Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 18/11)

Δείτε το σημερινό (18/11) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

10:00
Eurosport 2
Νορβηγία – Ρωσία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών

13:30
Eurosport 1
Masters
Shanghai, China

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Αλαβές
La Liga

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Τότεναμ
Premier League

15:00
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών

15:00
Novasports 3HD
Λαμία – Κέρκυρα
Super League Σουρωτή

15:00
ΕΡΤ3
Τρίκαλα – ΟΦΗ
Football League

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Finals
Ημιτελικά

16:15
ΕΡΤ1
Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία
Bundesliga

16:30
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard
Ελεύθερος χορός

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga

16:45
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Wisla, Poland

17:00
ΕΡΤ2
Ηρακλής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

17:00
Novasports 4HD
Ρέντινγκ – Γουλβς
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές – Μπαρτσελόνα
La Liga

17:15
Novasports 1HD
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

18:00
Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ
Ligue 1

18:30
ΕΡΤ1
Άρης – ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Τρίκαλα – Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Κόροιβος – Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βέσπρεμ – Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League

18:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Sakhir, Bahrain

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ρόμα – Λάτσιο
Serie A

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή

19:30
Novasports 1HD
Φούλαμ – Ντέρμπι
Championship

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη – Θέλτα
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα – Γκλάντμπαχ
Bundesliga

19:30
Novasports 4HD
Φέγενορντ – Φένλο
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάστλ
Premier League

20:00
Eurosport 2
ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

20:00
FOX Sports
Flyers – Flames
NHL

21:00
Novasports 3HD
Στρασμπούρ – Ρεν
Ligue 1

21:30
Eurosport 2
Γαλλία – Νότιος Αφρική
Φιλικό

21:45
Novasports 1HD
Μπρέντα – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45
Eurosport 1
ISU Grand Prix – Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Μίλαν
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Finals
Ημιτελικά

23:00
FOX Sports
Seton Hall Pirates – NJIT Highlanders
NCAA

00:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Αυστραλίας
SS19 Wedding Bells 1

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαντέλφια 76ερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ

04:00
COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Αυστραλίας
SS21 Wedding Bells 2 Power Stage

04:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού
Macau

264 views
Top