάσης (ΑΕ Αβίας)
Θοδωρής Αβιζιώτης (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Ηλίας Βαΐτσης (Ηρακλής Καλαμάτας)
Νίκος Καραμπάτσος (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Βασίλης Γιάνναρης (ΑΟ Μεθώνης)

6 ΓΚΟΛ
Γιώργος Χατζηπαναγιώτης (ΑΕ Μάνης)
Θανάσης Γεωργαντάς,  Δημήτρης Πολυμενέας (ΑΕ Αβίας)
Άγγελος Σαμπάνι (ΑΟ Μεθώνης)

5 ΓΚΟΛ
Δημήτρης Κορμπής (ΑΕ Αβίας)
Άγγελος Θεοδωρακόπουλος, Παναγιώτης Δωδεκάτος (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Παναγιώτης Σπαντιδέας (Ηρακλής Καλαμάτας)
Παναγιώτης Καλδής (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Άγγελος Τσέρτος, Θανάσης Κωστέας (ΑΟ Φυτειάς)
Δημήτρης Κουτσουμπός, Μάρκος Τσάνι (Ακρίτας Κορώνης)
Νέστορας Μπάκας (Αίαντας Καλαμάτας)
Στέλιος Σωτηρόπουλος (ΑΕ Γαργαλιάνων)

4 ΓΚΟΛ
Στέλιος Σπανός (ΑΕ Μάνης)
Μάρκος Φίλαϊ (Ηρακλής Καλαμάτας)
Αλέξανδρος Κόμαν (Δωριέας Δωρίου)
Αρντίτ Γκεβόρι (Παπαφλέσσας Χώρας)
Γιάννης Ξαρχάκος, Γιάννης Κωτσάκης (Απόλλωνας Πεταλιδίου)
Παναγιώτης Μασουρίδης (Αίαντας Καλαμάτας)
Νίκος Κόλλιας (ΑΕ Γαργαλιάνων)
Ανέστης Μπαράι (Αστέρας Μικρομάνης)

3 ΓΚΟΛ
Σπύρος Μανωλέας, Θοδωρής Δασκαλάκης (ΑΕ Μάνης)
Θανάσης Ψαρρέας (ΑΕ Αβίας)
Νίκος Ζερβάκος (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Σπύρος Μάρης (Ηρακλής Καλαμάτας)
Δημήτρης Μπουντάς, Γιώργος Καρούμπας (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Χρήστος Πολίτης (Δωριέας Δωρίου)
Γιώργος Σκουφάκης, Τάσος Τσόπελας (Παπαφλέσσας Χώρας)
Τάσος Μάραντος (Ακρίτας Κορώνης)
Βαγγέλης Κολοκάθης (Αίαντας Καλαμάτας)
Πέτρος Μπολούν (ΑΕ Γαργαλιάνων)

2 ΓΚΟΛ

Ερτουγκέλ Φετάχου, Άρης Ηλιόπουλος, Χρήστος Μέτσο (ΑΕ Μάνης)
Νίκος Γεωργίκος, Δημήτρης Αποστολίδης, Άγγελος Γιαννέας, Γιώργος Καρδάσης (ΑΕ Αβίας)
Κώστας Παναγιωτόπουλος, Βασίλης Δουρούμης, Δημήτρης Μουτσούλας (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Βασίλης Κωνσταντόπουλος, Γιώργος Μπακλαβάς (Ηρακλής Καλαμάτας)
Χρήστος Ράτσεβ, Κώστας Καρλής, Νίκος Μεμουσάι (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Βασίλης Μπόρα (Δωριέας Δωρίου)
Αντώνης Κωνσταντόπουλος, Παναγιώτης Παπαδέας (ΑΟ Φυτειάς)
Γιάννης Σταμάτης, Γιάννης Κουτσουμπός, Χρήστος Μαθιόπουλος (Ακρίτας Κορώνης)
Νώντας Καγιάς (Παπαφλέσσας Χώρας)
Παναγιώτης Τρυφωνόπουλος, Γιάννης Τσατάς (ΑΟ Μεθώνης)
Κώστας Καρδάσης, Γιώργος Κορμπής (Απόλλωνας Πεταλιδίου)
Γιώργος Κωστέας, Σταύρος Διονυσόπουλος, Παναγιώτης Πουλουπάτης (Αίαντας Καλαμάτας)
Νίκος Νικολόπουλος (ΑΕ Γαργαλιάνων)
Γιάννης Π. Κοτσιλιέρης, Παναγιώτης Μπούρας-Σουλιμάς, Κώστας Καπόγλης (Αστέρας Μικρομάνης)

1 ΓΚΟΛ
Παναγιώτης Πουλάκος, Σπύρος Πιχιγιόνι (ΑΕ Μάνης)
Σπύρος Γεωργουλέας (ΑΕ Αβίας)
Άγγελος Ανδρεάδης, Δημήτρης Ανδρεάδης (Ολυμπιακός Ανάληψης)
Παναγιώτης Μουρούφας, Γιώργος Γεωργακόπουλος (Ηρακλής Καλαμάτας)
Γιάννης Κατσιγιάννης, Φώτης Κοντός (Χανδριναϊκός ΠΣ)
Σωτήρης Γκρίτζαλης, Μπογντάν Γκογκοάσα, Ηλίας Φλέσσας, Μουράτ Μέμα, Μπάμπης Κοντοθανάσης (Δωριέας Δωρίου)
Αλέξης Ζωγόπουλος, Βαγγέλης Καπακλής (ΑΟ Φυτειάς)
Γιώργος Μπόκολος, Άρης Κρητικάκης, Θοδωρής Φωτεινάκης (Ακρίτας Κορώνης)
Κώστας Κυριακόπουλος, Γρηγόρης Παπαγεωργίου, Τάσος Γρηγορόπουλος, Γιώργος Καγιάς (Παπαφλέσσας Χώρας)
Δημήτρης Μπιλάλι, Σταύρος Σωτηρόπουλος, Νίκος Μπάμπαλης, Γιώργος Καλδής, Νίκος Βασιλόπουλος, Πέτρος Μπούρδος (ΑΟ Μεθώνης)
Γουΐλι Αντωνίου, Μιχάλης Θεριός, Ιορδάνης Κοστόφ, Γιώργος Παναγόπουλος, Αποστόλης Χούτος, Γιώργος Κορμπής (Απόλλωνας Πεταλιδίου)
Δημοσθένης Καρύδης, Γιώργος Μιχαλόπουλος, Γρηγόρης Πανταζής, Παναγιώτης Αντωνόπουλος, Γιάννης Στραβάκος, Γιάννης Κανιώρος, Μπάμπης Κουλουμπός, Κώστας Παπαθεοδωρίδης (Αίαντας Καλαμάτας)
Γιώργος Παπανδρεόπουλος, Γρηγόρης Αναστασόπουλος, Θανάσης Χρόνης, Πάνος Καγιανάς, Μιχάλης Πλάγος, Βαγγέλης Καλογερόπουλος, Δημήτρης Σώκαλης, Νίκος Μπακάκης (ΑΕ Γαργαλιάνων)
Παναγιώτης Μπρέγκου, Θανάσης Καρδάσης, Κώστας Χασάπης, Γιώργος Σκαρπαλέζος (Αστέρας Μικρομάνης)

2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Γιάννης Κατσιγιάννης (Χανδριναϊκός ΠΣ)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Δημήτρης Πολυμενέας (ΑΕ Αβίας)
Γιώργος Καγιάς, Κώστας Κυριακόπουλος (Παπαφλέσσας Χώρας)
Παναγιώτης Πετράκος (Δωριέας Δωρίου)
Διαμαντής Μάρκου (ΑΟ Φυτειάς)
Δημήτρης Κουτσουμπός (Ακρίτας Κορώνης)
Βαγγέλης Πανταζής (ΑΕ Γαργαλιάνων)
Παναγιώτης Μπούρας-Σουλιμάς, Θανάσης Καρδάσης, Γιώργος Μαυροειδής (Αστέρας Μικρομάνης)

Χωρίς ανακατατάξεις στην κορυφή της λίστας των σκόρερ συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α’ τοπικής.

Βαγγέλης Λαθύρης και Γιώργος Μιουλιάτος δεν βρήκαν δίχτυα, μένοντας έτσι στα 20 γκολ, ενώ δεν σκόραρε επίσης και ο Θανάσης Μπίσσα που ακολουθεί με 17.

Από ’κει πέρα, τα 16 γκολ έφτασε ο Φώτης Γεωργιόπουλος με το χατ-τρικ που πέτυχε απέναντι στην Ομόνοια, ενώ ο Βαγγέλης Αλεξόπουλος πέτυχε δύο τέρματα σε βάρος του ουραγού Μιλτιάδη και έφτασε τα 15 συνολικά.

Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ της Α’ τοπικής:

20 ΓΚΟΛ
Βαγγέλης Λαθύρης (Πάμισος Μεσσήνης)
Γιώργος Μουλιάτος (Πανθουριακός)

17 ΓΚΟΛ
Θανάσης Μπίσσα (Πάμισος Μεσσήνης)

16 ΓΚΟΛ
Φώτης Γεωργιόπουλος (Ανδρούσα)

15 ΓΚΟΛ
Βαγγέλης Αλεξόπουλος (Απόλλωνας Καλαμάτας)

14 ΓΚΟΛ
Γιάννης Χελάς (Πανθουριακός)

13 ΓΚΟΛ
Λευτέρης Βατσής (Κυπαρισσία)
Κώστας Βλαχόπουλος (Εράνη Φιλιατρών)

11 ΓΚΟΛ
Μάριος Μπιτσάνης (Πανθουριακός)
Έλβις Γκελγκέρια (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Αυγερινός Δημητρακόπουλος (Εράνη Φιλιατρών)
Φώτης Διακουμής (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Θανάσης Σταματελόπουλος (Φαραί)

10 ΓΚΟΛ
Βασίλης Μπεγέτης (Εράνη Φιλιατρών)

9 ΓΚΟΛ
Βαγγέλης Koυλόπουλος (Διαβολίτσι)
Γιάννης Καρύδης (Ομόνοια Καλαμάτας)

7 ΓΚΟΛ
Φάνης Κάνιστρας, Άγγελος Μπαστακός (Πάμισος Μεσσήνης)
Γιάννης Τζανετέας (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Αργύρης Κωστόπουλος (Ομόνοια Καλαμάτας)

6 ΓΚΟΛ
Παναγώτης Καραγιάννης (4 Πάμισος Μεσσήνης / 2 Εθνικός Μελιγαλά)
Μπάμπης Θεοδοσόπουλος (Ανδρούσα)
Κυριάκος Κωνσταντόπουλος, Ηλίας Κοσμάς (ΑΟ Κυπαρισσίας)
Δημήτρης Μανωλόπουλος, Αλκίνοος Μιχαλόπουλος (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Θανάσης Γεωργιόπουλος (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Ηλίας Μουρούσιας, Δημήτρης Χότζα (Εθνικός Μελιγαλά)
Στέλιος Διαμαντόπουλος (Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας)

5 ΓΚΟΛ

Σταύρος Τσουλάκος (Πάμισος Μεσσήνης)
Βασίλης Πανταζής, Χρήστος Βυζάς (Πανθουριακός)
Σωκράτης Τσουκαλάς, Γιάννης Βορίλας (Διαβολίτσι)
Ίλιε Μιτρόφ (Κυπαρισσία)
Γιάννης Γιακουμής (Σπερχογεία)
Άρης Ηλιόπουλος (Ασπρόχωμα)
Νίκος Αναγνωστόπουλος (Ολυμπιακός Καλαμάτας)
Μάριος Βουρνάς (2 Αναγέννηση Παραλίας / 3 Διαβολίτσι)

4 ΓΚΟΛ
Άρης Σταματελόπουλος, Ηλίας Ηλιόπουλος (Πάμισος Μεσσήνης)
Άρης Μουστάκας (Πανθουριακός)
Δημήτρης Τσέλα, Περικλής Χαρμπίλας (Ανδρούσα)
Νίκος Εμμανουήλ, Φώτης Μπαλόπουλος (Διαβολίτσι)
Βασίλης Κακαλής (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Θεολόγος Χατζηαράπης (Κυπαρισσία)
Παναγιώτης Σπυρόπουλος (2 Κυπαρισσία, 2 Εράνη Φιλιατρών)
Γιώργος Πέππας (Εράνη Φιλιατρών)
Μάριο Μπαρσελό (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Χρήστος Τρίψας (2 Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων / 2 Πανθουριακός)
Παναγιώτης Καρατζούλιας (Εθνικός Μελιγαλά)
Αντώνης Χριστόπουλος, Δημήτρης Μπάλας (Σπερχογεία)
Ρονάλντο Κανανάι (Ασπρόχωμα)
Δημήτρης Σκαφιδάς (Αναγέννηση Παραλίας)

3 ΓΚΟΛ
Γιάννης Μωράκης (Πάμισος Μεσσήνης)
Κώστας Αργυρόπουλος, Θανάσης Κλουβάτος, Δημήτρης Κουρούπης (Πανθουριακός)
Στέλιος Ηλιόπουλος (Διαβολίτσι)
Δημήτρης Πιτσιλής (2 Διαβολίτσι / 1 Φαραί)
Ανδρέας Χρονόπουλος, Κώστας Τσιμόπουλος, Διονύσης Θεοχαρόπουλος (Κυπαρισσία)
Ηλίας Κουντάνης, Δημήτρης Τσουλάκος, Γρηγόρης Πανταζής (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Αλέξανδρος Ερέκι (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Σταμάτης Φέστας, Νίκος Σπυρόπουλος, Πάντος Τζανετάκος (Ομόνοια Καλαμάτας)
Γιάννης Καραχάλιος (Σπερχογεία)
Φώτης Φωτιάδης (2 Σπερχογεία / 1 Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Δημήτρης Γυφτέας, Βαγγέλης Μπεκιάρης, Τζόης Λούτα (Ασπρόχωμα)
Χάρης Κολιός (Ολυμπιακός Καλαμάτας)

2 ΓΚΟΛ
Δημήτρης Φιλόπουλος, Γιώργος Βέλλης (Πάμισος Μεσσήνης)
Αντώνης Καλογερόπουλος, Νίκος Πατσιώτης, Σπύρος Δασκαλάκης (Ανδρούσα)
Γιάννης Ζάκκας, Παναγιώτης Τσώνης (Διαβολίτσι)
Δημήτρης Λαχανάς, Σίντι Ντιόπ (Κυπαρισσία)
Ορέστης Αντεμάι, Νίκος Βασιλόπουλος, Ηλίας Λαγωνικάκος, Σταύρος Διονυσόπουλος (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Βασίλης Παπαγεωργίου (Εράνη Φιλιατρών)
Δημήτρης Αλεξανδρόπουλος, Λυκούργος Ν. Ανδρώνης (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Χρήστος Διακουμάκος, Κώστας Κανελλόπουλος, Ηλίας Καπόγλης (Εθνικός Μελιγαλά)
Γιώργος Μπάλλας (Ομόνοια Καλαμάτας)
Δημήτρης Πανταζής, Ηλίας Δουρούμης, Σπύρος Σεριάτος (Φαραί)
Δημήτρης Μπαλαούρας, Ηρακλής Καραχάλιος, Δημήτρης Μπούνας (Σπερχογεία)
Κλέαρχος Αλεξανδρόπουλος (Ολυμπιακός Καλαμάτας)
Γιάννης Νικολακόπουλος (Αναγέννηση Παραλίας)
Γιώργος Παυλόγιαννης, Γιώργος Ταγκαλάκης (Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας)

1 ΓΚΟΛ
Στάθης Βλάχος, Σέρτζιο Καραπετιάν, Ρομέο Μπογκντάνι, Δήμος Δαραμάρας (Πάμισος Μεσσήνης)
Γιάννης Τρίψας, Νίκος Τριανταφυλλάκης (Πανθουριακός)
Χάρης Μουλαβασίλης, Φάνης Βλαχόπουλος, Αλέξανδρος Τσώνης, Παναγιώτης Βασιλογιαννακόπουλος, Βαγγέλης Βαβαρούτσος, Ηλίας Μαραγκούλιας (Ανδρούσα)
Περικλής Μπακόπουλος (Κυπαρισσία)
Νίκος Μπαζίγος, Παναγιώτης Καραβίτης, Νίκος Περιβολάρης, Νίκος Παλιατσέας, Γιάννης Στραβάκος (Απόλλωνας Καλαμάτας)
Διονύσης Μεϊντάνης, Αλέξανδρος Παπαδήμος, Μπάμπης Μπακούρος, Τάσος Μπουρδέκας, Ανδρέας Χρονόπουλος (Εράνη Φιλιατρών)
Δημήτρης Παπαθεοδώρου, Κώστας Γεωργόπουλος, Λυκούργος Χρ. Ανδρώνης, Γρηγόρης Αναστασόπουλος (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Διονύσης Σαραντόπουλος (Εθνικός Μελιγαλά)
Αρτέμης Παλιάς, Κώστας Κοστρίβας, Διονύσης Δημόπουλος, Βασίλης Τζίφας, Νίκος Δημητρίου, Μιχαήλ-Αλέξανδρος Στυλιανόπουλος, Βόλφι Τάφα (Ομόνοια Καλαμάτας)
Χρήστος Καλαντζής, Βαγγέλης Χελάς, Σταύρος Μπούνας, Δημήτρης Σκιάς, Στέλιος Κωνσταντόπουλος, Πέτρος Μανιατέας, Βασίλης Κουρέας, Διαμαντής Κωνσταντακόπουλος (Φαραί)
Μιχάλης Φιλίππου , Γιώργος Δωδεκάτος, Θεόφιλος Δημητρίου, Παναγιώτης Παπαγιαννόπουλος, Σταύρος Αγγελής, Δημήτρης Παπαδημητρίου (Σπερχογεία)
Παναγιώτης Παπανικολόπουλος (Ασπρόχωμα)
Γιάννης Μιχαλέας, Νίκος Χρονόπουλος, Μάριος Μπέρμπερης, Νικήτας Κουπούζος, Σταύρος Μαλαπάνης, Παναγιώτης Μπαζάνης, Νίκος Μάλαμας (Ολυμπιακός Καλαμάτας)
Παναγιώτης Πετράκος, Δημήτρης Σώκαλης, Βαγγέλης Ταμπάκης, Ηλίας Μπουζαλάς, Στάθης Τσουλάκος, Παναγιώτης Σταματόπουλος (Αναγέννηση Παραλίας)
Αυρηλιώνης, Τάσος Αλεξόπουλος (Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας)

ΑΥΤΟΓΚΟΛ

Φώτης Μπαλόπουλος (Διαβολίτσι)
Χάρης Μουλαβασίλης (Ανδρούσα)
Θανάσης Γεωργιόπουλος (Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων)
Δημήτρης Σκιάς (Φαραί)
Ανδρέας Σαρρής, Γιώργος Σακκάς (Ασπρόχωμα)
Δημήτρης Κουτίβας, Γιώργος Χάντζος (Αναγέννηση Παραλίας)
Γεωργακόπουλος, Κώστας Στασινόπουλος, Θοδωρής Δημητρακόπουλος (Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας)

ΔΕΙΤΕ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΤΑ ΤΡΙΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ




Σελίδα 4 από 618
Top