Αθλητικές μεταδόσεις (Παρασκευή, 16/2)

Δείτε το σημερινό (16/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

 

09:40
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Ρωσία – Σλοβενία (άνδρες)

12:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πατινάζ ταχύτητας
5000μ γυναικών – Τελικός

13:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Aerials γυναικών

13:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament, προημιτελικά

14:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Φινλανδία – Νορβηγία (άνδρες)

14:05
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Φινλανδία – Νορβηγία (άνδρες)

14:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σκέλετον
Γυναίκες

15:15
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Άλμα με σκι
Άνδρες – Προκριματικά

15:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Άνδρες

16:00
ΕΡΤ3
Φοίβος Συκεών – Δούκας
Handball Premier

16:30
Eurosport 2
Γύρος της Ανδαλουσίας
Ισπανία

18:00
Eurosport 2
Γύρος του Αλγκάρβε
Πορτογαλία

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αρμάνι Μιλάνο – Καντού
Κύπελλο Ιταλίας – Final Eight

19:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Χάιντενχαϊμ – Μπόχουμ
Bundesliga 2

20:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Φουενλαμπράδα
Copa del Rey, προημιτελικά

20:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
World Tennis Tournament, προημιτελικά

21:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Χέρτα – Μάιντς
Bundesliga

21:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Μπρέσια – Μπολόνια
Κύπελλο Ιταλίας – Final Eight

21:45
Novasports 3HD
Μονακό – Ντιζόν
Ligue 1

21:45
Novasports 1HD
Λέστερ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Κύπελλο Αγγλίας

22:00
Novasports 2HD
Τσέλσι – Χαλ
Κύπελλο Αγγλίας

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ζιρόνα – Λεγανές
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια
Copa del Rey, προημιτελικά

23:45
COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250
Όπεν Αργεντινής, προημιτελικά

02:40
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Freestyle σκι
Slopestyle γυναικών

03:00
FOX Sports
Jets – Avalanche
NHL

03:00
ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

04:00
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Αλπικό σκι
Super-G γυναικών – Τελικός

04:00
COSMOTE SPORT 4 HD
NBA All-Star Weekend
Rising Stars Challenge

05:00
Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Χόκεϊ επί πάγου
Γυναίκες – Προημιτελικά

05:45
Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

854 views
Top