ΒΟΛΕΙ- Α2 γυναικών: Το πρόγραμμα για Απόλλωνα Καλ. και Μεσσηνιακό

Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα βόλεϊ της Α2 γυναικών έμαθαν Απόλλωνας Καλαμάτας και Μεσσηνιακός στην κλήρωση που διενεργήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης στα γραφεία τη ΕΟΠΕ.

Ο δεύτερος του περυσινού πρωταθλήματος Απόλλωνας Καλαμάτας (φωτ. απο τη κλήρωση), ο οποίος παρουσιάζεται ιδιαίτερα φιλόδοξος φέτος θα ξεκινήσει τον μαραθώνιο από τη Αγία Παρασκευή ενώ ο Μεσσηνιακός θα φιλοξενήσει στο κλειστό της Παραλίας την Αργυρούπολη.

Το καλαματιανό ντέρμπι θα αργήσει και φέτος καθώς οι δυο ομάδες θα συναντηθούν στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής στα μέσα Δεκεμβρίου με τον Απόλλωνα τυπικά γηπεδούχο να υποδέχεται τον Μεσσηνιακό. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (19/20-10) – 2η αγωνιστική (25/26-1)

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΟΦΑ Απολλώνιος

Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Πετρούπολης

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-Απόλλων Καλαμάτας

ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αμπελοκήπων

 

2η αγωνιστική (26/27-10) – 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Μεσσηνιακός

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς

ΟΦΑ Απολλώνιος-Ένωση Βύρωνα

ΓΣ Πετρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣΚ Ηρακλής

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

 

3η αγωνιστική (2/3-11) – 14η αγωνιστική (8/9-2)

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΕ Ηρακλείου

Ένωση Βύρωνα-ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΟΦΑ Απολλώνιος

ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Πετρούπολης

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αμπελοκήπων

 

4η αγωνιστική (9/10-11) – 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΓΕ Ηρακλείου-Ένωση Βύρωνα

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΕ Αγ. Παρασκευής

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣΚ Ηρακλής

ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

ΑΕ Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμάτας

 

5η αγωνιστική (16/17-11) – 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΕ Ηρακλείου

Ένωση Βύρωνα-ΓΣ Μεσσηνιακός

ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος

Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Πετρούπολης

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΑΕ Αμπελοκήπων

 

6η αγωνιστική (23/24-11) – 17η αγωνιστική (29/2-1/3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣΚ Ηρακλής

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΕ Αγ. Παρασκευής

ΓΑΣ Μεσσαράς-Ένωση Βύρωνα

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

ΟΦΑ Απολλώνιος-Απόλλων Καλαμάτας

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΓΣ Πετρούπολης

 

7η αγωνιστική (30/11-1/12) – 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΕ Ηρακλείου

ΓΣΚ Ηρακλής-ΓΣ Μεσσηνιακός

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΑΣ Μεσσαράς

Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΓΣ Πετρούπολης-ΟΦΑ Απολλώνιος

Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αμπελοκήπων

 

8η αγωνιστική (7/8-12) – 19η αγωνιστική (14/15-3)

ΓΕ Ηρακλείου-Απόλλων Καλαμάτας

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

ΓΑΣ Μεσσαράς-ΓΣΚ Ηρακλής

Ένωση Βύρωνα-ΑΕ Αγ. Παρασκευής

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΣ Πετρούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΟΦΑ Απολλώνιος

 

9η αγωνιστική (14/15-12) – 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου

Απόλλων Καλαμάτας-ΓΣ Μεσσηνιακός

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΓΑΣ Μεσσαράς

ΓΣΚ Ηρακλής-Ένωση Βύρωνα

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΑΟΝ Αργυρούπολης

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΑΕ Αμπελοκήπων

 

10η αγωνιστική (21/22-12) – 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΓΕ Ηρακλείου-ΟΦΑ Απολλώνιος

ΓΣ Μεσσηνιακός-ΓΣ Πετρούπολης

ΓΑΣ Μεσσαράς- Απόλλων Καλαμάτας

Ένωση Βύρωνα-ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

ΑΕ Αγ. Παρασκευής-ΓΣΚ Ηρακλής

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΟΝ Αργυρούπολης

 

11η αγωνιστική (18/19-1) – 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου

ΟΦΑ Απολλώνιος-ΓΣ Μεσσηνιακός

ΓΣ Πετρούπολης-ΓΑΣ Μεσσαράς

Απόλλων Καλαμάτας-Ένωση Βύρωνα

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου-ΑΕ Αγ. Παρασκευής

ΓΣΚ Ηρακλής-ΑΕ Αμπελοκήπων

118 views
Top