Αθλητικές μεταδόσεις (Σάββατο, 16/12)

Δείτε το σημερινό (16/12) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

12:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
France

13:30
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Montafon, Austria

13:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Val Gardena, Italy

14:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Κάιζερσλαουτερν – Νυρεμβέργη
Bundesliga 2

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Κρίσταλ Πάλας
Premier League

14:45
Eurosport 1
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Toblach, Italy

15:00
ΕΡΤ3
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Football League

15:00
Eurosport 2
Home Nations Series
Glasgow, United Kingdom

15:00
Novasports 2HD
Κέρκυρα – Ατρόμητος
Super League Σουρωτή

15:45
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
France

16:00
ΕΡΤ2
Πατσούκα – Αλ Τζαζίρα
Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων – Μικρός τελικός

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ίντερ – Ουντινέζε
Serie A

16:30
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Σάλκε
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

16:30
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Engelberg, Switzerland

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βέρντερ – Μάιντς
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Κολονία – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Σαουθάμπτον
Premier League

17:00
Novasports 4HD
Σάντερλαντ – Φούλαμ
Championship

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

17:15
Novasports 2HD
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή

18:00
Ert.gr
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας
4η μέρα

18:00
Novasports 3HD
Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

18:30
ΕΡΤ1
Πανιώνιος – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
Κύμη – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

18:30
ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος – Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

18:30
Eurosport 2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας
Copenhagen, Denmark

19:00
ΕΡΤ2
Γκρέμιο – Ρεάλ Μαδρίτης
Παγκόσμιο κύπελλο συλλόγων – Τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Τορίνο – Νάπολι
Serie A

19:00
FOX Sports
Butler – Purdue
NCAA

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Βαλένθια
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

19:30
Novasports 1HD
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Premier League

19:30
Novasports 2HD
Κάρντιφ – Χαλ
Championship

20:00
Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
Cortina d’Ampezzo, Italy

20:30
Eurosport 1
Home Nations Series
Glasgow, United Kingdom

20:30
COSMOTE SPORT 5 HD
5th FIM Superprestigio Dirt Track

20:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαχ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00
FOX Sports
DePaul – Northwestern
NCAA

21:00
Novasports 3HD
Καέν – Γκινγκάμπ
Ligue 1

21:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Ρέτζο Εμίλια – Βαρέζε
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα – Κάλιαρι
Serie A

23:30
FOX Sports
Lions – Bears
NFL

02:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Γιούτα Τζαζ
ΝΒΑ

03:25
FOX Sports
Chiefs – Chargers
NFL

737 views
Top