Μεσσηνιακός: Το αναλυτικό πρόγραμμα της σεζόν στην Α2

H ΕΟΠΕ έδωσε στην δημοσιότητα το αναλυτικό πρόγραμμα στο πρωτάθλημα βόλεϊ της Α2 γυναικών, στο οποίο μετέχει και ο Μεσσηνιακός.

Οι πράσινες θα ξεκινήσουν την φετινή τους προσπάθεια το ερχόμενο Σάββατο (14/10, 18:00) από κλειστό Κορυδαλλού με αντίπαλο τον ΑΓΣ Άρτεμις και θα ολοκληρώσουν την κανονική περίοδο το Σάββατο 17 Φλεβάρη στο κλειστό της Παραλίας με αντίπαλο τον Κύδωνα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα στον Α’ όμιλο της Α2 γυναικών:

 

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Κυριακή 15/10/2017

Βύρωνα

20.30

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Κυριακή 15/10/2017

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Σάββατο 14/10/2017

Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Σάββατο 14/10/2017

Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 21/10/2017

Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

Ένωση Βύρωνα

Σάββατο 21/10/2017

Α΄ Ηλιούπολης

16.00

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΑΟ Κύδων

Κυριακή 22/10/2017

Στ. Καλαϊτζής

19.30

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Κυριακή 22/10/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Τετάρτη 25/10/2017

ΕΑΚ Χανίων

17.00

ΑΟ Κύδων

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Κυριακή 29/10/2017

Κορυδαλλού

14.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Κυριακή 29/10/2017

Παραλίας

17.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 28/10/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 4/11/2017

Βύρωνα

16.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΟ Κύδων

Σάββατο 4/11/2017

Α΄ Ηλιούπολης

17.30

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Σάββατο 4/11/2017

Ρεθύμνου

14.30

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Κυριακή 5/11/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 11/11/2017

Κορυδαλλού

19.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Σάββατο 11/11/2017

Παραλίας

18.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Κυριακή 12/11/2017

Στ. Καλαϊτζής

16.00

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Σάββατο 11/11/2017

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 18/11/2017

Αγ. Παρασκευής

18.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Σάββατο 18/11/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Σάββατο 18/11/2017

Α΄ Ηλιούπολης

17.30

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Τετάρτη 22/11/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Κυριακή 26/11/2017

Στ. Καλαϊτζής

18.30

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Κυριακή 26/11/2017

Παραλίας

18.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

Ένωση Βύρωνα

Κυριακή 26/11/2017

Κορυδαλλού

14.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΑΟ Κύδων

Σάββατο 25/11/2017

Ρεθύμνου

16.00

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 2/12/2017

Αγ. Παρασκευής

16.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Σάββατο 2/12/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 2/12/2017

ΕΑΚ Χανίων

13.30

ΑΟ Κύδων

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Κυριακή 3/12/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 9/12/2017

Α΄ Ηλιούπολης

17.30

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

 

Ρεθύμνου

 

ΟΠ Ρεθύμνου

-

Ένωση Βύρωνα

Κυριακή 10/12/2017

Στ. Καλαϊτζής

16.00

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΑΟ Κύδων

Σάββατο 9/12/2017

Κορυδαλλού

19.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

 

Β΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Σάββατο 16/12/2017

Α΄ Ηλιούπολης

17.30

ΑΣ Ηλιούπολης

-

Ένωση Βύρωνα

Σάββατο 16/12/2017

Ρεθύμνου

16.00

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟ Κύδων

Σάββατο 16/12/2017

Παραλίας

18.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Κυριακή 17/12/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Σάββατο 23/12/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Σάββατο 23/12/2017

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 23/12/2017

Κορυδαλλού

19.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 23/12/2017

Παραλίας

20.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 13/1/2018

Αγ. Παρασκευής

16.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟ Κύδων

 

Ρεθύμνου

 

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Κυριακή 14/1/2018

Στ. Καλαϊτζής

18.00

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Κυριακή 14/1/2018

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

Ένωση Βύρωνα

Σάββατο 20/1/2018

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

Ένωση Βύρωνα

Σάββατο 20/1/2018

Κορυδαλλού

19.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 20/1/2018

Παραλίας

14.30

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Κυριακή 21/1/2018

Στ. Καλαϊτζής

19.30

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 27/1/2018

Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Σάββατο 27/1/2018

Α΄ Ηλιούπολης

17.30

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

 

Ρεθύμνου

 

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Κυριακή 28/1/2018

Γ. Γαλανόπουλος

15.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΟ Κύδων

Κυριακή 4/2/2018

Παραλίας

18.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Σάββατο 3/2/2018

Κορυδαλλού

19.00

ΑΓΣ Άρτεμις

-

Ένωση Βύρωνα

Κυριακή 4/2/2018

Στ. Καλαϊτζής

18.30

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 3/2/2018

Ρεθύμνου

14.30

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 10/2/2018

Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 10/2/2018

Βύρωνα

18.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Σάββατο 10/2/2018

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Σάββατο 10/2/2018

Α΄ Ηλιούπολης

16.00

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Σάββατο 17/2/2018

Ρεθύμνου

16.00

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Σάββατο 17/2/2018

Στ. Καλαϊτζής

16.00

ΑΟΝ Αμαζόνες

-

Ένωση Βύρωνα

Σάββατο 17/2/2018

Παραλίας

16.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΟ Κύδων

Σάββατο 17/2/2018

Α΄ Ηλιούπολης

16.00

ΑΣ Ηλιούπολης

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Σάββατο 24/2/2018

Αγ. Παρασκευής

16.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΣ Ηλιούπολης

Σάββατο 24/2/2018

Βύρωνα

16.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΟΠ Ρεθύμνου

Σάββατο 24/2/2018

ΕΑΚ Χανίων

16.00

ΑΟ Κύδων

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Σάββατο 24/2/2018

Γ. Γαλανόπουλος

16.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΓΣ Άρτεμις

 

 

271 views
Top