09:10
FOX Sports
Sharks – Raiders
NRL

12:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport
Imola, Italy

13:30
Eurosport 2
Porsche Supercup
Barcelona, Spain

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπιλμπάο – Μπασκόνια
Liga Endesa

14:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας

14:30
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Kegums, Latvia

6:00
Novasports 1HD
Γκέτεμποργκ – Νόρκεπινγκ
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Champions League
Μικρός τελικός

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κροτόνε – Λάτσιο
Serie A

16:00
ΕΡΤ2
Formula 1: Ισπανία
Αγώνας

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Kegums, Latvia

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1: Ισπανία
Αγώνας

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ΑΕΚ – Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Νιουκάστλ – Τσέλσι
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον
Premier League

17:00
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή – Σπάρτη
Football League

17:00
ΕΡΤ1
Κολοσσός – Άρης
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Ρέθυμνο – Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Λαύριο – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
Κόροιβος – Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ – ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Kegums, Latvia

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ – Άρσεναλ
Premier League

19:00
Ert.gr
Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός
Α1 γυναικών – 2ος τελικός

19:00
ΕΡΤ2
Φάρος Κερατσινίου – Ολυμπιακός
Α1 γυναικών – 2ος τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Αταλάντα – Μίλαν
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Champions League
Τελικός

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Μαδρίτη, τελικός

20:00
FOX Sports
Tigers – Mariners
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπενφίκα – Μορεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαμπντόρια – Νάπολι
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα – Γιουβέντους
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Μπαρτσελόνα
La Liga

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA Playoffs

23:00
Eurosport 2
Portland Timbers – Seattle Sounders
MLS

23:00
FOX Sports
Dodgers – Reds
MLB